vural korkmaz

Başlatan yaman55, 07 Mayıs 2008, 14:20:27

« önceki - sonraki »

sadece55

İsmail başkan , Serkan AYKUT , Celil sağırı bir kelimeyle nasıl ifade edebilir?

babasamsunlu

Alıntı yapılan: edmontdante - 29 Ocak 2010, 19:45:01
Zamanında dışarı attığı ortalar için Tribünde kendisine tepki gösterenlerden biri olarak ondan özür dilediğimi söyle Mustafa.Hakkını helal etsin.

abi başlığı görünce ben yazacakıtm ama sen benden önce yazmışssın..

bu hem 1000. mesajımı anlamlı kılıyor hemde Vuraldan özür dilemek için bir fırsat oluyor benim için..
Özür diliyorum senden Vural...çok kızdım tribüdne  sana..ama yüreğinde ki Samsunspor sevgisini sonralardan öğrendim...

Bir gün bir şekilde yolunun tekrar Samsunspor ile kesişmesi dileğiyle yolun ve bahtın açık olsun.. Bizi affet...

55_OrHaN_55

Vural ileride birgün fırsat olursa Samsunspor'da teknik direktör, menajer veya yönetici olmayı düşünür mü? Samsunspor içinde bulunduğu bu bataktan nasıl kurtulabilir, herhangi bir önerisi var mı?
Ayrıca Vural'ı çok, ama çok seviyoruz, özlüyoruz. bunu kendisine iletin lütfen.

mehmet yılmaz

29 Ocak 2010, 21:57:22 #108 Son düzenlenme: 29 Ocak 2010, 22:07:50 samsuni
Eskiler nasıl da belli oluyor...

Vural'ı özleyeceğimi söyleseler inanmazdım herhalde ama ben de kendisinden helallık istiyorum; hakkını bize helal etsin, kıymetini yeni anlıyoruz.

Bence Samsunspor'un üstünde Vural'ın ahı var. O, gönülden dilerse ve dua ederse Samsunspor düzelir. Bunu bizden esirgemesin.

Sorulara gelince;

Futbola mı küstü Samsunspor'a mı?

A milli takımda oynamış, Amerika turnesine katılmıştı. SAmsnspor'u A milli'de temsil etmek nasıl bir duygu? Hollanda maçı ile ilgili neler diyecek? Bir de Celil ile şu meşhur Rusya maçına gitmeme hikayesi vardı; anlatabilir mi acaba?

Uzun süre İstanbul takımlarının gündemindeydi. Özellikle de Beşiktaşla çok sık adı geçti. Bonservisten mi olmadı, neydi hikaye?

İstanbul'daki maçlarda tribünlerden hiç çekinmez, kimseye eyvallahı olmazdı. Bir FB maçında İlker'i oyundan attırmıştı. Hiç çekinmiyor muydu o ortamlardan?

Unutamadığı maçlar hangileriydi?

Oynadığı dönemin en iyi 11'ini yapmasını istesek kimleri yazar?

Bir de bizimle bir akşam halısahada top oynar mı? :) Tbii ki morukgücünden olacak!  ;D

orhan

Bu takım ve bu taraftar onun da kıymetini bilmedi  bence en mağdur edilen ve hakettiği değeri göremeyen futbolcudur.bu camianın ona bir özür borcu olduğunu düşünüyorum.Vuraldan sonra sağ kanadımız çöktü kendisini her zaman takdir etmişimdir.

gozgoz yýlmaz

1- Samsunspor'un altyapı ürünü olmasına rağmen Hakkı Tomaç yönetimi onu Çorumspor'a satmış ve İsmail Uyanık kendi çocuğuna para vererek geri almıştı onu. Hakkı Tomaç'ın başarılı olabileceğini düşünüyor mu?

2- Samsunspor'dan halen ciddi bir alacağı olduğu ama "ben Samsunsporluyum" diyerek bu parayı almadığı söyleniyor, doğru mudur?

Ayrıca Metin Diyadin konusunda İStanbul medyasının terbiyesizliği olduğu kanısındayım. Çünkü o sezon FB'li Alman Mustafa da gitmiş, İstanbulspor'lu Güvenîn ayağını kırmıştı ama kimse onu katil, cani, kasap ilan etmemişti. Vural'ınki pozisyon icabı idi, helal olsun ona. 

kalptenþimþek

29 Ocak 2010, 22:48:03 #111 Son düzenlenme: 29 Ocak 2010, 22:54:01 kalptenþimþek
Samsunspor'un, onlarca sağ kanatta görev alan oyuncusu içerisinde; adını, şanını, kaşını, gözünü, kipriğini, endamını unutmayacağım tek adam 7-Vural Korkmaz..

Futbolu bıraktıktan sonra Samsunspor'dan kendisine herhangi bir görev (alt yapı/tekn.direk.yrd/antönörlük) teklifi oldu mu?

**KaR6**

Son gelenlerle ve benim de hazırladıklarımla 16-17 soruya ulaştık..ortalama bir roportajın üzerinde soru geldi, tesekkurler herkese.. yine de yarın akşama akdar baslık açık kalsın, sormadıgımız bir soru gelirse ekleriz listeye..

tesekkurler tekrar, dileklerinizi ve isteklerinizi de ileteceğim ;)

Kaya

Formayı sonuna kadar ıslatmak,şerefiyle giymek,sadece SAMSUNSPOR diyerek profesyonel olabilmek,sahada tribündeki taraftardan bir farkı olmadan yeri geldimi isyan etmek,forma hırsından tekme savurmak kısacası samsun gibi bir memlekette SAMSUNSPORlu vural olmak nasıl bir duygu..

Birde benim efsane kadromun tuhaftır ki en beğendiğim futbolcularından biri olması ve ona hiç bir ortasından sonra kızmadığımı iletirsen sevinirim.Bir maçta kale cizgisinden çıkardığı topa koşup karşı kalede golün ortasını yapması,tek başına topu taşıması sınırlı yeteneklerine rağmen yüreğini ortaya koyması resmen büyülemişti beni çok severdim gerçek 7 numarayı sevgilerimi iletirsen sevinirim mustafa kardeşim...

55Melek55

vural abiye iletirmisin onu cooook sevdimi... :P

milli takimda gol atmisdi sanirim hirvatisna karsi..ya da gol pasimiydi...

nasil bi duyguydu milli takimda oynamak..ozaman celil serkan cenk ilhan tümer ismail baskan ortam nasildi?

su anda bu kadro olsa sampiyonluna oynayabilirmiyidik?

o dönemde ki basarinin sirri neydi?

tskler

saygilarimla

jean

sanirim trabzon asilli onu merak ediyom

ali ihsan

Alıntı yapılan: edmontdante - 29 Ocak 2010, 19:45:01
Zamanında dışarı attığı ortalar için Tribünde kendisine tepki gösterenlerden biri olarak ondan özür dilediğimi söyle Mustafa.Hakkını helal etsin.

Aynen katılıyorum.Helallik diliyorum.

Samsunspor denilince ne hissediyor ? Bu takımı ve şehri onun nazarında anlamlı kılan şeyler nelerdir ?

Bir taraftar gözüyle Samsunspor'un şu an içinde bulunduğu durumu nasıl yorumluyor ? (Yönetim,oyuncular,taraftar ve şehir )

Ertuğrul Sağlam

Samsunspor'un maçlarına gidiyormu biz kendisini Stad'ta hiç göremedik.

Ve bizim ile birlikte herhangi bir maçımızı izlemeye davet edermisin....

Jnr.Serkan

Ben ufaktım herkes vurala söverdi statta sadece...heryere pres yapar belli yeteneklerle birşeyler yapardı.ama anlamazdım böyle bir oyuncuya neden sövüldüğünü.Bu taraftarın bence vuralın gönlünü alması lazım

Kadir ÇELEBİ

Alıntı yapılan: Tuareg55 - 30 Ocak 2010, 11:45:00
Ben ufaktım herkes vurala söverdi statta sadece...heryere pres yapar belli yeteneklerle birşeyler yapardı.ama anlamazdım böyle bir oyuncuya neden sövüldüğünü.Bu taraftarın bence vuralın gönlünü alması lazım

Vural hakkında yazılanların geneli itibariyle evet Vural korkmaz Tribünde taraftarı gerek rakip takımın oyuncularıyla girdiği münakaşa gereksiz yere gördüğü kartlarla gelebilir akla ilk anda zaman geçtikce şunu gördükki ''gerek karakter açısından yada Samsunspor sevgisinden ki bunu sormak istiyorum sadece '' bir mücadele koyuyordu ortaya şuan mevcut takımda bunu sadece Murat Yıldırım'da görüyorum her ikisininde mücadelesi takdire şayan  bunun içinde özür dilenmesi helallik istenmesi gayet doğal.. Hakkını Helal et bizlere..