Yıldızlar garanti altında

Başlatan Sadece Samsunspor, 23 Nisan 2008, 13:06:36

« önceki - sonraki »

veis

abi kişilik veya insanlık anlamında demiyorum futbolculugunu örnek alsın.sercan celili nasıl örnek aldı ve hareketleri benziyorsa canerdende böyle bişeyler bekliyordum ama olmadı.zaten aertık yaşıda geldi.

celebi

Alıntı yapılan: veis - 24 Nisan 2008, 13:32:53
abi kişilik veya insanlık anlamında demiyorum futbolculugunu örnek alsın.sercan celili nasıl örnek aldı ve hareketleri benziyorsa canerdende böyle bişeyler bekliyordum ama olmadı.zaten aertık yaşıda geldi.

caner hakkında belkide en ılımlı ve olumlu konuşan bendim fakat artık işi bitti

veis

ya sen gördün kaçırdıgı golü samsunda millete kan kusturdu  bu yaşda bu hantallık.

celebi

ulan bizim mahalledeki 10 yaşındaki çocuk bile kaçırmazdı zaten o golü

veis

bu gençlerde iyi para var ben satılmalarından yanayım çok güzel rakamlara bu adamlar nede olsa gidecek bari paralarıyla gitsinler.

Lazoli

dediginiz gibi tffye basvurup paramizi alamadik diye bonservislerini alip gider hepsi. sanki samsunsporu düsünen varda?

jean

hakli tabiki adam bir insna bir sene bedava oynamaz

veis

birsene oynasın ondan sonra parasını istesin o adam.sen bir sene yat ondan sonrada yırtın dur.hadi diger oyuncular neysede caner bu konuda haksız hatta paralı bir kulüpde yatsın artık.

recai

ya ben anlamıyorum golleri kima attı ilk yarı?? alla allaaa?? kapucu gelince adama forma vermedi artık sorun neyse.. oynmayan adam gol mü atacak.. kaldıki bir surede sakattı.. beleşe bu kadar oynadıgına sukrettmek lazım topcuların..

ali ihsan

Bu gençlerin federasyona başvurup gitme ihtimalleri düşük.Çünkü Türkiyedeki hiç bir kulüp oyunculara verdiği gerçek miktarı sözleşmeye yazmaz,daha az vergi ödemek için.Bizim oyuncularında ücreti öyle uçuk bir rakam olamaz zaten.Bu nedenle rahat olun.Fakat Armağan Kuş örneğinde olduğu gibi iş bilmezlik yapmazsak sorun yok bence.

recai

Alıntı yapılan: AtAKuMLu55 - 24 Nisan 2008, 01:27:32
hocam ii guzel bunları yazmıssın da futbolda savunma forvette baslar bunu bilmezmisin sen.ercument gol yio dion caner o zaman forvette kıcını kaldırsaydıda pres yapsaydı he tek caner mi deil ama caner in koruncak bi yanı yok.
valla ne diyim ben sana.. hakan sukurden baska forvette pres yapanmı vardı turk futbolunda da canere pres yapmadı diye sallıyosunuz yauw? kacan golu anlarım.. attıgı golleri hice saymanızı anlarım (son 2 sezon en cok gol atan futbolcumuz..) yenen gollerde de canere suc buluyosan daha ne diyim ben sana.. yuh valla!! mukemmel orta saha defans ve kaleciye ragmen caner yuzunden yadik onca golu dimi..  pehh!!

recai

Alıntı yapılan: AtAKuMLu55 - 24 Nisan 2008, 01:27:32
hocam ii guzel bunları yazmıssın da futbolda savunma forvette baslar bunu bilmezmisin sen.ercument gol yio dion caner o zaman forvette kıcını kaldırsaydıda pres yapsaydı he tek caner mi deil ama caner in koruncak bi yanı yok.

valla ne diyim ben sana.. hakan sukurden baska forvette pres yapanmı vardı turk futbolunda da canere pres yapmadı diye sallıyosunuz yauw? kacan golu anlarım.. attıgı golleri hice saymanızı anlarım (son 2 sezon en cok gol atan futbolcumuz..) yenen gollerde de canere suc buluyosan daha ne diyim ben sana.. yuh valla!! mukemmel orta saha defans ve kaleciye ragmen caner yuzunden yadik onca golu dimi..  pehh!! kacırdıgı gole gelince.. gecen hafta kezamnın kacırdıgı gole bakın .. adam chealsede oynamıs .. futbol bu kardesim.. hayatında en kotu amatorde dahi top oynanamıs olabilirsin ama izle be.. attıgı golleri izleyin bu sene .. kacını kac futbolcu atabilirdi?? insaf.. cok komik valla ya..

kumkoylu ahmet

recai kardesim helal sana konus oh be bir destekleyicimiz bir futboldan anlayan cikdi sonunda

recai

Alıntı yapılan: kumkoylu ahmet - 25 Nisan 2008, 00:39:38
recai kardesim helal sana konus oh be bir destekleyicimiz bir futboldan anlayan cikdi sonunda

Valla dogruya dogru yanlısa yanlıs demek lazım..

US

25 Nisan 2008, 00:51:52 #29 Son düzenlenme: 25 Nisan 2008, 00:57:21 berusa55
adam kendini yormadan top oynuyo.. bu adam gol atacakda bizde super lige cıkacaz yapmayın ya...
taner gülleri adam 30 küsür yasında yemın ederim canerden daha fazla kosuyo savasıyo en önemlisi yüregini koyuyo ..
beyler canerin savunmasını yapmayın be burda ..