Malatya - SAMSUNSPOR (Hayati maç)

Başlatan dr_ahmet, 29 Nisan 2006, 20:57:41

« önceki - sonraki »

bluegreen55

ozaman bu hafta berabere kalsak bile ankaragücü gaziantep maçının hertürlü sanucunda şansımız devam edecek demektir.

ama en iyisi ankaragücünün kazanması olur ozaman bizim berabere kalmamız durumunda bile son hafta diyarbakırı yendiğimizde biz kalmayı garantileriz gazianteple malatyada son hafta düşüp kalma maçı oynar..

bu durumda malatya kesin kontrollü beraberliğe oynayacak bizde ankaragücü galip olursa yenmek için fazla risk almamalıyız...
bir kulağımız ankaragücü maçında olacak yani...

bu ikili averajda deplasmanda fazla gol atmış olmama durumu doğruysa çok sevindim valla...

yaman55

tankut

A.gücü maçı pazar günü oynanırsa kulağımız maalesef o maçta olamayacak. Adamlar bizim maçın sonucuna göre ertesi gün oynayacaklar. Bu federasyon ne iş yapar yaa.

55samsunlu55

Alıntı yapılan: "tankut"A.gücü maçı pazar günü oynanırsa kulağımız maalesef o maçta olamayacak. Adamlar bizim maçın sonucuna göre ertesi gün oynayacaklar. Bu federasyon ne iş yapar yaa.

Anlaşılan bu sene küme düşmemiz için Federasyon, Hakemler, Diğer Takımlar, Diğer Taraftarlar ve ulusal medya seferber olmuşlar. İnşallah kümede kalırız da hepsinin hevesi kursaklarında kalır.

ali ihsan

Beyler bu federasyona içimden ettiğim küfürlerin haddi hesabı yok.Yavşak bunların alayı, düzenbaz herifler.Malatyaya koyacaz ya o zaman görecem ben onların suratını

dr_ahmet

Arkadaşlar hepimiz kasılıyoruz da birde hiç ummadığımız kadar kolay oluyormuymuş maç ne süper olur değilmi zırt pırt malatyaya bağlanıp evet değerli dinleyiciler ceyhunun kendisinin 3 takımının 4. golüyle samsunspor farkı dörde çıkarıyor ve maçın son 5 dakikasına galibiyete yakın olan taraf olarak giriyor....
Allahım inşallah. olmaz olmaz demeyin belki sezonun en kolay maçı olur...

mavi__ruya

kardeşler ben yeniyim bu formda ama dogdugumdan beri samsunluyum ve samsunsporluyum aranıza beni de kabul ederseniz sevinirim
artık son final macımız kaldı allahın izniyle bu macıda alıp ligde kalacagız.

34 SS 1965

tankut

federasyon c.tesi günü ankaraspor-trabzon maçı oynanacağı için A.gücü maçını pazar gününe almış. o zaman bizim maçı pazar günü a.gücü-antep maçı ile aynı saatte başlatsınlar. Yoksa bu iş tam bir skandala dönüşebilir.bu iki maç direkt olarak birbirini ilgilendiriyor. Eğer tff. tarihlerde değişiklik yapmazsa tam bir rezalet...

jean

antepin 37 puani var yenilirse bizde malatyayla berabere kalip son hafta alirsak 37 oluyoz yani malatyayi yenmek zorundalar o zaman  arkadasin yazdigina gore avantajliyiz bizim ne yapip edip malatyadan puan almamiz lazim

Yalnızca BİZ

Malatya'yı ölümüz yener beee. BU saatten sonra SAMSUNSPOR puan vermez. Önümüzdeki iki maçı da yenip ligde kalırız. ALLAH'ın izniyle gideceğiz maça. Bu maç kaçmaz çünkü

Gurbetci Bülent

ben bu saatden sonra degil malatya bizi durduracagini zannetmiyorum , neyi varmis malatyanin o kadar güclü olsalardi 17.olmazlardi hatta son 4 haftada satin aldigi 3 mac haric.
benim skor tahminim ya 0-2 yada 1-3 rakip malatya barcelona degil.
bence kilit adam bu macta kerem ve ceyhun olacak.
hele Ceyhun son haftalardaki performansini gösterirse bu is rahat biter.
Bu Efsane D.Ü.S.M.E.Y.C.E.K

sezer-55

yönetimin çok bastırması lazım Ankaragücü antep maçını cumartesiye almaları için nedendir bilinmez sadece samsunspor bu maça itiraz etti cumartesiye alınması için.Sanki ankaraspor,denizlispor ve  diğerlerini ilgilendirmiyor bu maçın pazar günü oynanması.Allahım bunların kurmuş oldukları tuzakları kendi başlarına yıkar inşallah.malatyasporu yeneceğiz inşallah o zaman Ankaragücü ve antep hiç oynamasın samsunspor onları üç puan versin.

bengülü

maçın hakemi selçuk dereli arkadaşlar yandık ben o hakemi hiç sevmiyorum

tankut

Malatya ile beraberlik durumunda A.gücü antebi niye yensinki onlarada beraberlik yetiyo