Yeni Başkan Mazhar Başoğlu ..

Başlatan SERCAN, 01 Temmuz 2006, 01:34:03

« önceki - sonraki »

SERCAN

Vural temiz

Alıntı yapılan: "SERCAN"YENİ BAŞKAN MAHSAR BAŞOĞLU

hic sevmediğim birisi

cem and naz55

bence mazhar başoğlunu tebrik etmek gerekir taşın altına elini soktuğu için helal olsun
bu arada dün gece toplantıda fikret yeşilyurtla yusuf ziya yılmaz birbirine girmiş  yeşilyurt işadasmlarının samsunspor a bağış miktarında kendisine haksızlık yapıldı diye itiraz edince yusuf ziya yılmaz sert çıkmış vali araya girmiş yusuf ziya yılmazı başka odaya alıp sakinleştirmeye çalışmışlar

KotuCocuk55

mazhar basoğluna hayırlı olsun,basarılar dılerım basarısı basarımızdır!

Ama solemeden de edemıcem,hakkaten koskoca sehırde hıc bu mevkılerı haketmeyen bu mevkılerı kaldıramayacak,adı sanı duyulmamış,karızması buyuklugu sanı sohretı parası olmayan adamlar samsunspor başkanı oluyo.

küçüklükten beri en buyuk hayalım zengın olup samsunspora baskan olmaktı,ama artık gördumkı bunun ıcın zengın omaya gerek yok ve bu çok da buyutulmesı gereken bıse değil,yazık...

Ayrıca yıllardır samsunsporun kotu gıttıgı bır gercek,gecen sene kume dustugu bır gercek eskıden de dediğim gıbbı adnan gıttı mazhar geldı ne farkeder yönetım aynı yonetım,bu basoglu o kadar super adamdı da nıye dusmemıze engel olamadı sımdı nooldu artık sen baskansın dedıklerı ıcın mı sımdı bambaska bı ınsan havasına burunecek ustun yeteneklerını bızlere sergıleyecek,biz ınanmak ıstedğimize ınanıyoz çünkü takımımız ıı olsun istiyoz,mutlu olmak istiyoz ama artık bunlar bıze çok uzak bee....hemde çok...

Oturdunuz oraya somurdunuz kulubu,hem bi iş yapmıyonuz hem o koltuğuda bırakmıyonuz,taraftar olan bızlerde de bı numara yok dolayısıyla bızı takanda yok,kafanıza göre at kosturuyonuz....

erdem

kongre 17,00de değil mi.saat daha 14,00.başkan tam olarak seçilmedi.ama mashar başoğlu olursa da bunu yadırgamak yerine tebrik etmek lazım.kulubümüz gerçekten kötü durumda.özellikle maddi konuda.hiç bir zengin işadamımız da bu işe el atmıyor gibi görünüyo.bu yüzden kim gelirse gelsin tebrik edelim.

34 SS 1965

hayırlı olsun demek düşer bize inşallah pişman olmayacağımı bir başkan olur başımıza

MeL_55

e olsun konusmalari iyi .... insallah iyi cikar

jean

hayirlisi olsun kesin sonuclar gelsin ondan sonra tebrik edelim

King Of The North

Yeni başkanı iyi tanıyan biri var mı Samsunspora hizmet edebilecek mi?
Süper Lige yeniden çıkar mıyız?

radikal-fma

Selam büyük Samsunspor'un büyük taraftarı! öncelikle yeni başkanımız camiamıza hayırlı olsun. Sayın Mazhar Başoğluna tebriklerimi iletirken nasıl büyük bir camiaya başkan seçildiğinin farkında olmasını ve bu makamın hakkını vermesini ondan ve yönetim kurulundan bekliyoruz.aslında benim isteğim belediye başkanın baskısı olmadan bir ismin bu görevi istiyorum demesiydi. neyse Mazhar başoğlu eğitimli zeki bir insan başarılı olacağını umuyoruz. biz taraftarlara düşen artık eleştiriyi bırakıp yeni başakanımıza tam destek vermek. Başkanımız Mazhar Başoğlu bunu kabul edip vay şu olsaydı bu olsaydı  gibi lüzumsuz tartışmalara girmeyelim

kadir55ist

selam
daha resmi bir açıklama yapılmadı ama kim gelirse gelsin artık samsunumuz için hayırlısı olsun.

MeL_55

iyi oldu bu basoglu'nun samsun da özel hastaneleri olan mi

jean

iyi oldu samsunsporun baskani samsunslu olsun gecen yaz konusma imkanim oldu demistim ben fransada yasiyom samsunsporluyum bana dedi giderken forma al kendine dedim bende 4 tane var aferin yavrum demisti hayirli olsun samsunsporuma

Amsterdamli

Yeni baskan hayirli olsun, umarim kendine yakisir bir sekilde yonetir kulubumuzu.

mehmet yılmaz

Samsunspor'a hayırlı olsun...

artık bundan sonra üzümün çöpü armudun sapı diye geçmişi kurcalamanın bir anlamı yok; yeni yönetime başarılar dilerim.

Biz tribünlerdeki yerimizi alacağız ve bir sene sürmesini ümid ettiğimiz bu ızdırabın sona ermesini bekleyeceğiz.