Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

umit

Bizde de çalışır durumda bir 5110 bulunur hala. Tek sorunu şarj ve tuşları. Onun dışında taş gibi telefon :) 5110'da bir de mantık oyunu vardı. Hala çözebilmiş degilim oyundaki mantığı  .:.:.

hacettepeli

ben çözmüştüm ama hatırlamıyorum şuan.  :D

Ertuğrul Sağlam

Burası telefon pazarına dönmüş bende pazara katılayım.

Satılık Samsung S8530 Wave II / 3,5 aylık Çizik yok yok boya yok. İlk sahibinden. ;D

Fiyat 650,00 TL  Bonus ve Axess'e 12 taksit

(Nokia N8 ile takas olur farkını anlaşırız.)

samsunmania

Daha önce yazıldı mı bilmiyorum ama Coucerio Lokomotiv Moskova ile anlaşmış.
Sporting izin vermiş demek ki. samsunspor_x samsunspor_x

http://www.ajansspor.com/futbol/dunyadanfutbol/h/20110702/lokomotif_moskova_hocasini_buldu.html?ref=satb1

Stoper

Samsunspor Futbol takımımız, bugün saat 10.00'da Bolu kampı öncesindeki son antrenmanını yaptı. Teknik Direktörümüz Vladimir Petkovic yonetimindeki antrenmanda futbolcularımız efor testinden geçti. Pazar gününü dinlenerek geçirecek olan takımımız Pazartesi günü Bolu'da kampa girerek ve yeni sezon hazırlıklarını burada sürdürecek.

http://www.samsunspor.org.tr/haberayrinti.asp?id=2318

Turuncu

Başkanımız açıkladı; "Kadın taraftarlarımız deplasmana götürülecek"

Samsunspor Kulübü Başkanımız Kazım Gürol Yılmaz, Samsunsporluluk bilincini arttırmak için kadın taraftarları deplasman maçlarına götürmeyi planladıklarını açıkladı.  Bu konudaki alt yapı çalışmaların tamamlanmak üzere olduğunu belirten Başkanınız, 19 Mayıs Stadı'na daha çok kadın taraftarın gelmesi için yeni yapılanmaya gidileceğini ifade etti.

Samsunspor'umuzu  'marka' haline getirmek için proje çalışmalarında bulunduklarını belirten Başkanımız Kazım Gürol  Yılmaz, Kırmızı-Beyazlı takımımızın kadın taraftarlarına müjde verdi.  Spor Toto Süper Lig deki deplasman maçlarımıza kadınların götürülmesi amacıyla Samsunspor Yönetim Kurulu Üyemiz  Savaş Boyar ile Nuray Yılmaz ve S.Melda Odabaş koordinatörlüğünde bir ekip oluşturulduğunu anlatan Başkanımız Yılmaz, "Anadolu Kadını Tribünlere İlkadımı Samsunspor ile Atacak" projesi kapsamında  kadın sivil toplum kuruluşlarıyla pazartesi gününden itibaren görüşmeler başlatılacağını belirtti.

Projeye tüm STK'lar, siyasi partiler, muhtarlar, eczacı, hekim,  akademisyen kadınlar, işkadınları, kamu görevlisi kadınlar ve ev hanımlarının  dahil edileceğini ifade eden Kulüp Başkanımız Kazım Gürol Yılmaz, "Projemiz çok kapsamlı olacak. Öncelikle kadınlarımızı tur organizasyonlarıyla deplasman maçlarına götüreceğiz. Kadın taraftarlarımız, gittikleri illeri gezecek, deplasman maçımızda takımımızı destekleyecek ve güvenli bir şekilde de geri dönecek" dedi. Amaçlarının Samsunsporluluk bilincini arttırmak olduğunu da dile getiren Başkanımı, "Kadınlarımızın varlığı ile taraftar kitlemizin ve tribünlerimizin kalitesi daha da artacak. Kadın taraftarlarımızın desteğiyle fark yaratmaya çalışacağız. Böylece Samsunspor diğer takımlara  rol model olacak" dedi.

PANAYIR DÜZENLENECEK
Samsunspor Kulübü Başkanımız Kazım Gürol Yılmaz, 31 Temmuz Pazar günü geniş kapsamlı açık hava panayırı da düzenleneceğini ve o gün herkesin "Ailece Samsunsporluyuz" diyeceğini de  belirtti ve "O gün yer gök kırmızı, beyaz olacak, gülecek, oynayacak ve bir hafta sonra başlayacak olan lige ısınacağız" dedi. Başkanımız Kazım Gürol  Yılmaz, Samsunsporlu kadın taraftarlar için 19 Mayıs Stadında yeni yapılanmanın olacağını da sözlerine ekledi.

www.samsunspor.org.tr

Ertuğrul Sağlam

Türk Telekom CEO'su Samsunlu Gökhan Bozkurt Samsunspor'u ziyaret etti

Spor Toto Süper Lig takımlarından Samsunspor'un Külüp Başkanı Kazım Yılmaz, kendisini ziyarete gelen Türk Telekom CEO'su Gökhan Bozkurt'a kırmızı-beyaz futbol topu armağan etti.

Samsunspor Kulüp Başkanı Kazım Yılmaz, Samsunspor'u zayirete gelen Türk Telekom CEO'su Gökhan Bozkurt ve beraberindeki Türk Telekom heyeti ile Nuri Asan Tesisleri'nde kahvaltı yaptı.

AK Parti eski Samsun Milletvekili Fatih Öztürk'ün de bulunduğu kahvaltıda Kulüp Başkanı Kazım Yılmaz Gökhan Bozkurt'a kırmızı-beyaz Samsunspor logolu futbol topu hediye etti.

Fatih Öztürk ise Gökhan Bozkurt'a Samsunsporlu futbolcuların imzalarının bulunduğu forma hediye etti.

http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/h/20110702/samsunspordan_turk_telekoma.html?ref=son3haber

Bu adamda iyi para var arayı iyi tutmak gerekli. ;)

engin55

Fikstür ne zaman çekiliyor? Çekildi diye duydum ama hiçbir yerde birşey yazmıyor.

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: engin55 - 02 Temmuz 2011, 21:03:56
Fikstür ne zaman çekiliyor? Çekildi diye duydum ama hiçbir yerde birşey yazmıyor.
cekılmedı

mehmet yılmaz

Türk Telekom CEO'su Gökhan Bozkurt aslen Termelidir. İstanbul doğumlu ama bir Samsunlu.
Türk Telekom'un Samsunspor'a özel birşeyler yapması gerekir. Yönetimin Gökhan Bozkurt'u iyi değerlenidrmesi lazım. En basiti iyi bir fiyata forma reklamı alınabilir.

sadece55

Yönetim vizyonu gayet iyi tutuyor..Bu tip samsunlular heycanın içine katılabilirse daha iyi yerlere gelebiliriz

brigand

Mehmet abinin dediği çok doğru. ziyaret kesmez. forma önünde olmasada, kollara veya stadda muhtelif yerlere reklam alınabilir. ve bencede çok zor değil bu işi halletmek.

Burak

Az önce Lig Tv' de Tanem Samsunluları çok övdü 3-4 tane Samsunlu kız arkadaşı varmış . Çok iyiler birbirlerine çok bağlılar diyor . Herhangi bir yerde Samsun lafı geçince içim kıpır kıpır oluyor sadece bana özel değildir herhalde :)

alperen

Baskebolda kızlar son şampiyon Fransayı yenerek finale çıktı Rusyanın rakibi oldu..helal olsun vallaha  >l< >l< >l<

samsunspor.co.nr

O müthiş maç geldi çattı.

Bu gece Boks Dünyası müthiş bir maça şahitlik edecek. İki ağırsiklet şampiyonu David Haye ile Wladimir Klitschko kozlarını Hamburg'da altın kemerler için paylaşacak.

5 KEMERLİK MAÇ
Kazanan boksör bir diğerinin kemerlerini ele geçireceği için ortada WBA, WBO, IBO ve IBF olmak üzere tam 5 boks organizasyonun kemerleri mevcut. Klitschko 7 senedir kaybetmiyor ve bu maçta kariyerindeki 50. nakavtını yapmak istiyor. 140 ülkede canlı olarak verilecek bu maçı bu akşam saat 23:30'dan itibaren Fox TV'den takip edebilirsiniz...

Hakan Ateşler / Fanatik.com.tr
twitter.com/hakan_atesler

ilgisi olan arkadaşlar kaçırmasın.

sevgiler.