Yeni Teknik Direktörümüz Hayrettin Gümüşdağ

Başlatan Baþkent_55, 17 Temmuz 2008, 17:00:12

« önceki - sonraki »

Baþkent_55

17 Temmuz 2008, 17:00:12 Son düzenlenme: 17 Temmuz 2008, 17:29:29 berusa55
SAMSUNSPOR'DA TEKNİK DİREKTÖRLÜĞE HAYRETTİN GÜMÜŞDAĞ GETİRİLDİ

SAMSUN (A.A) - 17.07.2008 - Banka Asya 1. Lig'de mücadele eden Samsunspor'da teknik direktörlük görevine Hayrettin Gümüşdağ getirildi.

Edinilen bilgiye göre, geçen hafta yapılan olağanüstü kongrede kulüp başkanlığına Fuat Köktasın getirilmesinin ardından yeni sezon için çalışmalarını sürdüren Karadeniz ekibi, teknik direktörlük için Hayrettin Gümüşdağ ile anlaştı.
         Gümüşdağ ile bir yılı garanti, 2 yılı opsiyonlu olarak anlaşma sağlandığı öğrenilirken, Gümüşdağ'ın yardımcılıklarına ise Taner Taşkın ile kaleci antrenörü Murat Akarsu getirildi.

16:54 17/07/08

"

Baþkent_55

Hayrettin Gümüşdağ, 1965 yılında Ankara'da doğmuştur. Uzun yıllar profesyonel olarak futbol oynayan Gümüşdağ, daha sonra, Gençlerbirliği, Denizlispor, Boluspor, Yimpaş Yozgatspor, Göztepe, Karşıyaka, Türk Telekomspor, Petrolofisi, Şekerspor, Çanakkale Dardanelspor gibi Süper Lig ve 1.Lig takımlarında pek çok kez Teknik Direktörlük görevini üstlendi.

ODTÜ'de Futbol üzerine Antrenman Bilimleri ve Egzersiz Fizyolojisi'nde Doktorasını yapan Hayrettin Gümüşdağ, DPT'de
ve ODTÜ de Öğretim Görevlisi olarak çalıştı. Dört dil bilen Dr.Gümüşdağ hala Teknik Direktörlük yapmaktadır.

veis

02 Ekim Pazar günü Çanakkale'de oynanacak Dardanelspor-Karşıyaka maçı ilginç bir promosyona sahne oldu!

2 A Kategorisinde 6. Hafta maçları oynanmadan önce Ç.Dardanelspor'un 4 Karşıyaka'nın ise 7 puanı var idi.
5.hafta sonunda görevinden istifa eden Teknik Direktör Nurullah Sağlam'dan boşalan yerde hoca arayışları başlamıştı.

Çanakkale Dardanelspor'un hocası Hayrettin Gümüşdağ'ın görevinden ayrılmak istediği uzun süredir kulaktan kulağa dolaşıyordu.

Gençlerbirliği Kulübünde beraber görev yaptıkları zamandan Hayrettin Gümüşdağ'ın iyi tanıyan Cem Onuk Dardanelspor'un hocası ile anlaşmak için tetiğe bastı.

30 Eylül Cuma günü Karşıyakaspor Kulübü futbol şubesi sorumlularından Esen Özbek ve Erdal Çilingiroğlu Maçın olduğu tarihten iki gün önce takımın bulunduğu kafileden evvel Çanakkale'ye gelip Kolin Otele 1701 ve 1704 numaralı odaya yerleştiler.

Ne tesadüf ki, Pazar günü maçtan hemen sonra Hayrettin Üstündağ çanakkaledeki görevinden ayrılarak karşıya'ka kulübüyle resmen anlaştı.

Ve Dardanelspor-Karşıyaka maçından 2 gün önce Cuma günü Hayrettin Hoca ile yapılan gizli görüşme ile anlaşma yapıldığına dair söylentiler oldukça ilginç bir boyut aldı.

Karşıya bu maçı kaybetse idi şu anda ligde sonuncu durumda olan
Ç. Dardanelspor ile aynı puana sahip olacak ve sezon başından beri milyon dolarlar üzeri harcama yapan sponsorları Yaşar Holding'in paraları bu senede boşa gitmiş olacaktı!

Denildiği iddia edildiği gibi yeni hoca için ayrılan 300 Milyar TL'e gerek kalmadan Takımın yardımcı antrenörü ile devam edilmesinden doğal bir şey olmayacaktı.

körfez55

17 Temmuz 2008, 17:04:07 #3 Son düzenlenme: 17 Temmuz 2008, 17:09:43 kuzey55
SAMSUNSPOR umuz için hayırlısı olsun...bilgili kültürlü bi adam gibi.

Baþkent_55

çankırı belediyesporda görev yapıyordu bildiğim kadarıyla ama oradad fazla durmayıp 1 ay sonra görevine son verilmiş .....pek istikrarlı bir olduğu söylenemez .......AA geçti haberi ama beyler yalan haber olmasını diliyorum......çünki geçmişi pek parlak deil :-\

gnc bengülü

Sadece Samsunspor

berusa55

İlk kez duyduğum bir isim bu kadar takım calstırmıs ama pek ismi duyulcak basarıların altında imzası yok anlasılan.

Hayırlısı olsun ne diyelim

veis

inanıp güvenmek ve destek vermekden başka çaremiz yok.umarım bizde başarılı olur ve kariyeri parlak olur.

gnc bengülü

17 Temmuz 2008, 17:24:15 #9 Son düzenlenme: 17 Temmuz 2008, 17:25:44 berusa55
teknık direktorun illaki isim yapmıs bırı olması gerekmez futbolcuları motıve etsın yeter

Sadece Samsunspor

şimdi netde araştırdım 6 haftada 4 maç ceza almış zamanında ???

ama yapacak bişe yok inş. iyi olur

eLLis

17 Temmuz 2008, 17:26:37 #11 Son düzenlenme: 17 Temmuz 2008, 17:27:16 berusa55
Son oynattığı takımlar pek iyi değil ama hadi hayırlı olsun bakalım yeni hocamız bu saatten sonra eleştirmek yerine desteklemek gerekir bu işler sadece bilgiyle değil verilen güvenlede olur hemen tepki yerine sabırlı olalım.

veis

işte yönetimin bi kanadı olsa ve biz şuan cevap verse niçin bu hoca.?

jean

bu ne ya taninmamis birini getirdiler adam gibi bir hoca niye almadik yine isi sansa biraktik tutarmi tutmazmi misali benim hosuma gitmeid inslalah yuzumu kara cikarir

veis

ORDU SPORDA 15 E yakın transfer yapıp hoca olarakda ahmet suphi diye bir adamı getirdiler.onlarda bi ışık gördüler sanırım.bizim yönetim kurulumuzda araştırıp bulmuşdur diye umuyorum ve güveniyorum hocamıza.