Bank Asya 1.Lig 33.Hafta | Samsunspor'umuz 0 - 3 Sakaryaspor

Başlatan MeL_55, 28 Nisan 2008, 20:51:23

« önceki - sonraki »

Nuri Asan

Sevgili kardeşlerim merhaba;
lig bu futbolcuların kafasında bitsede,hiç bir iddiamız olmasa yinede tribünlerde azımsanmayak bir taraftarımız vardı.Ah birde kafaya oynasaydık diye eminim hepimiz iç çekmişizdir.

Tribünler arasında Dostluk havasında geçen karşılaşma oldu bugün.SBÇ tatangaları karşıladı,çiftlikten derneğe gidildi dernekten ise kol kola stada.Maç esnasında Tatangalar ile karşılıklı tezarhüratlar oldu atkı alış verişleri oldu.

Sakaryaspor'a süper lig yolunda başarılar dilerim,kocaeli eskişehir ve sanal taraftar antalyadan daha çok hak ediyorlar o süper ligi.

Maça gelen,gelmek isteyip gelemeyen ama yüreğini Samsun'a gönderen sağduyulu davranan herkeze sonsuz teşekkürler

jean

resimler etkili harbidende iki rakip taraftar ayni ortamda guzle bir goruntu ingilterede rasliyoruz bu goruntulere admalar ic ice bakiyor maclara sakarya playy ooff oynayacak son hafta kocaeli ile antalya vermez maclarini

US

sakaryaspora yazık oldu  istanbulda bıraktıkları puanlar onlar için cok kötü oldu ama ben playofflarda sakarya süper lige cıkar diyorum..

cembaba

MAÇLA ILGILI FAZLA KONUSMAYA GEREK BILE YOK. OYNAYAN TARAF KAZANDI DENECEK BILE POZISYON YOKTU. ZEVKSIZDI. ATTIGI GOLLERE BILE SEWINEMEDI TATANGALI ARKADASLARIMIZ. YANI BUGUN COK TATSIZ VE TUZSUZ BIR MACTI. EN GUZEL SEY BUGUN TATANGALARLA BERABER MACA GIDIP KOLKOLA YURUMEKTI. EN KOTU VE UZULDUGUM OLAY ISE O KADAR GRUP VARKEN HALA GRUP KURUP MACA GELIP ORDA BAGIRMAK. ANLAMSIZ VE MANTIKSIZ BI OLAY. YANI HERKES BAKSIN KEYFINE AMA COK UZULDUM YANı :( SANKI COK AZ TARAFTAR GRUBUMUZ WAR DA ONA GORE MACA GELIYOLAR YAZIK.. MEHMET HOCA'YLA TANIŞTIM BUGUN. COK SEWINDIM. AYRICA DERNEGIMIZE GELIP BIZLE MACA GIREN "PiyanistOnur" ARKADASIMIZA COK TESEKKURLER.

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: CemBaba - 04 Mayıs 2008, 23:52:15
MEHMET HOCA'YLA TANIŞTIM BUGUN. COK SEWINDIM.

Eyvallah kardeşim, ben de memnun oldum.

Çaðrý55

Bu taraftar gruplarının fazla oluşu benide üzüyor ama maçın başlamasıyla sahada iki grup hakimdi sbç ve arena şirinler 50 kişi var yok forza şimşekler 15 20 kişi pankartları bile yok ve canikli mekansızlar koskoca pankart bağıran adam yok orada.Ve ikinci yarı dağılan tribünler tek arena kaldı maç sonuna belki son maç diye çıktı diğerleri ama yinede olmamalıydı.Mevcut gruplar etkisiz kalıyorsa bundan sonra yeni gruplar kurulabilir bana göre.Yukardaki resimlerde gayet açık 50 kişiyle bağırmanın hiçbir faydası yok amaç Samsunspora destek ise gerçekten fazla olan gruba girilip daha güzel bir atmosfer yapılabilir...

veis

gönül isterdiki samsunda yaşamayı ama kısmet degilmiş.grup istanbul olarak samsunda olmak süper olurdu.

Nuri Asan

Arkadaşlar bir kaç resim ve videolarda var bende öğlenden sonra yüklemeye başlarım.
arena dün kurulan bir grup.Şirinler Ve Söğütlü Bahçeli Çılgınlar Samsun'un en sağlam taraftar gruplarından birisidir 10 kişi kalsalarda destek devam edecektir.
Dün Arena taraftar grubu;Sezgin Gümüş bizi bırakma diye bağırdılar çiçek verdiler.İçlerinde sevdiğim arkadaşlarım ve tanıdıklarım var ama onlarda kusura bakmasınlar Sezgin Gümüş bizi bırakma diye bağıranların zihniyetinden şüphe ederim,hangi akla hizmetle bunu bağırdılar bazı şeylerden şüphe ederim.Samsun'da tek taraftar grubu onlarda kalsa,değil 200 kişi 15 bin kişi maçlarada gelseler aralarına kesinlikle girmem benim gibide düşünen eminim fazladır.

Grup grup grup nereye kadar anasını satayim.merak ediyorum yarın istanbul grubu maça gelse ayrı yerde mi duracak,bursa grubu gelse nerede duracak.bu verdiklerim örnek sadece kimse üstüne alınmasın.deplasmana 3000 kişi gidiyoruz herkez kafasına göre takılıyor.15 kişi orda 30 kişi burda olmazzzz beyler.

1987-88 sezonunda 1965 Genç Samsunsporlular Derneği vardı.o grup varya neredeyse kapalının tamamı ile kale arkasına kadar kapatırlardı.stada gelen rakip altına ederdi.biz birleşelim derken yeni yeni gruplar çoğalıyor.bu bölünme Samsunspor'a zarar veriyor sizin Şirinler'de Ahmet'e,SBÇ'de Hasan'a,Mekansızlar'da Hüseyin'e gıcıklığınız olabilir ama bunlara kızgınız diye Samsun'da grup kuramassınız ortak amacımız Samsunspor olmalı.

SBÇ,Şirinler,Mekansızlar uzun zamandır vardı ama bu arenaya sonuna kadar karşı olduğumu belirteyim hele dün sezgin hakkında bağırınca iyice dellendim.

pitbul055

ses getirmek için bence sezgine sahiplenmişlerdir.

cembaba

Alıntı yapılan: PiyanistOnur - 05 Mayıs 2008, 11:26:42
Arkadaşlar bir kaç resim ve videolarda var bende öğlenden sonra yüklemeye başlarım.
arena dün kurulan bir grup.Şirinler Ve Söğütlü Bahçeli Çılgınlar Samsun'un en sağlam taraftar gruplarından birisidir 10 kişi kalsalarda destek devam edecektir.
Dün Arena taraftar grubu;Sezgin Gümüş bizi bırakma diye bağırdılar çiçek verdiler.İçlerinde sevdiğim arkadaşlarım ve tanıdıklarım var ama onlarda kusura bakmasınlar Sezgin Gümüş bizi bırakma diye bağıranların zihniyetinden şüphe ederim,hangi akla hizmetle bunu bağırdılar bazı şeylerden şüphe ederim.Samsun'da tek taraftar grubu onlarda kalsa,değil 200 kişi 15 bin kişi maçlarada gelseler aralarına kesinlikle girmem benim gibide düşünen eminim fazladır.

Grup grup grup nereye kadar anasını satayim.merak ediyorum yarın istanbul grubu maça gelse ayrı yerde mi duracak,bursa grubu gelse nerede duracak.bu verdiklerim örnek sadece kimse üstüne alınmasın.deplasmana 3000 kişi gidiyoruz herkez kafasına göre takılıyor.15 kişi orda 30 kişi burda olmazzzz beyler.

1987-88 sezonunda 1965 Genç Samsunsporlular Derneği vardı.o grup varya neredeyse kapalının tamamı ile kale arkasına kadar kapatırlardı.stada gelen rakip altına ederdi.biz birleşelim derken yeni yeni gruplar çoğalıyor.bu bölünme Samsunspor'a zarar veriyor sizin Şirinler'de Ahmet'e,SBÇ'de Hasan'a,Mekansızlar'da Hüseyin'e gıcıklığınız olabilir ama bunlara kızgınız diye Samsun'da grup kuramassınız ortak amacımız Samsunspor olmalı.

SBÇ,Şirinler,Mekansızlar uzun zamandır vardı ama bu arenaya sonuna kadar karşı olduğumu belirteyim hele dün sezgin hakkında bağırınca iyice dellendim.

HERŞEYİ ANLATMIŞSIN KARDEŞ. FAZLA SÖZE GEREK BILE YOK.

samsunlu_alemdar

bence dostluk goruntulerı baya guzeldı maçtan once..trıbun meselesıne gelınce anlatılacak bır şey yokkkkk buyuk bır pankart altında ama kımse ısım kavgası yapmadan birlikte bagırılırsa o zman trıbun trıbun olurr.zaten aslında potansiyel varrr takımı desteklemek ıcın bagıracak kısı sayısı fazla ama bolunmelerden dolayıı bu sayı yarıya iniyorrrrr.seneye artık adam gıbı takım kurup adam gıbı trıbun destegı ıle bu takımı super lıge tasıyalımmm.

derebeyi_44

resimler cok guzel ıkı trıbun arasındakı dosttane goruntuler sevındırıcı samsunspor camiasi ve taraftarı buyuk bı camıa gonul bırlıgı olmali herkez bırlıkte hareket etmelı ve hak ettıgı yere getirmeli samsunsporu trıbunler gıt gıde kotuye gıdıyor anadoluda bir kultur yok edılıyor kayboluyor

www.malatyasporlular.com

Çaðrý55

Fazla gruba hepimiz karşıyız ama bu samsunda olmuyor en üzüldüğüm ise Samsunda potansiyel olması yani tek bir grup olduğumuzda gördük istenirse nasıl olunacağını.Ama mevcut gruplarımız bile birleşemezken yeni açılan grubada bir şey diyemiyorum.Bu birleşmeye ilk önce eski gruplarımız öncülük etmeliki tek tribün olalım diyar maçını halen unutamadım :-X

Nuri Asan

Arkadaslar 7:30 dakikalık bir klipli video yaptım umarım beğeniyle izlersiniz az sonra geliyor.

Nuri Asan