Bank Asya 1.Lig 32.Hafta | Altay - Samsunspor'umuz

Başlatan yaman55, 19 Nisan 2008, 16:10:45

« önceki - sonraki »

CurvaSudSamsunspor

ayrancı eses unutmadık

AYRANI ÇORBA NİYETİNE İÇTİNİZ  UNUTMAYIZZZZZZ.....

ADANADEMİR istanbul senpazidanıdır............ANTİ-İSTANBUL

selahattin55

maç nasıl biterse bitesin ama.inşallah sakarya gruptan şampiyon çıkar.hodri maymunlar ve porsuk çaylılar inşallah çıkamaz.bence sakarya antalya ve ordu çıkmasını isterim.

Tribün_ali

Altay yener bizi acı ama gercek takımı fazla takip etdemiyorum inşallah yanılırım hadi samsunum yen güldür şu askerde yüzümü moralim yerine gelsin

seckin55

Arkadaşlar Altay- Samsun maçına gelecek olan varmı...ben izmirdeyım.organizasyon yokmu.nerde sesler..

GençKozluklu

Haftaya Sakarya Süper lige çıksın diye konuşan arkadaşlar, Sakar kendie evinde İStanbul'a mağlup. Bizde bu takımı Süper lige çıkarmanın hesabını yapıyoruz ya. Yazıkalr olsun.

Adımız bu tip saçma sapan fikirler yüzünden de şikeciye çıktı.

Başka takımların durumu bizi ilgilendirmeden çıkıp hangi maç olursa olsun oyunumuzu oynamalıyız. Alacağımız skor düşman ! gördüğümü (nedemekse) takımlara yarasa dahi çıkıp adam gibi SAMSPOR gibi oynamalıyız.

Lütfen birileri için oynayacakmışız gibi yazılardan kaçınalım.

SAMSUNPOR markasına yazık ederiz. Saygınlığımıza gölge düşürürüz.

Saygılarımla

oguz_5528

ya arkadaşlar sakarya ile dost dedik ama samsunda onları yenersek seneye dostluğuın kalacağına inanmıyorum en iyisi Samsun hepsini yensin biz düşerken böle bir durum olmadı gücün varsa yen iddaa ediyorum 3 maçtan en az 6 puan.

MeL_55

arkadaslar dsmart olmayanlarin yarin internetden izleme sansi var !! kac kisi internet üzerinden bakar ??

körfez55

KırmızıBeyaz

Ya arkadaşlar biraz ağır olacak ama başka takım taraftarlarının buraya üye olup mesaj atmalarına cidden katlanamıyorum! Ben Fanatiğim arkadaş! Tabiki bir taraf olacağım benden kimse bu konularda objektif yaklaşımlar beklemesin! Bu yazıları okudukça daha çok sinirlenıyorum! Eses64 üzerine alınma şahsi değil. Adminlerden ricam başka takım taraftarlarını buraya üye olmasını engellemesi! Burada da Samsun spor aleyhinde veya Samsun hakkında başka tarafların yorumları beni adeta çıldırtıyor! İşinize bakın abi ne işiniz var burada! Tekrar Admin arkadaşlardan rica ediyorum almayın foruma başka taraf insanları.

Ladikli

Samsunspor'umuza başarılar dilerim.Dün  oynanan karşılaşmalarda çıkan sonuçları gördükçe insanın içi yanıyor...

Nuri Asan

Ben her ne kadar Sakaryayı sevsemde(ilk maçta Şirin Anamız için yapılan pankartta çok önemlidir),Sakaryanın süper lige çıkmalarını istesemde Sakaryayı yenmek isterim.Biz ağır bir klübüz çıkıp aslanlar gibi mücadele etmeliyiz.Ben aslında Altay maçından çok Sakarya maçını düşünüyorum açık konuşmak gerekirse;Olası alacağımız bir mağlubiyette bazı köpekler (antalya,eskişehir,kocaeli)atıp tutacaklar Samsunspor maçı verdi gibisine.

Yendiğimiz zaman kolpaelinin,eskişehirin yada antalyanın işine yarayacak ama insan kendi kaderini kendisi çizer.Sakarya dün düşmüş İstanbulspor'a maç kaybediyorsa burada bize yenildiklerinde de fazla ağlamamaları gerektiğini düşünüyorum.3 hafta önce lidersin tamam çıktın diyoruz elindeki o imkanı avantajı götü boklu kocaeliye,antalyaya veriyorsun buda benim zoruma gidiyor.

kocaelini ilk maçta izmitte yendik,buradaki maçta 3 kere geldiler 3 gol attılar.
antalya karşısında 2.haftaydı 90+2'de yedik ve beraberliği zor kurtardılar.
zirvede puan kayıplarına bakta yanma şimdi.

Sakarya karşısında çıkıp mücadele edelim,hiç bir iddiamız olmasada son görevimizi yerine getirelim takıma destek verelim protestomuzu yapalım yönetime karşı,hesabını kesilecek adamın hesabını keselim ve bu zorluklara karşı Samsunspor'u ayakta bırakan bazı futbolcu kardeşlerimizi bağrımıza basalım.maçtan sonra yenilsekte tesislere gidelim.

Son görev için Haftaya Pazar herkez maça

Recep

bu şanlı camia kimsenin kaşının gözünü hatırına maç vermez ama futbolcular da insan .
benim gibi antalyanın kocaelinin eskişehirin lige çıkmasını istemeyip sakaryanın çıkmasını isterse ayakları topa gitmeye bilir ne olursa olsun da samsunsporum için en hayırlısı olsun

Çaðrý55

Alıntı yapılan: KırmızıBeyaz - 28 Nisan 2008, 02:19:49
Ya arkadaşlar biraz ağır olacak ama başka takım taraftarlarının buraya üye olup mesaj atmalarına cidden katlanamıyorum! Ben Fanatiğim arkadaş! Tabiki bir taraf olacağım benden kimse bu konularda objektif yaklaşımlar beklemesin! Bu yazıları okudukça daha çok sinirlenıyorum! Eses64 üzerine alınma şahsi değil. Adminlerden ricam başka takım taraftarlarını buraya üye olmasını engellemesi! Burada da Samsun spor aleyhinde veya Samsun hakkında başka tarafların yorumları beni adeta çıldırtıyor! İşinize bakın abi ne işiniz var burada! Tekrar Admin arkadaşlardan rica ediyorum almayın foruma başka taraf insanları.

Arkadaşım başka takım taraftarı buraya gelipte küfürmü etti..Kendi yorumunu yazdı beğenmezsek zaten hepimiz yükleniriz bir dahada gelmez ya da o zaman atılır işte yoksa başka taraftar niye yazmasın gez başka forumları millet cirit atıyor hiç bi sorun yok onlar küçüldümü hayır böyle yaparak biz küçülürüz bırakalımda başkalarıda yazsın.

MeL_55

arkadaslar internet üzerinden bakmak icin en az 100-200 kisi bakmasi lazim.
yoksa zor !!

oguz_5528

arkadaşlar celiloynuyomu maçı izlemeye gidecem söler misiniz?lütfen