içindeki neyse haykır!!!

Başlatan gül, 24 Mayıs 2008, 22:46:01

« önceki - sonraki »

orucreis

Bu akşam sinir küpüyüm,sefa aksoy,armagan kus kampta haberi,trtspordaki ptt1.lig programina gereksiz katilan erhan altin,bos bos konusmalari ve ona eslik eden yalama tanju colak,hepsine teker teker sevgilerimi sunuyorum  :-*  :x(( :x(( >:(
Herkes İhanet etmişti. Biz bir daha sevmiştik...

özkan

21 Nisan 2015, 18:36:49 #1201 Son düzenlenme: 21 Nisan 2015, 19:08:08 özkan
Bu göz yaşlarımızın bedelleri o yediğiniz haramlarmı lan !
"Kırmızı, Beyaz, Kara Sevda..."

Raqua55

03 Haziran 2015, 19:52:13 #1202 Son düzenlenme: 03 Haziran 2015, 21:25:42 ##kdc##
Final maçımızı Tv karşısında seyrettiren Hocanın egosunun .....
Mesajlarımızda argo-küfür içerikli kelimelerin olmamasına dikkat edelim.
Siz Gemileri Batırın Biz Limanları Yakarız....

orucreis

o sene bu sene....

Güzel günler göreceğiz güneşli günler......

Lan duramıyom yerimde.Bitmeyen enerji dolu batarya gibiyim :)

olcay

Ulan Samsun'un Bakanı var diye diye, neredeyse hakkımız olan faulleri kartları bile alamaz olduk. Ülkede torpil, adam kayırma gırla, Samsun'a gelince aman laf Olmasın. Bu şehir bi Urfa , bi Antep'in ikinci Takım'ı bi Kayseri bi Antalya Alanya kadar destek görmeyecek mi? Yine kayyum , yine para yok, yine düşmezsek iyi düşüncesini mi pompalayacaklar? Bakın durumunuz kötü, ama siyasiler yine sahip çıktı, onlara dua edin mi diyecekler? Istense sene başı kadro kurulup , iyi yönetimle çıkartılamaz mı bu takım sanki ? Ama çıkmaması bir kesimin daha çok işine geliyor sanki. Bu şehrin en sevmediğim tarafı işte bu. Birilerinin kendi Hesabı için , şehrin kaderiyle oynayabilmesi. 

orucreis

2 senedir ayni husran ayni depresyon bugun yuzum gulmedi hic gezemedim su sokaklarda nasil olcak bilmiyorum bir hafta toparlayamam herhalde