Canikliler, Hırçınlar ve Şirinler hep beraber el ele..!

Başlatan angel-35, 08 Kasım 2006, 19:27:40

« önceki - sonraki »

angel-35

Sevgili arkadaşlarım, gönül yoldaşlarım, bir önceki yazımda uşakta yapılacak olan pazar günkü maçımızda amigo grubu olan ŞİRİNLER'i orada görmek istediğimi ve orada oyuncularımızı çok iyi motive etmemiz gerektiğinden bahsetmiştim.
sağolsun ki bazı arkadaşlarım bana sitem etmişler haklı olarak diğer amigo grublarından bahsetmediğim ve benimde şirinlerden mi olduğumu merak edip sormuşlar, ama inanın ki diğerlerini bilmiyordum. Bilsem hiç bahsetmezmiyim onlardan da, işte burada diğer unuttuğum HIRÇINLAR-CANİKLİLER den özür diliyorum. Ben bütün amigo gruplarına sırayla katılıp onlarla coşmak ve coşturmak istiyorum nasipse
inşaallah.
HIRÇINLAR, CANİKLİLER VE ŞİRİNLER haydi arkadaşlar pazar günü uşak sporu yenmek için sizlerin desteğinizi bekliyoruz. Saygılarımla.   Ebru/İzmir.

HIRÇINLAR

İZMİRE SLM İNŞALLAH UŞAKTAYIZ.
                            www.hircinlar55.com.tr.tc

angel-35

Selam arkadaşlarım tekrar ben ebru unutmuş olduğum daha doğrusu bilmediğim fakat bir gönül dostum olan cüneytavar55 arkadaşımdan aldığım bilgiler neticesinde hatamı düzeltiyorum.
Diğer gruplarımız olan HIRÇINLAR55, FORZAŞİMŞEKLER VE 55 GENÇLİK mensubu tüm arkadaşlarımdan tek tek özür diliyor ve onlarında aralarında şerefle bulunmayı istiyorum. Hepimiz Samsunspor umuz için el ele verip destek olmalıyız. Hepinize iyi akşamlar.
Ebru/İzmir

HIRÇINLAR

ROBİN

İzmirden Herkese Selam İsimli Başlıkta şöyle demiştim  ."Angel İzmir den yazıyor arkadaşlar galiba..Sanırım sadece ŞİRİNLER'i biliyor.Peki Angel seni tribünde tanıyabilecek miyiz çünkü Uşak'ta çok seyirci olacak.Tek bayan sen olursan tamam belki tahmin ederiz ama başka bayanlarda olursa............." Bu başlıkta da "Ben bütün amigo gruplarına sırayla katılıp onlarla coşmak ve coşturmak istiyorum nasipse
inşaallah" demişsin.Bu durumda seni tanımak kolay olacak galiba.Forumdaki herkes bu fanatik kız kim diye çok merak ediyor bence.Uşak'ta görüşmek üzere

jean

taraftar destegide anlasilan iyi kotu olacak bu maci alalimarkadaslar seriye devalm edelim lutfen,

Sadece Samsunspor

bu kadar taraftara yazık olmasında HADİ SAMSUNSPOR bu kadar taraftarın var yen uşağıda tüm türkiye seri nasıl oluyormuş görsün

angel-35

selam arkadaşlarım nasılsınız iyimisiniz umarım ki çok iyisinizdir.
Yine bir hata yaptım sanırım diğer amigo grubları olan SÖĞÜTLÜ BAHÇELİLER ve KAVAKLILAR'a da çok derin saygı ve hürmetlerimi yolluyorum, umarım beni bağışlarlar. Buradan tüm taraftar arkadaşlarımı,amigo gruplarının bütün üyelerini tek tek bir kardeş samimiyeti ve dost sıcaklığında kocaman kocaman öpüyorum. Hoşçakalın, umutla kalın.
Ebru/İzmir   :)

UŞAK ÇIKARMASINA HERKES HAZIR OLSUN. ZAFER BİZİM DİR ARKADAŞLAR. TABİKİ ALLAHIN İZNİ VE OYUNCULARIMIZIN ÇABALARI VE GAYRETLERİYLE.............

gyuksel55

Rentboy

Alıntı yapılan: "gyuksel55"senin suçun yok çok grup var bizde
aynen bol taraftar gurubu olan nadir anadolu takımıyız...

King Of The North

Çekirdek çitlemeye gelenleri ben taraftar olarak görmüyorum,Samsunspora bu saatten sonra dava adamları lazım kuru kalabalıklar insan yığınından başka birşey değildir.Gerçek taraftar takımını destekleyen taraftardır.

onur sögütlübahceli

su gercek taraftarın arasına girdim diye taraftar olmuyo taratr dedigin deplasmana ve iç sag da takımını destekler herkez taraftar olamaz taraftar kutsaldır takım dabn cok cok onemlidir

piyanist

Alıntı yapılan: "Rentboy"aynen bol taraftar gurubu olan nadir anadolu takımıyız...

Hatta ve hatta bu kadar grubu olan tek taraftarıyız

Şirinler
Canikli Mekansızlar
Söğütlü Bahçeli çılgınlar
Hırçınlar
Kavaklılar
Çarşambalılar
Samsunspor Sevdalıları
Forza şimşekler
55 Gençlik

Başka unuttuğum taraftar grubu varsa kusuruma bakmasın.Keşke tek grup olsa idik.O zaman hem baran taraftar saayımız daha çok olurdu hemide bu kadar bölünmezdik...Staddaki sesler adeta birbirini bastırıyor.Geçende Koü lü kardeşim dedi.Ben Elazığ maçında maratonda idim Hiç bir grubun sesi gelmiyordu.Bir stadda Bağıran 5000 e yakın insan ve Maratona ses gitmemesi...

Tribün_ali

onur abi sana katılıyorum bagıran onca insan ama boşa her kafadan bir ses keşke birleşsek maratona

samet