Samsung ve Samsunspor

Başlatan yönetici, 13 Aralık 2007, 00:57:12

« önceki - sonraki »

ozkan17

erkan o dedıgını yusuf zıya gıbı ..... ler yapar ıcınde samsunspor sevgısı olanlar sayesınde hem samsung hemde samsunsporumuz kazanır

AllydeenleaR

bu iş çok zor hele hele samsung gibi bir firmanın hiçbir futbol takımında reklamı yok olsa da bunu 2.ligden yana kullanacaklarını sanmam.
keşke olsa....

ozkan17

alydenlear chelsea formasına baksana gogus reklamında ne yazıyo :D

AllydeenleaR

chelseade olacağına keşke olmasaydı bu durumda hiç vermezler :D

s_uzunkaya

reklam vermezlerse isim hakkı isteyelim,süründürelim dangozlarııı :lol:  aynı isimde bir takım var ve sen reklamını vermiyorsun o takıma :!: bence bu takımı dünya arenasına bile çıkarmaları gerek.bence samsung un reklam sorumluları çok beceriksiz... gerçekten bu her markaya nasip olamıycak bir şans. bu konular bence bu siteler de yazılarak halledilecek meseleler değil. samsunspor un değerli yöneticelerinin bu konu için girişimlere bulunması ve kafası şarz edmeyen samsung yetkililerini bu konu için uyandırarak,hatrı sayılır bir reklam payı vererek,samsunsporun hakeddiği yerlere gelmesi ni sağlamaları ve daha sonra dünya arenasında da boy gösterebilcek bir takıma finansörlük yaparak samsunspor markasıyla beraber samsung un reklamlarını dünya ya duyurmaları sağlanmalıdır

ozkan17

MeL_55

arkadaslar samsunga bir mail atalim !! ben atmayi düsünüyorum. bi görsünler samsun,samsunspor samsunga yakisiyo diye  :)

mail adresleri:
hotline@samsung.de

almanca yazmak zorundayiz. almanyada oturan arkadaslara duyurulur. iyi bir mail hazirliyalim.. ilgisi olan bana PM atsin.

ozkan17

pm atmaya gerek yok mel senın almancan ıyıdır yaz bakım sole etkıleyıcı guzel bı mektup :lol:  akıllarını baslarından al yazarkende takımın basarılarınıda yaz hee ehuhehe :D

celebi

Alıntı yapılan: "MeL_55"arkadaslar samsunga bir mail atalim !! ben atmayi düsünüyorum. bi görsünler samsun,samsunspor samsunga yakisiyo diye  :)

mail adresleri:
hotline@samsung.de

almanca yazmak zorundayiz. almanyada oturan arkadaslara duyurulur. iyi bir mail hazirliyalim.. ilgisi olan bana PM atsin.

melih sen o zaman almanca yazda bize yolla bizde yollayalım olmaz mı.

Forvetim

uzun zamandır bu benzerlik benimde ilgimi çekmiştir. isimler arasında geçmişten gelen bir bağ var mı diye düşündüğüm bile oldu. elektronik alanında bir dünya devi, kalitesinin yanısıra Samsunumu ve Samsunsporumu hatırlattığı için ve kelimenin içinde sırf Samsun geçtiği için bile herhangi bir elektronik cihaz seçiminde ilk tercihim olmuştur. mesela monitörüm Samsung. Kore dilinde samsung "üç yıldız" anlamına geliyormuş. sponsorluk yada forma reklamı olur mu olmaz mı bilemem ama yine de bir girişimde bulunmak lazım, bu işe Samsung Türkiye distribütörü ön ayak olur. iş onlarda biter herhalde. iyi bir girişim, Samsunspor ve Samsung. göze de kulağa da hoş geliyor. gerçekleşirse inşallah Samsunsporumun kasasına da iyi gelsin diye diliyorum.

MeL_55

Alıntı yapılan: "ozkan17"pm atmaya gerek yok mel senın almancan ıyıdır yaz bakım sole etkıleyıcı guzel bı mektup :lol:  akıllarını baslarından al yazarkende takımın basarılarınıda yaz hee ehuhehe :D

Alıntı yapılan: "Celebi"
melih sen o zaman almanca yazda bize yolla bizde yollayalım olmaz mı.

bence almanlar pek ilgilenmez... türkiyedeki samsung istanbulda vardir kesin. oraya yazmamiz lazim  :roll:

MeL_55

ozkan17

vay vay vayy hey yawrum beee reklama bakk.. elıne saglık melıhcım..ınsallah bıgun gercegınıde goruruz bunların

senol55

onu biz degil yönetim yapmasi lazim

erkan55

wowwwwwwwwww müthis be yakisir samsunsporuma bide gercek olsa