Sizce? (Puan hesabı)

Başlatan s_uzunkaya, 25 Temmuz 2007, 10:39:37

« önceki - sonraki »

Cagdas Ünver

Hersey ilk haftalara bagli eger ilk 7 hafta iyi sonuclar alirnirsa bu sene ilk 6 icin yarisabiliriz.Fakat bu maclardan basarisiz sonuclar alirsak herkesin hevesi kursaginda kalir ve moralimiz düsük bir sekilde vasat bir halde devam ederiz.Lig uzun Maraton önemli olan Istikrar.

veis

ilk üç haftada 2 iç saha 1 deplasman maçımız var hedefde amaçda ozaman belli olucak.

celebi

bence 4 hafta içinde 10 paun olur derim ben ilk haftalar her zaman önemlidir.

veis

ilk dört haftada bu takım iyi puanlar alıcak ben inanıyorum devamı maddi sıkıntılardan dolayı gelmezse yürür gider artık.

edmontdante

Bence bu sene oluşacak  kadro geçen senekinden daha başarılı olacaktır.Geçen sene ümit bağladığımız Gökhan KABA,Serkan ÖZDEMİR,Erol KAPUSUZ,Muhammet ŞEKER,Burhan,Sinan ÖZKAN  vs  isimleri   düşündüğümüzde takıma yeni gelen  belkide adı sanı duyulmamış arkadaşların yukarıda belirttiğim  oyunculardan daha kötü olmaları mümkün değil.Çünkü bir forvet  en kötü Gökhan KABA gibi,Bir kanat oyuncusu en kötü Serkan ÖZDEMİR  gibi olabilir.Mustafa ÇİÇEK ve Serdar ÖZKAN gibi  nispeten yetenekli oyuncular takımdan ayrıldı ama bu da bir kayıp değil zaten M.ÇİÇEK oynamıyordu,Serdar ÖZKAN'ı da hoca oynatmıyordu.Bu nedenle bunlara kayıp gözüyle bakmıyorum.Belki TUFAN kayıp olarak görülebilir.En azından  elinden geleni yapıyordu bazıları gibi kaçak güreşmiyordu.

Takıma yeni katılan oyuncuların şahsiyetli ve birazda yetenekli  adamlar olması durumunda  bu takım bu sene ilk 6 yı yakalayacağına ve geçen seneden daha şahsiyetli bir mücadele sergileyeceğine inanıyorum.Birazda yetenekli diyorum çünkü geçen sene isimli (Bu ismi nasıl yapmışlar anlamak zor ama..) ama yeteneksiz adamlar yüzünden çok çile çektik.

Tabiki hepimizin de bildiği gibi yönetimin netleşmesi  ilk 6 hedefinde en önemli unsur.

Bu sene en azından  25.hafta da tur atarız gibi  bir saçmalık yok herkes   takımın durumunu ve gücünü biliyor.Beklentilerimiz bu doğrultuda.Daha gerçekci beklentilerle yola çıkıyoruz.

veis

muhakkak buseneki hedefi sahaya çıkacak 11 kişi belirleyecek bizim kadar inanırlarsa süperlige çıkarlar ama yok onlarda umutsuz olurlarsa yandıkki yandık..

celebi

Yanmak dediğin veis ligde kalmaksa lig aolarak işte yandık demektir yani.

s_uzunkaya

bu konuyu güncel tutmakta fayda var. bakalım tahminlerimiz ne ölçüde tutcak. bu pazar show başlıyorrrrr  :) inşallah  :wink:

veis

yönetim yok ikende şimdide hep söylüyorum bu takım süperlige direkt çıkacak.

celebi

ilk maça iyi başlarlarsa iyi olacak.

selahattin55

Arkadaşlar ayın 19 da yaptığımız toplantıda.kurban kesme kararı almıştık.fikret başkan beni görevlendirmişti bende 300 ytl lik bir koç sparişi verdim.saat 16 da stada getirip kesecekler.kesilen kurban bayrampaşadaki TEREZİDERE yatılı kız kuran kursuna bağış yapılacak.onun için bu 300 ytl yi istanbulgrubu olarak toplaya bilirmiyiz.herkes olumlu veya olumsuz fikrini söylesin pazar günü sorun yaşamayalım.cevaplarınızı bekliyorum.

celebi

OLur selahattin abim. ne demek arkadaşlar kendi aramızda toplarız sorun olmaz.ben varım abi.

selahattin55

ÇELEBİ birtek sen tazmışsın veis e ulaşa bilirsen onada söyle o okumadı heralde.sanada teşşekkür edrim desteğin için.

celebi

Selahattin abi maçtan önce dernekte de toplanacak para maçtan öncede abi ancak fikret abi ile görüşmen lazım koçun stada gelme saatinde değişiklik olacaktı. saat 14:30 a alınacaktı o saat daha önce sanırım 16:00 denilmişti.

selahattin55

ÇELEBİ saat önemli değil siz kaç derseniz o saatte olur saatte problem olmaz.ama senden başkada ilgilenen yok zannedersem.bu işi dernekte organizeyi sen yaparsın tamam mı öğretmenim.