ESKIDEN TUTTUGUNUZ TAKIM

Başlatan jean, 09 Nisan 2008, 21:33:49

« önceki - sonraki »

jean

trabzonsporluydum allaha sukur dogru yolu buldum

Sadece Samsunspor

ben doğduğumdan beri gsli idim ama bigün babam beni 6 yaşındayken samsun maçına götürdü ve o günden hayranlığım başladı hem gs hem samsun bi arada idi ama sonra sonra hele bide bu siteye üye olduktan sonra sadece samsunsporlu oldum

ALAYINA İSYAN SANA AŞK VAR SAMSUNUM

MeL_55

samsunsporlu dogduk samsunsporlu ölecegiz

körfez55

samsunspordan başka takım tutmadım.ALLAHIMA çok şükür.ölene dek samsunsporluyuzzz

SaMsUnSpOr 55

ilk başlarda bursaspor sempatim vardı ama tutma felan yoktu ÖLÜMÜNE SAMSUNSPORLUYUM AMATÖRDE BİLE

Recep

arkadaşlar
ben biraz daha şanslıyım herhalde
Samsunsporun fırtına gibi estiği 85-86 yıllarında 13-14 yaşlarındaydım ve o güzel günleri allhıma şükür görebildim Samsunsporumun o yıllardaki şahane  maçlarını canlı olarak seyredebildim o efsane kadroyla tanışma fırsatı buldum işte ben o yılları yaşamış biri olarak SAMSUNSPOR dan başka takımı tutma şansım var mı
ben doğma büyüme istanbul da olmama rağmen okuldaki lakabım SAMSUNSPORLU olması bana çok büyük bir haz veriyordu ve oyılların en büyük takımı bizdik

veis

AMA Bİ ANADOLU KULÜBÜ OLARAK HALEN BURSA SPORU DESTEKLEMEN LAZIM.yaşadıgın şehirin takımı hemde anadolu takımı.

Baþkent_55

sene 87-88 tam olarak hatırlamıyorum o zamanlar samsunspor fırtına gibiydi çarşamba-samsun yolunda beklerdim........kırmızı-beyaz bayraklı arabalar geçerdi yollardan gıbta ile izlerdim tabi ozamanlar köyden hiç çıkmadığımız için bilmezdim babama sorduğumda olum samsunsporlular geçiyo derdi alkışlardım onları bende .........ortaokula çarşambaya gittiğimde gördüğüm manzara mükemmeldi heryer kırmızı beyazdı ........ ozamanlar sevda bir başkaydı ....evet bizde yalan yok 7-8li yaşlarda başladı bu aşk yani ben kendimi bildim bileli SAMSUNSPORLUYUM VE DE ÇOK MUTLUYUM ........BAŞIN ÖNE EĞİLMESİNNNNNNNNNNN ALDIRMAAAAAAAAAAA GÖNÜL ALDIRMAAAAAAAAA GÖRECEK GÜNLER VAR DAHA ALDIRMAAAAAAA GÖNÜL ALDIRMAAAAAAAAAA ................ALAYINA İSYAN HER ZAMAN SAMSUNSPOR

Sempatik Bengülü

10 Nisan 2008, 12:35:34 #8 Son düzenlenme: 10 Nisan 2008, 13:03:45 sempatik bengülü
Çocukluğumdan itibaren tutup maçlarına gittiğim şimdide tuttuğum ve desteklediğim sonrada son nefesime kadar tutacağım ve herzaman destekliyeceğim takım
SAMSUNSPOR SAMSUNSPOR SAMSUNSPOR

ozkan17

Alıntı yapılan: veis - 10 Nisan 2008, 08:06:56
AMA Bİ ANADOLU KULÜBÜ OLARAK HALEN BURSA SPORU DESTEKLEMEN LAZIM.yaşadıgın şehirin takımı hemde anadolu takımı.
maleseff aradaa  kolpaelinide tutan oluyo..kocelide yasamalarından dolayı bızım ıkı yegende fanatık kolpaelili:@

jean

ozkan kardesim o tur seyler bizim sehrimizdede oluyor ben cok gordum adam trabzonlu ordulu giresunlu gumushaneli ama fanataik samsunsporlu samsunda kaldigindan yada dogdugundan sulalemde iki tane trabzonlu var ikiside fanatik samsunsporlu ts yide hic ama hic sevmezler

SaMsUnSpOr 55

Alıntı yapılan: veis - 10 Nisan 2008, 08:06:56

tabi bursasporuda destekliyorumda AMA ÖLÜMÜNE SAMSUNSPOR

hakan55

Biz ne fenerbahceli nede trabrumluyuzz ölümüne sevdalı biz SAMSUNSPORluyuz..... sonuna kadar..!

ozkan17

Alıntı yapılan: HaKaN55 - 10 Nisan 2008, 22:17:29
Biz ne fenerbahceli nede trabrumluyuzz ölümüne sevdalı biz SAMSUNSPORluyuz..... sonuna kadar..!
aynen samsunsporlu dogduk samsunsporlu öleceğiz..!!

US

samsunspor la dogduk samsunsporla olecegiz

samsunspordan baska takım tutmadım tutmayıda allah göstermesin ...