Bank Asya1.Lig 27.Hafta | Samsunspor'umuz 2 - 0 Mardinspor ( fotolar sf. 38'de.)

Başlatan MeL_55, 16 Mart 2008, 16:48:21

« önceki - sonraki »

ender

Serkanin bi o rovasatasi birde kaleciyi cizgide gecip attigi gol onun kalitesini gosteriyor.o bu sezon istikrarli oynasaydi simdi durumumuz cok farkli olurdu.

GençKozluklu

Ben hala Serkan'ın oynamasına taraftar değilim. O oynarsa gençlere büğyük haksızlık olur. Bırakın artık Serkan'ı. Gençlere bakalım. Seneye bu gençler olacak Serkan zaten olmayacak. En kritik haftalarda yoktu.

Mardin gibi şov yapabileceğimiz bir maçta oynarsa büğyük haksızlık olur. Gençleride demoralize eder.

Gençlere haksızlık etmeyelim.

LÜTFENNNNN....

Gaziosmanpaşalı3455

körfez55

evet şu misafirler üye ise giriş yapsın değilse üye olsun samsunsporluyuz diyenler haydiii

Cagdas Ünver

Cok sükür bir gol bulmusuz.Bu maci alacagimiza inaniyorum.Bu sene olmazsa seneye insallah playoff yada sampiyonluk yasayacagimiza inaniyorum.

cem 55

ilk yarı 1-0 üstünlügümüzle bitti hakem ilk yarıya 2 dakıka uzatma vermiş 2 dakıka bittigi halde mardine tehlikeli bi yerden frikigi kullandırmıs barajımıza carpan top ercümenti sasırtmıs top az farkla auta cıkmıs hakem korneri de kullandırmıs bu hakemler ne yapmaya calısıyo anlamıyorum samsuni abi 2.yarı serkanda girer macı 3-0 alırız diyo

Gaziosmanpaşalı3455

Kadir ÇELEBİ

Alıntı yapılan: kuzey55 - 23 Mart 2008, 14:52:05
evet şu misafirler üye ise giriş yapsın değilse üye olsun samsunsporluyuz diyenler haydiii

Evet misafir arkadaslar uye olsunlar iyi ve kotu gunde samsunsporun yanındayız diyenler haydi zaman birlik beraberlik zamanı...

veis

red_white

Gaziosmanpaşalı3455

hakem ilk istanbul macındaki hakem  hafif maynak

Kadir ÇELEBİ

Alıntı yapılan: veis - 23 Mart 2008, 14:55:01
şimdi dinlenme zamanı :P

Mac istedigimiz gibi sonuclanırsa bu gece bardayı soylicem veis :D

veis

hakemden yana korkum vardı ama şimdilik iyi gidiyor hadi hayırlısı

Gaziosmanpaşalı3455

arkadaşlar ben daha yeni yeni geliom sitemize benım durumum mısafırmı gozukuyo

seckin55

haydi samsunum..izmir den manisaya mesir şenliklerine geldim.samsun aşkı agır bastı valla.takıp edıyorum macı