Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

hala kızı

Alıntı yapılan: berusa55 - 09 Ağustos 2008, 16:59:08
Aklımdayken arkadaşlar, burda illaki futbol ve Samsunspor'umuzu konuşacağız diye bir şart yok. Tekrar söylüyorum her telden, her türlü paylaşımlarımızı yapabiliriz saygı ve sevgi çerçevesinde... ;)
İSTANBUL'DA havalar çok sıcak bu aralar..Samsun nasıl?kaçsakmı otarafa ne yapsak
Başka diye soranlara inat sadece SAMSUNSPOR!
TEOMAN TAŞ DUY BU SESİ TERK ETMEDİ SEVDAN BİZİ..

Sadece Samsunspor

baktım abi nie yok bende anlamadım neyse yerel gazetelere e.mail falan atalımda kuşe kağıda basılı versinler
BURASI HER YER DEĞİL ŞEHR-İ SAMSUN...

berusa55

Sorma...Amerikalı tam Amerikalı çıktı  ;) Saka bir yana insallah takımımıza faydalı olur...

Recep

kuşe kağıda basılması çok iyi olur
duvarları süslerdik
SAMSUNU YÖNETENLER BİR TERCİHLE KARŞI KARŞIYA KALDIKLARINDA  SAMSUNSPORU KADERİNE TERKETMEK YERİNE KOLTUKLARINI VE SAMSUNU TERK ETSİNLER

veis

lütfen yanlış anlaşılmasın amerikalı hakkındaki yorumlarım sayısal özellikler anlamında gerçekden dehşett :P
YANLIZ SAMSUNUN KADINLARI ERKEK EVLAT DOĞURUR

berusa55

Hala kızı Samsun'un havasının İstanbuldan pek farkı yok açıkcası buralar da sıcak ve nemliiii ;)

Recep

NBA den transfer ettik amerıkalıyı :) :)
SAMSUNU YÖNETENLER BİR TERCİHLE KARŞI KARŞIYA KALDIKLARINDA  SAMSUNSPORU KADERİNE TERKETMEK YERİNE KOLTUKLARINI VE SAMSUNU TERK ETSİNLER

veis

Recep

Alıntı yapılan: veis - 09 Ağustos 2008, 17:32:14

veis basketle baya ilgilenmeye başldın şu amerikalının transferi seni çok etkiledi galiba

beşnumara

veis

nerden buldu bilmiyorum telefonumu ara ara sabahdan beri ben samsuna geldim görüşelim diyor kıramıyorumda performans düşecek diye ne bilim napçam ya bu amerikalıyla :P

kaan

Alıntı yapılan: veis - 09 Ağustos 2008, 17:43:01
nerden buldu bilmiyorum telefonumu ara ara sabahdan beri ben samsuna geldim görüşelim diyor kıramıyorumda performans düşecek diye ne bilim napçam ya bu amerikalıyla :P
Yakışır abi sana amerikalı hem senin gibi samsunsporluyu bulmuş daha ne ;D
Seni seven böyle sevecek sevmeyen hiç sevmesin.

Recep

Alıntı yapılan: veis - 09 Ağustos 2008, 17:43:01
zaten sırf senin için gelmiş veisim
halk gazetesindeki haberin manşeti Havzaya Amerikalı Gelin  :) :) :)

hala kızı

Alıntı yapılan: recep55 - 09 Ağustos 2008, 17:46:44
zaten sırf senin için gelmiş veisim
halk gazetesindeki haberin manşeti Havzaya Amerikalı Gelin  :) :) :)

::))))))))))))heheheheheh süperdi ya havzaya amerikalı gelin...
hiç gülcek halim yoktu ALLAH da seni güldürsün emi
TEOMAN TAŞ DUY BU SESİ TERK ETMEDİ SEVDAN BİZİ..

veis

hamama şifaya gelmiş abi benle ne alakası var :P