Samsunda kac tane Samsunlu varmis?

Başlatan Amsterdamli, 30 Mayıs 2006, 00:43:39

« önceki - sonraki »

lucapicola

Erzurumluyum.Ama doğma büyüme Samsunluyum,Samsunsporluyum.

yaman55

samsunda doğdum samsunlu oldum samsunsporluyum samsunda ölecem

55.hakan

samsun da doğup büyüdüm feci şekilde samsunsporluyum..

politan_55

ALLAHINA KADAR SAMSUNLU VE SAMSUNSPORLUYUM.

oğuzhan55

Doğum yerim:Fatsa
KÜTÜK:SAMSUN/KAVAK
TAKIMIM:HER ZAMAN EBEDİ KALACAK SAMSUNSPOR

King Of The North

BURADA SAMSUNSPORLULARDAN BAŞKASI YOK ZATEN ARKADAŞLAR.BENİM DE DOĞUM YERİM SAMSUN NÜFUS AMASYA-TAŞOVA.BURAYA 2 SATIR YAZANLAR SAMSUNSPORLULARDAN BAŞKASI OLAMAZ,SAMSUNLULUK DEĞİL SAMSUNSPORLULUK ÖNEMLİDİR BENCE.

salihcakir

ben de samsunda doğdum büyüdüm. ailem hlen samsunda yaşıyor. samsun benim İstanbuldan sonra ikinci memleketim belki de. ama ben samsunsporluyum. her zaman ve her yerde. ölene kadar inşallah.

oğuzhan55

Alıntı yapılan: "şirinler_1965"
ÖNCE SAMSUNSPORLUYUM SONRA SAMSUNLUYUM

Kesinlikle böyle olmalıdır.Çünkü Samsun'un tek temsilcisi Samsunspor değil midir?

HER ŞEYDEN ÖNCE SAMSUNSPOR...

jean

goruyorumki degisik kokenli arkadaslar var samsunsporu tutan bunlar sevidnrici bir durum samsun sevgisini asilamislar helal olsun cok sevindirici bir durum benim icin

c411

İstanbulda doğdum büyüdüm aslen termeliyim.İstanbulda takımım fenerbahçe ama kanım samsunlu.Umarım bir gün büyük başarılar elde eder büyük paralar kazanır ilerde samsunlu olmanın sorumluluğunu samsunspor a büyük destekler vererek öderim.İstanbulda yaşayan tüm samsunlular lütfen bu takım bizim destek verelim 1. lige tekrar çıkmasına yardımcı olalım.

MeL_55

dogum yerim : buchen almanya
ama ölümüne kadar SAMSUNSPOR'LUYUM

gerci babam annem samsun'da dogdu........ yazin'lari samsun'a geliyom

MeL_55

şu grubetçilere HASTAYIM BEN ADAM ALMANYA DA DOGMUŞ SAMSUNSPORLUYUM DİYOR

samsunda dogan gençlikte istanbulluların köpekligini yapıyor

sagol abi.... ne olsa olsun 3. lige düssün ama ölümüne kadar samsunspor diyoruum ve baska birsey demiyorum ...

MeL_55

işte SAMSUNSPOR aşkı bu ayakta alkışlıyom senii

sagol abim sagol   :D

gezegenX

Bu konu neden açıldı anlamadım!! Bende Samsunluyum. Taaa göbeğinden Cedit mahallesi. Ama Adanadayım:( Çocuklarım Samsunsporlu tabiki. Galaksinin en büyük takımıyız biz. Aksi olamazzzzzzz

jean

ben zaten samsunbda dogdum buyudum carsambaliyim 4 yildir fransadayim bu ortamlara alisigim dplasmana dahil gittim buraya geldigimde zaten samsunsporluydum olene kadarda oyle kalacam