TFF 1.Lig, 19.Hafta | Antalyaspor 4 - 2 SAMSUNSPOR

Başlatan MeL_55, 13 Ocak 2008, 17:18:29

« önceki - sonraki »

Çaðrý55

Alıntı yapılan: duman_07_m - 19 Ocak 2008, 22:03:55
s.a arkadaşlar yarınki maçın centilmenlik içersinde geçmesi dileğiyle yorumların hepsii okudum çoq kötü bir tablo çizilmiş kesin yenilir samsun diye top yuvarlak belli olmaz.taraftarımız yoq falan demişbazı arkadaşlr ben fazla bişey demek istemiyorum youtubeden bakabilirler samsundan gelcek olan varsa antalyaya en iyi şekilde ağırlarız...Saygılarımla....REDSOLDİERS...
hoşgeldin duman_07 maça gidecek arkadaşları iyi bir şekilde ayarlarsınız biliyoruz bizde sizi ağırlamak isterdik ama sizim kendi sorunlarınız oldu orasıda bizi bağlamaz inşallah bir dahakine şehrimize giriş yaparsınız bizde sizi centilmence karşılarız

Sadece Samsunspor

merhaba arkadaşlar istabuldan bu sabah döndüm ve hemen siteyi açtım bütün siteyi baştan aşağı okudum. inşallah bugün antalya dan puan veya puanlar alacağız bu arada yayın var mı ?

harbisamsunsporlu5517

cem 55

eyvellah harbi samsunsporlu iyi oldu bu radyo yayını gene heyecanla radyodan takip edecez macı bugün en cok celilin sahada olmasına güveniyorum imparator bilir işini hadi samsunsporum sasırt bu hafta bizi al su macı sevindir bizleri saldır şimsekler

harbisamsunsporlu5517

arkadaslar linki buldum ama radyo yayını şuan yada bnm pcde çalmıyor sızde bir bakın

Kadir ÇELEBİ

radyoda suan muzik yayını var çalışıyor... ne soylesem tersi cıkıyor bu macı kaybedicez diyim..

körfez55

sürpriz yapıcazzz..cem abi 2.yarı basket maçına kayıcaz sen haber veririsin artık telefonla.

körfez55

20 Ocak 2008, 13:58:13 #82 Son düzenlenme: 20 Ocak 2008, 14:00:26 körfez55
adamlar lider şampiyonluğa oynuyo 4 bin kişi varmış stadyumda.biz gecen hafta 7 bin kişiydik yafss..saygı durusu var ama adamlar bağırıyo öküslerrr

harbisamsunsporlu5517

inş maçı alırız arkadaslar hadı hayırlısı

Sempatik Bengülü

tebrikler antalyaspor taraftarına hem saygı duruşu hemde takımımızı tribüne çağırdılar tebrikler antalya taraftarına

körfez55

haydi samsunsporum alırsın bu maçı...

harbisamsunsporlu5517

bengülü

harbisamsunsporlu5517