Adnan ölmez anjiyo oldu

Başlatan þirinler_1965, 09 Nisan 2006, 18:13:16

« önceki - sonraki »

Serdar

Alıntı yapılan: "KotuCocuk55"Tabiki adnan ölmez'e acil şifalar diliyoruz!
İnşallah en kısa sürede sağlığına kavuşacak!

Gerçekten can sıkıcı bir konu,bu kadar sıkıcı olayın üstüne olması daha da kötü tabi!

Hepsinin yanında serdar kardeşime özellikle belirtmek isterim tabiki samsunspor bu sene bi senede bu hale geldi! Bu adamlar hiçbişe yapmadan geldiklerinden bari eski yöneticilere saldırdılar!

Sene başında siz vardınız,devre arasında siz vardınız,şabanıda erdoğanıda siz kovdunuz! Mİlletin 4-5 haftada takım kurtardığı yerde siz bir sezonda hiç bir sistemi oturtamadınız!

Lütfen artıkbu aciz yönetimin hatalarına,geçmiş yılları kılıf yapmayalım.

kötüçocuk amacım polemiğe girmek değil zaten moralimiz bozuk samsunsporlularla burada dalaşmak hayatta yapacağım son şey fakat birilerinin kötülerken diğer kötüleri de atlamayalım.
tamam bu yönetim kötü,aciz ve işbilmez buraya itirazım yok fakat bildiğim kadarıyla SAMEKAD ın üyesisin ve Galip ASAL ı da iyi tanırsın.İşte o galip asal bizim hakkımıZı neden savunmuyor federasyon da yönetim kurulunda olmasına rağmen bizi neden bu kadar ezdiriyormuş bi sorarmısın.samsunsporun şu durumda olması biraz da hakem hatalarına bağlı dolayısı ile adnan ölmez ve yönetimi kadar HALUK ULUSOY listesinde bulunan Galip Asal da en az onlar kadar sorumludur.

Gurbetci Bülent

Ya serdar git isine kardesim gece bu saatden sonra senlen hic ugrasamam tamam tamam samsun cok basarili adnan ölmez türkiyenin en iyi baskani ha oldumu istedigin allah askina bana cevap yazma git samsunspor hakkinda yazilar yaz kafam zaten alak bulak olmus hic cekemem simdi seni.

Umarim adnan ölmez bu rahatsizligindan ötürü takimi birakir hem onun icin hemde samsunspor icin en hayirlisi olur bence.

Serdar

Alıntı yapılan: "Gurbetci Bülent"Ya serdar git isine kardesim gece bu saatden sonra senlen hic ugrasamam tamam tamam samsun cok basarili adnan ölmez türkiyenin en iyi baskani ha oldumu istedigin allah askina bana cevap yazma git samsunspor hakkinda yazilar yaz kafam zaten alak bulak olmus hic cekemem simdi seni.

ya bülent olayı neden farklı mecralara çekiyorsun.ben adnan ölmeze başarılı demedim,onu başarısız,iş bilmez ve acizlikle de itham ettim hatta.ben sadece kim olursa olsun ''yoğun bakımda tedavi gören biri için söylediğin o ağır lafları sindiremedim,sanki adam bebek katili apo gebersin diyeceksiniz nerdeyse.

Gurbetci Bülent

tamam kardesim tamam öyle olsun kafa gitti zaten.
benim derdim kendime yetiyor

sezer-55

Samsunspor Başkanı Sayın Adnan ÖLMEZ'e Allah dan acil şifalar diliyorum.Samsunspora tırnağımın ucu kadar hizmet eden herkese saygı duyuyorum.Allah acil şifalar versin.Benim gibi düşünen gerçek Samsunspor taraftarlarınada şükranlarımı sunuyorum.

tunç güvenoðlu

Alıntı yapılan: "KotuCocuk55"
Hepsinin yanında serdar kardeşime özellikle belirtmek isterim tabiki samsunspor bu sene bi senede bu hale geldi! Bu adamlar hiçbişe yapmadan geldiklerinden bari eski yöneticilere saldırdılar!

Sene başında siz vardınız,devre arasında siz vardınız,şabanıda erdoğanıda siz kovdunuz! Mİlletin 4-5 haftada takım kurtardığı yerde siz bir sezonda hiç bir sistemi oturtamadınız!

ya allah için be sankı samsunspor yıllardır samspıyonluga oynayan bır takımda bu sene dusmeme mücadelesi veriyor.ne çabuk unuttunuz ercanın goluyle kümede kaldıgımız yılları.yada son 15 yılda sampıyonluga oynadıda ben mı bılmıyorum hatırkatırsanız sevınırım.
bu yönetım geldıgınde takımın hocasını eskı yonetım alıp takımın basına getırmıstı geldıklerınde nerdeyse transfer sezonu bıtmesı bıle alınacak kalıtede oyuncular coktan sozlesme ımzalamıstı.
bu kadarda ınsafsız olmayın.

Forvetim

Allah yardımcısı olsun,, İnşallah kısa sürede iyileşir, Yönetimini, Ekibini, İcraatını beğenmesekte hastalık farklı bi durum acil şifalar diliyorum...

RenTinRen

Alıntı yapılan: "TUNCANO"ya allah için be sankı samsunspor yıllardır samspıyonluga oynayan bır takımda bu sene dusmeme mücadelesi veriyor.ne çabuk unuttunuz ercanın goluyle kümede kaldıgımız yılları.yada son 15 yılda sampıyonluga oynadıda ben mı bılmıyorum hatırkatırsanız sevınırım.
bu yönetım geldıgınde takımın hocasını eskı yonetım alıp takımın basına getırmıstı geldıklerınde nerdeyse transfer sezonu bıtmesı bıle alınacak kalıtede oyuncular coktan sozlesme ımzalamıstı.
bu kadarda ınsafsız olmayın.

Tuncano kardeş , sana katılıyorum ;)

tunç güvenoðlu

kadir55ist

SELAM
öncelikle başkana ALLAHtan acil şifalar diliyorum.inşallah kısa sürede sağlığına kavuşur.
cumartesi günü saat 13 sıralarında başkanı rastlantı eseri bursa acıbadem hastahanesinde dolaşırken görmüştüm hatta kendi kendime başkan burada ne arıyor yarın takımın çok önemli maçı var adam buralarda dolaşıyor diye içimden geçirmiştim. ama hiç hasta gibi görünmüyordu takım elbiseli güler yüzlü idi sanki hastahaneyi dolaşıyordu.
tekrar geçmiş olsun

KotuCocuk55

OOH böyle herkese tek tek açıklama yapıcaz,o da iimiş!

SErdar kardeşim sen nasıl istersen öyle inan,samekad üyesi değil gençlik kulubu başkanıyım,Galip Asal'ı tanırsın demişsin,insan dernek başkanını tanır tabi!

Glelim senin bize geçirmelerine,Ben Galip ASAl'ı çok yakından tanırım,çok da severim abim gibi,benim dediklerime ne kadar inanırsınız o da sizin probleminiz ama bazı şeyleri bilmenizin zamanı geldi,her ne kadar kendisine aramızda kalacak die söz versemde!

Ben haluk ulusoy yönetimine baştan tepkiliyim,yönetimde galip asal'ın doldurduğu yer,kişisel değil,samsunspora aittir.Haluk ulusoy da fazlasıyla samsunspor'un sayesinde başkanlığı kazandığının farkında! Alanen samsunsporu kolluyamıyor çünkü üzerinde çok yoğun bir denetim var!Bunun yanında yapılan hakem hatalarına da bizler gibi şaşıyor! Hee gelelim galip başkana hakem hataları oldu kendisine yuklenildi,ama sunları hep atladınız,samsunda hakem dövüldü,taraftar sahaya girdi,para cezası geldi,haksız kırmızı kartlara türk futbol tarihinde ilk kez ceza verilmedi(kerem),kimse bilmiyor izmet arzumana ne oldu,yada kuddisi müftüoğluna! Daha burda kendisine verdiğim sözden dolayı anlatamıyacağım  bir çok şey var,bir gün yanyana gelirsek onlarıda anlatırım belki ama şuan için bu kadarı bile çok fazla!

Sözün özü galip asal orda var gücüyle savaşıyor,hiç kimsenin şüphesi olmasın,kendisi bizler gibi gönülden samsunludur,taraftardır öncelikle!

Sen şimdi çıkıp da bu yönetimi savunursun eleştirirsin sana kalmış daha kimseye bişey demiyorum ama gerçekler budur bir gayri meşru varsa samsunlular o işin başındadır ve samsun lehine sonuçlanması için var gücüyle savaşırlar.Hiç kimse değil sene sonunda ne kadar buyuk sehriz onu hep beraber görcez!

Amsterdamli

Baskana gecmis olsun diyorum, canli yayinda sagliginin iyi oldugu anlasildi zaten.

akınyılmaz

Alıntı yapılan: "KotuCocuk55"samsunda hakem dövüldü,taraftar sahaya girdi,para cezası geldi,haksız kırmızı kartlara türk futbol tarihinde ilk kez ceza verilmedi(kerem),kimse bilmiyor izmet arzumana ne oldu,yada kuddisi müftüoğluna!

valla kuddusı muftuoğlu ve serdar tatlı hala babalar gibi maç yönetiyorlar bırader. ismet arzumanda gözlemciden aldıgı not yuzunden ve basında ve televızyonlarda o kadar elestırıldı kı bu durumda  sezon sonuna kadar mac yonetemıcegını cümle alem bılıyordu ( not: erman toroğlunun samsun manısa macı sonrası yazdıgı  ismet arzumanlar bıtmez  yazısı yuzunden ermanla ısmet arzuman mahkelık bıle oldular) gelelım keremın kırmızına kartına onuda sadece galıp asala baglaman dıger samsunspor yonetıcılerıne haksızlık olur.o sadece galıp asalın degıl samsunspor yonetımının ve ulusal basının basarısıdır. serdar tatlının beyanları olmasa keremı cezadan kımse kurtaramazdı.pekı ya serkan aykut ta neden cuvallanıldık o zaman tahkımde bıle ceza ınmedı .

KotuCocuk55

Nasıl inanmak isterseniz...

gazipasa67

cümleden geçmiş olsun...

ZONGULDAKSPOR
    GAZİPAŞA