Samsunspor 1-1 Fenerbahçe

Başlatan Amsterdamli, 01 Şubat 2005, 15:57:43

« önceki - sonraki »

timofte

maçın hakemi açıklandı: Cem Deda..
bana hiç güven vermiyor bu isim açıkçası.

Anonymous

Bilet fiyatlara 50 milyon olsun bari  bugun duydum walla ne la öyle helal olsun sonra derler ki Samsunu arkamızda göremioz

curva55

Şu an ne kadar aptallaşdım tahmin edemezsiniz biz bilet beş milyon diye para biriktirdik bilet 15 milyonmuş zaten oraya gelmek için ayrı para bulduk bilet milet oha baya bi para daha bulmamız lazım ki hayatımda görmedim ben o kadar parayı bizim iş yatar.

cico

5 ytl oldu maça kimse gelmedi o maça gelmezseniz yönetimde bu maça hiç gelmeyin dedi ve bence en iyisini yaptı

Sioux

Alıntı yapılan: "Kuzeygücü"antu.com forumundaki samsunspor topicinin url'sini aşağıya kopyalıyorum. hakkımızda yazılanlara dikkat; özellikle de samsundan yazan samsunlujayjay nickli elemanın yazdıkları..

http://forum.antu.com/showthread.php?t=102379

bir post'unu da alıntılıyorum bu samsunlu jay jay'in..

Samsun'lu köpekler, İstanbul'u destekler.

ngonge

insan değil bunlar.. içimizdeki orc lar.. bunlara en güzel cevabı sahada vereceğiz inşallah.

cico

bizler stadda üzerimize düşeni yaparız

Anonymous

Alıntı yapılan: "cico"bizler stadda üzerimize düşeni yaparız
hep beraberiz...

Var mı Senden Öte

15milyona stad dolmaz kardesim.milletin parasi yok zaten bu maca 15milyon nasıl versin.biletler pahalı diye cogu taraftar maca gelmicek.
yönetimin böyle kararlarina cok kızıyorum.bir kere 10milyon dediniz biletleri sonra ne artırıyorsunuz ki yaa.kime sorsam pahalı diyo.
her zaman samsunsporluyuz ama taraftarın da durumu belli

cico

Alıntı yapılan: "JohnMorGaN"15milyona stad dolmaz kardesim.milletin parasi yok zaten bu maca 15milyon nasıl versin.biletler pahalı diye cogu taraftar maca gelmicek.
yönetimin böyle kararlarina cok kızıyorum.bir kere 10milyon dediniz biletleri sonra ne artırıyorsunuz ki yaa.kime sorsam pahalı diyo.
her zaman samsunsporluyuz ama taraftarın da durumu belli

para nın gözü kör olsun ne yapalım belediyeler destek vermeyince işte böyle oluyo

timofte

Yarınki maçta galibiyet özellikle prestij için çok önemli. ama bugünkü Halk gazetesinde Ertuğrul Sağlam forvette Caner ile Serkan arasında kararsız yazısını okuyunca moralim bozuldu yine. zaten iddia kalmamış en azından böyle herkesin takip ettiği maçlarda yüzümüz gülsün diyoruz.

Alıntı

EZELİ REKABETTE SAMSUNSPOR-f.bahce
Fenerbahçe ile Samsunspor, yarın yapacakları maçla birlikte, Birinci Futbol Ligi'nde 56. kez karşı karşıya gelecek.

2 takım arasında geride kalan 55 maçta Fenerbahçe 32, Samsunspor ise 11 kez galip geldi. 12 karşılaşmada ise taraflar birbirlerine üstünlük sağlayamadı.

Fenerbahçe'nin toplam 93 golüne, Samsunspor 51 golle karşılık verdi.

Sezonun ilk yarısında İstanbul'da yapılan maçı, Fenerbahçe 2-1 kazanmıştı.

SAMSUN'DAKİ MAÇLAR

Fenerbahçe ile Samsunspor, bundan önce Samsun'da 27 lig maçında karşılaştı.

1969-70 sezonunda ilk kez Birinci Lig'e yükselen Samsunspor, evindeki maçlarda 9 galibiyet alırken, Fenerbahçe ise deplasmanda 1'i hükmen olmak üzere, 11 kez güldü. Taraflar 7 maçta da eşitliği bozamazken, gollerde de 38-34 sarı-lacivertli ekibin üstünlüğü bulunuyor.

Samsun'da geçen sezon yapılan lig maçını evsahibi ekip 3-0 kazanmıştı.
Kaynak:Showtvnet.com

hiçbir şey için olmasa bile şu dengelerde lehimize değişiklik yapmak için bile olsa kazanmalıyız.

cico

kazanmalıyız başka yolumuz yok

yönetici

Samsunlu F.B. casusundan İstanbuldaki renkdaşlarına son tüyolar..
samsunlu köpeklerin istanbulu desteklediğini, yalakalık yaptığını zaten biliyoruz da bu jay jay denilen eleman işin dozunu kaçırmış biraz.

antu forumundan alıntılar..

Alıntısamsunda yogun bır yagıs var..zemın berbat olucak mac saatınde...krıtanın oynaması cok onemlı deıl..krıta bızım takımda 18 e gıremez bırakın oynasın samsunda
ENEMY
bu arada krita kimmis demeyin. bizde aurello ne ise samsunda da krita o.su ana kadar samsun'da en cok top kapan oyuncu ve kaptigi toplri da cok iyi kullaniyor.uzakta sert sutlarida var.ortasahada dinamik ,direncli ve mucadeleci.o yuzden cok hafife alinacak bir adam degil.soyle dusunun ayni cezayi samsun'un genc bir oyuncusu alsaydi cezayi indirirlermiydi yoksa ceza krita oldugu icin mi indirildi??
Kirita dongozu geçen yıl açılış maçında (Samsun-Bjk) öyle bir penaltı yaptı ki hiç alakasız yerde ve zamanda kargalara maçı tek başına verdi, bence üstünde durmaya bile değmez, sakar herifin teki... 2-3 kez canlı izledim sakarlığı dışında gözüme çarpan bir özelliği yok... Zaten önemli olan o değil, niyet kötü, ne demek ya 3 maçtan 1 maça indirmek, neden dün???

cico

bu pis insanları bu temiz sayfalarımıza alıp kirletmeyelim bişey degil bise kendilerini bişey zannetcekler

yönetici

Alıntı yapılan: "cico"bu insanları bu temiz sayfalarımıza alıp kirletmeyelim bişey degil bise kendilerini bişey zannetcekler

aslında doğru söylüyorsun , hakkımızda çevirdikleri muhabbetlerden haberimiz olsun diye düşündüm.