TFF 1.Lig, 11.Hafta | SAMSUNSPOR 2-0 MaLatyaspor

Başlatan Sadece Samsunspor, 28 Ekim 2007, 15:58:35

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

haydi beyler görüşürüz benim bir işim var oradan maça geçecem inş. 3 puanı alacaz  :wink:

tuzlalı

Puan kaybetmeye gerçekten tahammülümüz yok. Artık içeride maçları bu kadar zora sokmasak bari. Erken gol bulursak fark atarız gibi geliyor.

Kadir ÇELEBİ

1 Lig ozel programında Guney Mergen'in yorumunda MALatyanın SamsunSporumuzu yenmesinin buyuk bir supriz olucagını soylemis olması bizim acımızdan guzel insallah mac sonucuda bu yorumu dogrular sekilde olucak ayrıca malatyanın mali konularda oyunlar oynadıgını ustu kapalı bir sekilde yorumladı kendisi yucel ildiz'in buna hazırlıklı olucagını tecrubeli bir teknik hoca oldugunu dile getirdi.. macımızı takip edemiyen arkadaslarım buradan takip edicek olanlar varsa macı izleme sansım olucak bir aksilik olmazsa mac bilgilerini elimden geldigince buradan paylasmaya calısıcam...

berusa55

su MALatya macı bir kere de güneşli pırıl pırıl bir havada oynansa sasarım zaten!ugursuz takım yaaa...ya yagmur olur ya kar bunlarla oynadığımız maclarda...hava soguk gün ctsi! stad yine tıklım tıklım değil bu kesin...insallah kazanırız.haydi SAMSUNSPORUMUZ güldür yüzümüzü!

yk55

valla tv nin başına geçtim heyecanla bekliyorum maçı. inşaallah bizim açımızdan güzel bir sonuç ortaya çıkar.

Cagdas Ünver

Radyo yayini falan yokmu ya  :cry: ah gurbet ah...d-smart yok burada....

yk55

arkadaşlar bu ne ya stad boş valla. yazık yazık bir şey demiyorum.

berusa55

yk 55 macı izliyorsan nasıl ribünler?

berusa55

Kadir ÇELEBİ

Maca takımımız Basladı Takımımıza Basarılar.... maraton tiribunu yine bos takımızda furkan ilk 11 serkan caner kenan can ulun zaferi gordum

Kadir ÇELEBİ

yine gecen haftadaki gibi ilk dk gol yiyorduk serdar samatyalı kendi tasıdıgı topla ceza sahasından vurusu az farkla dısarı cıktı.

Cagdas Ünver

Alıntı yapılan: "SamsunSpor_34"yine gecen haftadaki gibi ilk dk gol yiyorduk serdar samatyalı kendi tasıdıgı topla ceza sahasından vurusu az farkla dısarı cıktı.

kardesim lütfen ara ara yazmaya calis malum maca bakamiyoruz , senden güzel haberler bekliyoruz.

Kadir ÇELEBİ

fatih, hakkı, kenan, m.bolukbası, zafer, celil, serkan, furkan, murat duman, caner, can 11 ile oyuna basladı maca agırlıgını koymak isteyen bir samsun izliyoruz..

Kadir ÇELEBİ

serkanın harika pasına canerin zayıf vurusu kalecide kalmasını sagladı..

Kadir ÇELEBİ

samsunsporum ayaga paslarla adeta rakibine goz dagı veriyor su dakikalarda serkanın sutunda kaleci topu tutmakta zorlanmadı gol bekliyorum takımımızdan.