TFF 1.Lig, 12.Hafta | Eskişehirspor 2-1 SAMSUNSPOR

Başlatan harbisamsunsporlu5517, 03 Kasım 2007, 16:15:41

« önceki - sonraki »

Kadir ÇELEBİ

Alıntı yapılan: "Celebi"evet maç d sporda veriliyor cumartesi saat 13:00 da...

Oyleyse Cayı Koyuyorum Mac Saati emmoglu  :) bide seyirci getirebilirsen tirubun olustururuz.. eskisehirlide gelebilir fark etmez dayak atarız :P

HoliganSamSunLu

Cagdas Ünver

Alıntı yapılan: "HoliganSamSunLu"maçı d spor veriyorsa güzel

Veriyorda izleyemiyoruz ki :(

Sadece Samsunspor

Alıntı Samsunspor'da yüzler gülüyor

Samsunspor Asbaşkanı ve Basın Sözcüsü İmran Okumuş, Malatyaspor maçından sonra birçok mutluluğu bir arada yaşadıklarını söyledi.

Nuri Asan Tesisleri'ndeki haftalık olağan basın toplantısında konuşan Okumuş, Malatyaspor ve Eskişehirspor maçlarıyla ilgili değerlendirmelerde bulundu. Malatyaspor maçından sonra birçok mutluluğu bir arada yaşadıklarını belirten Okumuş, "Mutluyuz, haftalardır puan kaybetmediğimiz için. Mutluyuz, çok gol yemediğimiz için. Mutluyuz, yerimizi haftalardır koruduğumuz için. Samsunspor taraftarlarının birlik olmasından dolayı mutluyuz. Samsunspor ailesinin bir bütünlük oluşturması nedeniyle mutluyuz.

Samsunspor'da aile kavramının oluşmasından dolayı mutluyuz" dedi.

"Kamuoyunda Malatyaspor'un Samsun'a eksik geldiği söylemlerinin çıkmasına rağmen tam kadro Samsun'a gelen Malatyaspor'u yenmediğimiz için mutluyuz" diyen Okumuş, her maça 3 puan parolasıyla çıktıklarını vurguladı. Okumuş, kalan haftaları da en az puan kaybıyla kapatmak ve ilk devreyi üst sıralardan kopmadan bitirmek istediklerini kaydederek, "Hep inanan insanlar başarılı olur. Biz de inandığımız şekilde yolumuza devam ediyoruz. Zorlu bir maç var önümüzde, ama Eskişehir'den de puanla döneceğimiz inancındayım" şeklinde konuştu.

Eski yöneticilerden hem federasyon hem de Toto'daki temliklerini kaldırmalarını isteyen Okumuş, mevcut yönetimin önünün açılması gerektiğine işaret etti. Trabzonsporlu futbolcu Adnan Güngör'ün Samsunspor'dan alacağı olan 200 bin YTL için icra başlattığını dile getiren Okumuş, şöyle devam etti:

"Bunu çok çirkin bir davranış olarak değerlendiriyorum. Çünkü, Adnan bu kulüpten ekmek yemiş bir kardeşimizdir. Yaptığı bu hareketten geri döneceğine inanıyorum. Adnan ile o dönemde görüşen ve anlaşmaya varan eski başkanlardan Mazhar Başoğlu'nu bu konuyla ilgili olarak görevlendirdik. Ayrıca kaleci Kerim İnan da 350 bin YTL'si için icra başlatmış, o konuyla ilgili görüşmesi içinde de yine dönemin başkanı Temel Camadan'ı görevlendirdik. Eski yöneticilerimizden de bu şekilde destek alıyor ve onların birikimlerinden yararlanıyoruz."

Okumuş, Futbol Şube Sorumlusu Şükrü Koç'un 2 ay ceza alması nedeniyle bu göreve yönetim kurulu kararıyla Hüseyin Başgöl'ü getirdiklerini sözlerine ekledi.

SaMsUnSpOr 55

eskişehir maçını tv veriyo bide heralde kartal maçınıda vercek

nilsah

arkadaşlar maca gidiş planınız yok galiba

King Of The North

Alıntı yapılan: "nilsah"arkadaşlar maca gidiş planınız yok galiba

Benim var :D(Ankaradan)
Samsun'dan büyük organizasyon olacak Cuma gününü bekleyin.

jean

gecen hafta turk kahvesi bulamadim d smart olan bu hafta bulmaya calisacam inslaah denk getiririm

celebi

Alıntı yapılan: "nilsah"arkadaşlar maca gidiş planınız yok galiba

maça gidiş planı her zaman var abi gidilecekte zaten :wink:

celebi

Alıntı yapılan: "SamsunSpor_34"Oyleyse Cayı Koyuyorum Mac Saati emmoglu  :) bide seyirci getirebilirsen tirubun olustururuz.. eskisehirlide gelebilir fark etmez dayak atarız :P

inşaallah diyeceğim ama bu hafta sonu biliyorsun 10 kasım ve benim okulda işim var.ilerleyen maçlarda olacak nasipse

trabzonluyum55

lütfen arkadaşlar bizler burda yorum yaparken dikkat etmeliyiz.çünkü deplasmanlara giden arkadaşlarımızın eses lilerle araları iyi.biz maçlara gidemediğimiz için ne oldunu bilmiyoruz.rakip takımı sevmeyenler olabilir.ama her koşulda tahrik edici mesajlar yazmaktan çekinmeliyiz.eskişehirsporlu taraftarlarla aramızda sorun yok.sorun çıkarmak kimsenin yararına olmaz.o yüzden dikkatli davranmakta fayda var.

ÇaÇa

Eskişehir'le her hangi bir husumetimiz yoktur.Onlarda bizim gibi anti-bizans düşmanı çok ortak yanlarımız var Samsun Taraftarı Aslanlar gibi gidecek Aslanlar gibi geri dönecektir.Eskişehir taraftarıda aynı şekilde Samsun'a gelecekler gidecekler..

yk55

yaw arkadaşlar şu eskişehirspor un forum sayfasnı okudumda (onlarda bizim forum sitesini takip ediyor) bizden dağınık takım, orta sahası yok, forvette serkan aykut yavaş çok rahat tutarız, yok çok rahat fark atarız falan diye yazmışlar. valla çok güldüm. bunlar kendilerini ne zannediyorlar anlayamadım sanki liverpol var karşımızda. 2-3 maç üst üste kazandılar diye baya havaya girmişlir. (kimi yendikleri de ortada) cumartesi 3 de belli olur kimin ne olduğu.

cem and naz55

eses i deplasmanda yenersek ilk 2 ye oynarız kesinlikle beraberlikte iyi bir sonuç esese kaybetmeyevceğiz...

Kadir ÇELEBİ

Alıntı yapılan: "Celebi"inşaallah diyeceğim ama bu hafta sonu biliyorsun 10 kasım ve benim okulda işim var.ilerleyen maçlarda olacak nasipse..

kısmet insallah baska bir zaman...

Alıntı yapılan: "yk55"yaw arkadaşlar şu eskişehirspor un forum sayfasnı okudumda (onlarda bizim forum sitesini takip ediyor) bizden dağınık takım, orta sahası yok, forvette serkan aykut yavaş çok rahat tutarız, yok çok rahat fark atarız falan diye yazmışlar. valla çok güldüm. bunlar kendilerini ne zannediyorlar anlayamadım sanki liverpol var karşımızda. 2-3 maç üst üste kazandılar diye baya havaya girmişlir. (kimi yendikleri de ortada) cumartesi 3 de belli olur kimin ne olduğu...

evet bende gordum hatta bundan bahesetmistim cok iddalılar tıpkı bizim samsunsporlulugumuz kadar onlarda eskisehirsporlu olmasından kaynaklanıyor guzel kefifli bir mac olucagına inanıyorum kazanan taraf biz olalım soylemler onemli degil :)