Bank Asya 1.Lig 31.Hafta | Samsunspor'umuz:0 - Giresunspor:1

Başlatan yaman55, 13 Nisan 2008, 15:48:46

« önceki - sonraki »

körfez55

doğru haber hakkı gitti celil kadro dışı..

oguz_5528

abi celil'in evi nerde nerede oturuyor kalkın gidelim anasını satim öğrenelim nolmuş(kesin bilmiyordur celil kadrodışı olduğunu yönetim kafasına göre takılıyor Sezgin Gümüş İSTİFAA!!!yarın yenecez bence :-[

SOYLU

Gidin Harbiden Ben olsam samsunda İnan giderdim Oynayan adamı Sogutuyorlar Kazanılacak adamı Kaybetmeye Çalışıyorlar.

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: veis - 18 Nisan 2008, 22:18:02
kenanı istanbulda kartal maçı için otelde gördük anne ve babası vardı yanında.bir evladın duruşuyla anne ve babasının yanındaydı.o çıksın sahaya biz giresunu yine yeneriz.

Alıntı yapılan: veis - 18 Nisan 2008, 22:21:16
samsunspor:1 giresunspor :2
neyazıkki durum bunu gösteriyor.hayırlısı bakalım

Veis, ne çabuk karar değiştirdin öyle? :) Şimdi iyi düşün kardeşim, yener miyiz, yenilir miyiz?

Yarın ki maçta alınacak bir mağlubiyeti kaldırabilecek durumda değilim ama maalesef gün içinde oalnlardan sonra içimdeki heves de ümit de iyice azaldı.

oguz_5528

Herkes skoru söylemiş elazığ maçındada kimse yoktu ama 2-1 aldık maçı,yarın Celil oynar:(,serkan aykut oynasa keşke.

oguz_5528

Samsunspor'da şok gelişmeler
Samsunspor'da kaptan Celil Sağır kadro dışı bırakılırken, Teknik Direktör Orhan Kapucu ile tartışan tecrübeli futbolcu Hakkı Hocaoğlu idmanı terk etti ve şehirden ayrıldı.

Kartalspor maçı sonrasında 6 aydır paralarını alamadıkları gerekçesiyla Salı gününden itibaren idmanlara çıkmayarak yönetim kurulunu protesto eden Kırmızı-beyazlı futbolcular, Giresunspor maçı öncesinde ilk kez bugün toplu halde idman yaptı. Ancak idman öncesinde yönetim kurulunun kaptan Celil Sağır'ı kadro dışı bıraktığını bildirmesi futbolcuları şok etti. Antrenmana gergin çıkan futbolculardan Hakkı Hocaoğlu, Giresunspor maçında yedek soyunacağını öğrenince Teknik Direktör Orhan Kapucu ile tartıştı.

Antrenmanı terk eden Hakkı Hocaoğlu'nun, soyunma odasında üzerini değiştirdikten sonra takımın idman yaptığı sahaya dönerek, tek tek bütün futbolcular ile vedalaşması ve şehirden ayrılması Kırmızı-beyazlı ekipte ikinci kez şok etkisi yaptı. Teknik Direktör Orhan Kapucu, Hakkı'nın Giresunspor maçına yedek çıkacağını öğrenmesiyle birlikte anlamsız bir şekilde idmanı terk ettiğini belirterek, "Ben hiçbir futbolcuya formayı garanti olarak vermedim. Kim daha iyi ise o oynar" diye konuştu.

Takım kaptanı Celil'in kadro dışı kaldığını idman öncesinde öğrendiğini ifade eden Kapucu, "Celil, benim ve takım için çok önemli bir oyuncu. Celil'in affedilmesi için Giresunspor maçı sonrasında rapor hazırlayacağım ve yönetim kuruluna sunacağım. Tabii karar yönetimindir" dedi.

18.04.2008   

Kaynak : AA
(Celil kesin deil arkadaşlar bnce yarın oynayacak)

US

zora gelemediniz demi hakkı efendi..bakıyomda yenı uyelerımız cıkmıs sıtemızde celılı savunan...samsunspor taraftarıyla dalga gecen celıl;oynama be bu saatden sonra bizde..sezon bıtmıs yasın kemale ermiş..he celil?

veis

Alıntı yapılan: samsuni - 18 Nisan 2008, 22:49:10
Veis, ne çabuk karar değiştirdin öyle? :) Şimdi iyi düşün kardeşim, yener miyiz, yenilir miyiz?

Yarın ki maçta alınacak bir mağlubiyeti kaldırabilecek durumda değilim ama maalesef gün içinde oalnlardan sonra içimdeki heves de ümit de iyice azaldı.
işte abi bende o gün içindeki olaylardan sonra yenemeyiz diye düşünüyorum.

cembaba

Alıntı yapılan: samsuni - 18 Nisan 2008, 22:49:10

abi banada oyle geliyor yaa yenilcez :( ama genclerin performansı da onemli tabi =) yeneriz inş.

harbisamsunsporlu5517

bunca olaydan sonra bu macın skoru belli olmuştur gıresun rahat kazanır emre cezalı hakkı ve celil kadro dışı bu takımdan bugun galıbıyet beklemisin kimse umarım yanılırım

veis

maç saati de geldi hadi hayırlısı inşallah.

yk55

babam maça gitti. inşaalah alırız bu maçı.hafta içi hiç de takıma yakışmayan olaylar oldu. hiç ümidim yok desem yalan olur. geçler çatır çatır oynayacak. artık yönetimde bu durumları görsün artık. ver futbolcunun parasını.
ölümüne samsunspor

GençKozluklu

Gençlerle alırız maçı. Turgut bu hafta kendini atacağı gollerle affetirmeli. Geçen hafta bize çok saç baş yoldurdu kerata ;D

Celil bence takımın kümede kalmasında hoca kadar katkısı var. Adam saha dışında konuşyuro ancak çıkınca da oynuyor. GEçen haftaki mağlubiyette en çok üzülen oyunculardan biriydi.
Serkan'la kıyaslanmamalı

55__Gurbet__55

celil oynamasa kesiin kaybederiz yönetim iyice isi batirmaya basladii

tanju55

bu kadar da olmaz ya
resmen toparlanan takimi zorla kaybetmeye zorluyor bu yönetim
yanlis yapiyorsun gümüs yanlis
en iyisi istifa etmesi