SAMSUNSPOR 0-0 Kayserispor

Başlatan kadir55ist, 22 Mart 2006, 00:05:58

« önceki - sonraki »

ender

timofte cok saol site icin.hicbir imkanim yok maci segretmek icin su anda sadece netten takip edebiliyordum.sayende maci segredebilecem.

samet

ben size kuddisi hayırlı olmaz deniştim.çünkü 4 sene öncesindede aynısını yapmıştı.art niyet yani...

King Of The North

Bunu gibi hakemlerin allah belasını versin,yediği ekmek boğazında kalır inşallah.Bu kadar insanın umutlarıyla oynayan bu ******* Kuddisi ve de Kayserisporlu adını hatırlayamadım sinirden, Caneri'indiren ******* alın teri hırsızını kınıyorum.

kadir55ist

selam
evet arkadaşlar yine hakemler yine hakemler olsun biz onlarıda yeneceğiz yeterki dün ki gibi herkes bütünleşsin samsun kenti kenetlenirse bizi kimse yıkamaz.

SAMSUNSPOR BİR SEVDADIR

YaşarDoğu

http://www.dailymotion.com/video/xb0107_26032006-samsunkayseri_sport
Arşivimden çıkan videoları ara ara yükleyeceğim.

Maç sonu sahanın karışması
Görüntü kalitesi 3gp modunda oldugu için pek net değil. :'( :'(

jean

hatirlamak istemedigim bir mac ve sezon

KotuCocuk55

Hakkaten haa ne sezeondu bildiğin bunalıma girip,sağlığımı kaybetmiştim..
Aslında bu kadar koymasının sebebi ne yalan söylim az çok bugünleri yaşayacağımızı tahmin ettiğimizdendi,gidersek bir daha gelmenin zor olduğunu bundan sonra hep düşüşte olacağımızı ve değer kaybedeceğimizi bildiğimizdendi..Nitekimde oldu..
Ölüme bile alışıyor insan,bunada alışmışız baksanıza 4 yıl mı geçti....

Ollivanders

o penaltıyı nasıl veremez . baskı desen vardı hersey musaitti ve gercekten yuzde yuzluk penaltıydı serkan duygularımıza tercuman olmustu ama faturası cok agır oldu .

berusa55

Pimi çekilen bir takıma o pozisyonda adam topu eline alsa yine penaltı vermezlerdi. O sene kurbanlardan biri de bizdik.  >:(

Ollivanders

Alıntı yapılan: berusa55 - 04 Kasım 2009, 23:45:31
Pimi çekilen bir takıma o pozisyonda adam topu eline alsa yine penaltı vermezlerdi. O sene kurbanlardan biri de bizdik.  >:(

gercekten oyleydi. ne maclardı ya genclerbirligi ve ankaragucu macları cok zorlu gecmişti her ikisinde de sanırım 1-0 yenilgiden gelmiştik.maca oyle bir asılıyorlardı ki sanki sampiyonluk macı.Gercekten biz kurbandık

tanju55

o penalti pozisyonu gözümün önünden hic gitmiyor gitmeyecekte...
yüzde binlik kirmizi kart ve penalti vermesi lazimken utanmasa canere sari kart gösterecekti...
allah görüyor bunlarin hesabini bir türlü verecekler...
HeRkEz hAdDiNi BiLeCeK...

sersa

Alıntı yapılan: Serpico55 - 04 Kasım 2009, 23:49:23
gercekten oyleydi. ne maclardı ya genclerbirligi ve ankaragucu macları cok zorlu gecmişti her ikisinde de sanırım 1-0 yenilgiden gelmiştik.maca oyle bir asılıyorlardı ki sanki sampiyonluk macı.Gercekten biz kurbandık
ankaragücünde 1-0 dan 2-1 almıştak rafael sonradan girip atmıştı 2 tane ;)

SametYılmaz55

ne günlerdi ya o günleri özler olduk artık

cem

o maçı hiç unutmam kapalı trübündeydik arkadaşlarla kapalıda izlemiştik aşırı kalabalıktı zaten süper ligde son maçlarımız hep kalabalıktı o 2 penaltıyı vermemişti kuddusi şerefsizi  maç sonu ağlamıştım çünkü o maçtan sonra anlamıştım düşürüldük ve düşmüştük.......

Kaya

Alıntı yapılan: Serpico55 - 04 Kasım 2009, 23:49:23

Haklısın kardeşim bize karşı sezonun en iyi oyunlarını oynamışlardı hele ankaragücü,başkanı nedeniyle fazla sıkıntı çekmeyiz diye evden rahat çıktığım ama ecel terleri döktüğüm bir maçtı rafaelin girer girmez çok güzel bir kafa golü vardı unutamam ne günlerdi bee....