TFF 1.LİG 2020-2021 14. HAFTA | Bursaspor 3-0 SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan ata55, 09 Aralık 2020, 13:00:07

« önceki - sonraki »

jean

Coluk cocukla oyniyor adamlar 3 tane yiyorsunuz rezil ettiniz bizi ayiptir vallahi bu kadarinada pes

_SoN_

Bursa maçı gibi birçok maç sonucu ile karşı karşıya kalabiliriz, bu ligin ortası daha olmamışken ve oluşan birçok olumsuz şartlar göz önüne alınarak maruz karşılanabilir, bizim bu kadar kırılmamızın, kızmamızın sebebi maçta alınan skor değildir. BUNU TAKIM , YÖNETİM, TRANSFERLERİ YAPANLAR DAHİL, HOCA DAHİL HERKESİN ANLAMASI LAZIM.

Bizim asıl bu kadar kızmamızın kırılmamızın sebebi, her maç sonucunda olumsuzlukları görüp takımı savunurken, tüm olumsuzluklara rağmen takımın yanında dururken, her bir oyuncunun tüm olumsuzluklarına rağmen en ufak olumlu pasını dahi göklere çıkarırken, bizim takımızın daha toprağa yeni verilmiş bir abisi, yoğun bakımdan yeni çıkmış canıyla mücadele eden bir başkanı, arkasında tüm olumsuzlara rağmen dağ gibi duran taraftarını düşünmeyip, onlardan imtina etmeyip, daha 18-20 yaş aralığındaki çocuklara rezil rüsva olmaları, bir tane oyuncumuzun bile buna isyan edip, takımın tüm oyuncularına kızıp onları ateşlememesi, bir tane oyuncunun bile kendi içinde isyan edip gözlerinin yaşarmaması, bu nasıl bir duygusuzluktur, bu nasıl bir vurdumduymazlıktır, bu nasıl bir utanmazlıktır. BİZİM İSYANIMIZ BUNAA!!!

Daha önceki maçlarda takımı genel olarak ve oyuncuları tek tek analiz ederdik, bu maçta ne analiz edilecek bir takım, nede şu diğerinden daha ilerideydi diyebileceğimiz bir oyuncu yok bana göre, o çok beğendiğimiz kalecimizden, canını dişine takıp oynuyor dediğimiz ferhatımızdan, bu ligin yıldızı değil ama takımı sırtlıyor dediğimiz guido'dan, kısaca tüm takımdan utandım, kendimden utandım, diğer mesajlarımdada yazdığım gibi ben bu şekilde oyunu asla kabul etmiyorum.

Bu sefer tek bir olumlu cümle kurmayacağım, bu takımın en üstünden en altta bulunan bireyine kadar, bu maçtan zerre utanmaları varsa bu işi düzeltirler, ÖZÜR DİLERLER.
YOKSA , her fırsatta ağızlarından düşmeyen takıma sahip çıksın dedikleri o taraftarın nasıl sahip çıktıklarını GÖRECEKLER!!!

_SoN_

Son yorumumdan sonra özellikle başkanın bu açıklaması biraz olsun içimi ferahlattı, en azından başımızdaki lider, hasta yatağından , canıyla mücadele ederken bile olanların farkında ve gerekenleri fazlasıyla söylemiş.

BAŞKANIMIZDAN ALINTI ;

Alıntı yapılan: undefinedCumartesi akşamı İstanbul'da hastahanede hasta yatağında Bursaspor maçımızı seyrettim ve kahroldum!!! Oynanan maçta sergilenen futbolun ve alınan skorun hiçbir izahı olamaz.
Bu acılı günlerimizde yaralarımıza bir nebze merhem olacak diye beklerken maalesef ortaya bu çıkan ruhsuz ve saygısız tablo acılarımızı daha da arttırmıştır.
Bari sahaya Mustafa Erkanat tişörtleri ile çıkmasaydınıız da yüreklerimizi sızlatmasaydınız. Yüreksiz ve 5 paralık futbol oynayarak tüm Samsun'u Türkiye'ye rezil ettiniz. Maç sonrası sinirimden Mustafa için hüngür hüngür ağladım. Beni kimsenin ağlatmaya hakkı yoktu o gece!
Futbolda mağlubiyetler olur, bunlar doğaldır ve olacaktır. Ama mücadele etmeden, savaşmadan, ruh ve karakteri ortaya koymadan alınan mağlubiyetleri ne ben ne de camia kabul edilebilir.
Zaferler savaşılmadan kazanılmaz ama hala Samsunsporlu oyuncuncular bunu bugüne kadar öğrenmemişler! Bu güne kadar iyi niyetimizi hiç esirgemedik ama artık gelinen noktada duruma daha farklı bir el koyma durumu hasıl olmuştur.
Balıkesir maçının ardından haftaiçi Yüksel Başkan olarak düğmeye basacağım. Günah benden gitti. Dinsizin hakkından imansız gelir diye bir söz var.
Bu nedenle tüm takıma başta ciddi miktarda bir para cezası kesilmesi olmak üzere ve kadro dışı bırakmalar dahil tüm tedbirler masaya yatırılacak ve de Süper Lig'e çıkmak için gerekli ne önlemler varsa hepsi alınacaktır.
Bu takımı Süper lige çıkarmak ve Şampiyonluk kupasını rahmetli kardeşim Mustafa Kemal Erkanat'ın kabrine götürmek benim namus borcumdur. Duygusallık malesef öldürüldü.
Bu minvalde hocamızla ve genel menajerimizle gerekli istişareler ve devre arası gerekli nokta takviyeler konusunda yeni kadrolaşma çalışmaları acilen başlayacaktır. Kimsenin göz yaşına bakılmayacak.
Yüksel Başkan hep verdiği sözleri sonuna kadar tutan bir iş insanı olarak bilinir. Burdan sıfır tolarens vereceğim. Büyük Samsunspor Camiasına verilmiş sözler asla unutulmaz! Bende laf ağızdan çıkar!!!
Bana ve Hocama güvenin ve gerekli desteği verin. Zaman birlikte tek vücut olmak ve kenetlenmek dönemidir. Bunun başka yolu yok! Başka Samsunspor ve Samsun yok! Güzel günler göreceğiz ve 25 Nisan'da Cumhuriyet Meydanı'nda Lig Şampiyonluğu için görüşmek dileğiyle...

mehmet yılmaz

Özellikle şu kısmı çok haklı ve etkileyici bulduğum açıklamalardır.

AlıntıBari sahaya Mustafa Erkanat tişörtleri ile çıkmasaydınıız da yüreklerimizi sızlatmasaydınız. Yüreksiz ve 5 paralık futbol oynayarak tüm Samsun'u Türkiye'ye rezil ettiniz. Maç sonrası sinirimden Mustafa için hüngür hüngür ağladım.

_SoN_

Takımımızda görmediğimiz hareketler devam ediyor, başkan neşteri vurmuş, bakalım bu ne kadar can yakacak.

Resmi siteden aluntı;

Takımımızın 12 Aralık 2020 tarihinde Bursaspor takımı ile oynadığı futbol müsabakasında armamıza ters düşen mücadele sergileyerek almış olduğu ağır yenilgi, başta Yönetim Kurulu Başkanımız Yüksel Yıldırım olmak üzere taraftarımız ve tüm camiamızı derinden üzmüştür.

Alınan bu ağır mağlubiyet 10 Aralık 2020 tarihinde kaybettiğimiz Samsunspor Futbol Kulübü Başkan Yardımcımız Mustafa Kemal Erkanat'ın vefatının ardından olması üzüntümüzü daha da arttırmıştır.

Bu nedenle Yönetim Kurulumuz 16 Aralık 2020 tarihinde gerçekleştirmiş olduğu toplantı sonrasında aldığı karar gereği Profesyonel Futbol Takım oyuncularımıza 30'ar bin TL para cezası uygulanmasına karar vermiştir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

evolution55

galibiyetlerin ödülü varsa rezilliklerin de cezası olmalı

jean