SÜPER LİG 2023-2024 | 38.HAFTA | Karagümrük 3 - 1 SAMSUNSPOR'UMUZ

Başlatan Stoper, 21 Mayıs 2024, 09:52:11

« önceki - sonraki »

Stoper

Ligi İstanbul'da, küme düşen Karagümrük deplasmanıyla kapatıyoruz. Kazanıp ligde ki 2. deplasman galibiyetimizi alırız.

ATATÜRK OLİMPİYAT
25.05.2024 - Cumartesi
16:00

jean

Allah a sukur son haftaya ligde kalmis olarak giriyoruz yoksa buyuk stres olacakti rahat bir mac olacak bizim icin

Stoper

Alıntı yapılan: jean - 21 Mayıs 2024, 09:58:54Allah a sukur son haftaya ligde kalmis olarak giriyoruz yoksa buyuk stres olacakti rahat bir mac olacak bizim icin

Ümidim yok yeniliriz büyük ihtimalle:)

brigand

İki takımda yedek ağırlıklı olarak sahada olacaktır. En azından deplasmanda 2.galibiyeti almak ve deplasman sonuncusu olarak bitirmemek ümidimiz elbette. Diğer taraftan az süre almış veya alamamış oyuncular ile muhtemel 2-3 altyapı oyuncusu izleyeceğiz. Bol hatalı ve dolayısıyla bol gollü bir karşılaşma olmasını bekliyorum.

_SoN_

Raqua55

binikalamadım

fazla süre alamamış topçularımıza şans verilmeli...işler kötüye giderse 5 as oyuncu değişiklği yapılır.

Raqua55

mehmet yılmaz

Tam bir veda maçına döndü. Elbette formalite olması da iyi oldu bizim için.
Markus Hoca'nın son maçı olacak.
Karagümrük düştü. Yedek çıkarlar belki.
Sonuçta ne olursa olsun, kazanmak güzel olur.

Raqua55

jean

Cik alda macini arkadas rakibin iddiasi yok 1 galibiyet 1 galibiyettir neyseki ligde kaldik yoksa isimiz sakatti bu maca kalsa

_SoN_

Bir takım nasıl olurda düşmesine rağmen bir maça motive olur, açık şekilde üzerimizde denemiş oldu, deney yaptılar üzerimizde, bunu önceki zamanlarda da takımımız bize çoğu kez yaşatmıştı. Allah'tan ligte kalma işini garantiye almışız.

Stoper

Küme düşmüş takımı da yenin kardeşim ya, taraftara tatil hediyesi olsun, istatistik olsun, hocaya güzel bir veda olsun.

brigand

Aslında ne kadar düşük bir kapasiteyle ligde kalma mucizesini gösterdiğimizi kanıtlar bir mücadele oldu yine. Böyle şanslı bir sezon bir daha denk gelmez.