Bank Asya 1.Lig 33.Hafta | Samsunspor'umuz 0 - 3 Sakaryaspor

Başlatan MeL_55, 28 Nisan 2008, 20:51:23

« önceki - sonraki »

körfez55

ESES64

Kocaeli Eskişehir arasındaki dostluk görüntüleri,yani 41.dakikada Eskişehirde Kocaeli,26.dakikada İzmitte Eses diye bağırılması benim de hoşuma gider.Bu tür dostlukları her takımla onaylarım.Ama sahadaki mücadele başka birşey.Ben gönlümden geçeni yukarda söyledim,zor ama Sakarya ve Eses çıksın isterim ve en çokda ikisinin hakettiğini düşünüyorum.Önce Karşıyaka maçında(iki penaltı),sonra Bolu(ofsayt gol ve Bolunun ceza almasına neden olan olaylar),Elazığ(Bolu maçının tekrarı) ve Eskişehir (maç 0-0 iken verilmeyen net penaltı) maçlarında Kocaeli hakem desteğiyle inanılmaz bir şekilde korundu.Bunlar kişisel yorumlar değil,hepsi kanal d yorumlarında belirtilen net hatalar.Buna benzer düşüncelerimi kendi forumumuzda yazınca mesajlarım silindi ve moderatör haklı da olsanız Kocaeli için bunları yazmamalıyız dedi. Yani iki tarafta da bu dostluğu sürdürmeye çalışan bir grup var.Her iki maçta da sahadaki oyuncular arasında pek de dostça bir mücadele göremedim.Sözde rekabet içinde olduğumuz Ordu ile sahadaki mücadele çok daha dostçaydı.Kocaelide ne olduğunu bilemem ama dediğim gibi onlar Eses taraftarını simgelemez,ancak tepkinin asıl kaçan şampiyonluğa olduğunu ben de düşünüyorum.Kocaeli gol atınca Eses trübünlerine sözle ve hareketle sataşmalar olmuş(ki bu da doğal,heryerde olabilir),buna da bazıları tepki göstermiş.Benim duyduğum ve bildiğim bu.Genel dostluk havasından bir sapma yok ama benim için bu dostluk da sanal  ve her iki taraftar topluluğunun da duygularını tam olarak yansıtmıyor.Bu sene elinden şampiyonluğu alınıp Körfeze ikram edilen normal bir Eses taraftarının çok da sıcak duygular taşıdığını düşünmüyorum...

celebi

Alıntı yapılan: kuzey55 - 02 Mayıs 2008, 16:45:39
d-spor bizim maçı vermiyo abi...

veriyor kardeşim dönüşümlü 3 lü maç olacak

only55

Çarşambaspor ve Atakum Belediyespor pazar günü final oynayacaklar, İkisi de kazandı bugün   ;D[/color]

Sadece Samsunspor

02 Mayıs 2008, 18:51:27 #64 Son düzenlenme: 03 Mayıs 2008, 01:24:17 berusa55
Alıntı"Benim olduğum yerde şaibe olmaz"

Samsunspor Teknik Direktörü Orhan Kapucu, ligde ilk 2 iddiası bulunan Sakaryaspor'a Samsunspor'un maçı vereceği yönünde çıkan dedikodulara sert çıktı ve ekledi: "Benim olduğum yerde şaibe olmaz"

Bank Asya 1. Lig'in hiç bir iddiası kalmayan Samsunspor'un hafta sonu evinde karşılaşacağı Sakaryaspor'a maçı vereceği yönünde çıkan söylentiler, teknik direktör Orhan Kapucu'yu kızdırdı.

Samsunspor'un hiç kimseye maç vermeyeceğini ifade eden Kapucu, "Benim olduğum yerde şaibe olmaz. Samsunspor gibi köklü ve mazisi temiz, Türk futboluna mal olmuş bir takım, hiç kimseye maç vermez. Bu Sakaryaspor değil, bir başka takımda olsa fark etmez. Bana göre Sakaryaspor'un da ligde iddiası kalmadı. Sadece Play-Off'a çıkmayı garantilediler. Biz ligde iddiamız kalmadı diye maçı Sakaryaspor'a vermeyiz, versek de Sakaryaspor ilk iki takım arasına giremez ve Süper Lig'e çıkamaz. Hiç kimse böyle dedikodu çıkarmasın. Samsunspor kendine yakışacak şekilde çıkıp mücadelesini verecek. Sahadaki mücadeleyi de herkes görecek" dedi.

Öte yandan, Samsunspor, Sakaryaspor maçının hazırlıklarını Nuri Asan Tesisleri'nde sürdürdü. Teknik Direktör Orhan Kapucu yönetiminde yaklaşık 1.5 saat çalışan kırmızı-beyazlı futbolcuların oldukça neşeli olduğu gözlendi. Düz koşu yapan futbolcular daha sonra uzaktan şut çalışması yaptı. İdmana sakat olan Celil Sağır, Serkan Aykut, Feridun katılmazken, hafif sakatlığı bulunan Marciel idmanda takımdan ayrı düz koşu yaptı. Sakat ve cezalı oyuncuların çokluğu nedeniyle Samsunspor'un Sakaryaspor maç kadrosunda 13 kişi yer alacağı öğrenildi.

HELAL OLSUN ORHAN HOCAM , BAZI ARKADAŞLAR BU MAÇI SAKARYAYA VERELİM ONLAR ÇIKSIN DEMİŞ , İSTER KARDEŞ İSTER DOST OLALIM AMA SONUÇTA BU BİR LİG MAÇI VE 2 PROFESYONEL TAKIM VAR ORTADA , SAMSUNSPORUM ÇIKAR ORDA SONUNA KADAR DİRENİR , SAKARYADA GERÇEKTEN LİGE ÇIKMAK İSTİYORSA GELİRLER ADAM GİBİ MÜCADELE EDİP KAZANIRLAR , BEDAVA MAÇ OLMAZ !!

Not: Büyük harfle yazmayalım arkadaşlar, lütfen!

oguz_5528

15 kiş ile çalışıyor takım sakaryayuı yenmemiz çık zor samsunspor ismini nerelere düşürdüler yazıklar olsun,tek dileğimiz gazi bld kurtulması çarşambanın çıkması,gazinin işi biitti mi yaa?

aLeM

03 Mayıs 2008, 01:06:40 #66 Son düzenlenme: 03 Mayıs 2008, 01:23:17 berusa55
SAKARYASPORLU ARKADASLARI DOSTLUK ICINDE KARSILAYACAGIZ UNUTMAYALIMKI ONLAR SIRIN ANAMIZ ICIN PANKART ACTI ACIMIZ BIZIMLE PAYLASTI DAHA DENCEK BI SOZ YOK AMA KIMIN CIKACAGI  BIZI ILGILENDIRMEZ SADCE BIZE DUSEN MISAFIRPERVELIGIMIZI GOSTERMEK POLIS IZIN VERIRSE CIFLIKTEN HEPBERABER MACA GIDELIM DERIM BEN KOLKOLA SARKILARLA TURKULERLE BIDE SIVASA DESTEK VERIRSEK YANDI ORALAR ZATEN ANTI  BIZANS DIYORUM BEN VAROLSUN ANADOLU

Not: Büyük harfle yazmayalım arkadaşlar, lütfen!

veis

evet direnme şansımız sakatlardan dolayı çok zor as oyuncularımız da yok hayırlısı bakalım.

Tribün_ali

BU macda sakaryalı kardeşleri on numara ayırlamalıyız herkeze örnek olmalıyız bizim için skor önemli degil kardeşlik kazansın

veis

Ladikli

Samsunspor'umuza başarılar.Bu şartlarda kazanmamız çok zor.Ligde hedefimizin kalmayışı,maddi sıkıntılar,sakat futbolcular,v.s gibi biryığın problem.Sakarya'da oynanan ilk maçta bizi iyi şekilde karşıladılar ve Şirin Anamız için pankart açtılar saolsunlar.Sakaryaspor ilk ikiden çıkmamak için elinden gelen tüm gayretleri göstermeye devam ediyor.Her hafta süpriz sonuçların çıktığı bank asya liginde ne olacağı hiç belli değil.Dostlukların ön plana çıkacağı bir karşılaşma olacak gibi görünüyor.

veis

seneye inşallah bizde hedefe varmış veya varacak konumda oluruz.çünkü böyle idaasız maçlar zevk vermemekle beraber bize inanılmaz sıkıntı yaratıyor.inşallah güzel maç olur.

Evren Gül

03 Mayıs 2008, 13:28:39 #72 Son düzenlenme: 03 Mayıs 2008, 16:15:13 samsuni
Kocaelispor - Eskişehirspor
Dakika 07 dede Antalyaspor'a bagırması Eskişehirspor'lu tribün gruplarının hoşuna gitmedi keza, 16.dakikada Eskişehirin Bursaspor'a bagırmasıda Kocaelispor'luların hoşuna gitmedi..Tüm bu olumsuzluklara ragmen dakika 26.da Kocaelispor taraftarı Eses diye bagırda Dakika41.de aynı şekilde Körfez diye bagırdı Eses bunlar birlik beraberlik için gerekli ve güzel görüntülerdi..ama ne varki golden sonra ortalık karıstı ve bir birlerine misilleme yaparcasına numaralı diye adlandırılan kısımdan çeşitli tahrikler neticesinde bu maçta mevzu cıkmıştır ve atkı yakılması eskişehirspor tribünlerinden buna en acı örnektir..!

Yani kardeşlik bahane olmustur..en ilginç tarafı iki tarafın maçtan sonra birbirlerine vermiş olduğu tezhurat destekleri..yani kol krılıp yen içinde kalmıştır..fakat..kocaelispor ve eskişehirspor'un gereksiz bu dostane ilişkisine tff'nin cezası sekte vuracaktır..!

------

Samsunspor - Sakaryaspor

Bu maç için yaklaşık 5 otobus sabah 03 civarında Adapazarı'ndan hareket edecektir.. özel araçlarla bizde eskortluk yaparak şehre girecegiz sehrin girişinde emniyet tarafından eskortluk yapılarak sanırım stada doğru hareket edeceğiz..!

Kesinlikle hiçbir taşkınlık olmayacaktır her otobusde sorumlu kişiler olacaktir dernekten..ve yapılacak herhangi bir terbiyesizliğe müsamma gsöterilmeyecek ve tarafımızdan cezalandırılacaktır..

Sonuç itibari ile maça gelindiginde.. kesinlikle küfürlü tezahurat olmayacaktır..  bizim ne Samsun şehri ile nede Samsun spor taraftarı ile herahngi bir husumet göstermemiz beklenemez..!

İyi olsun kazansın diyoruz..!

Saygılarımla...!

only55

ALINTI (sayın samsunsporlu taraftarlar yarın saat 8 de çarşamba belediye meydanından araba kalkacaktır çarşambaya gelma imkanınız yoksa 05445589999 nolu numarayı arayarak ahmet le görüşün samsuna otobus gelir hepinize hayırlı günler )  Pazar günü Rize'de gup finali oynayacak olan ÇARŞAMBASPOR ile ilgili...

bAŞKA bir siteden alıntıdır , gitmek lazım...    :P

veis

ya muhakkak samsun seyircisi misafirperverligini gösterir bundan şüpheniz olmasın çünkü ilk maçda aynı güzel duyguları sakarya bize yaşattı.şimdiden hayırlı yolculuklar.maça gelincede kime 3 puan lazımsa kazansın.