ZTK 3. TUR 2020/2021 | SAMSUNSPOR'umuz 1 - 3 Muğlaspor

Başlatan ata55, 02 Kasım 2020, 14:59:57

« önceki - sonraki »

binikalamadım

GurbetciFanatik

Ekrem

_SoN_

Çonk şansız goller yedik, buna rağmen rakinin yarısı kadar istesek yine maçı döndürme şansımız var, ama ne hikmetse rakip bizden çok ama çok istekli.

Lusage

Alıntı yapılan: _SoN_ - 05 Kasım 2020, 14:36:39Çonk şansız goller yedik, buna rağmen rakinin yarısı kadar istesek yine maçı döndürme şansımız var, ama ne hikmetse rakip bizden çok ama çok istekli.

Lütfen yapmayın. Biraz 2. gol dışında hangi gol şans? İlk gol savunmayla kova Furkan'ın hatası. İkinci gol Ercan'ın hatası. Üçüncü gol yine kova Furkan'ın hatası. Yediğimiz goller bizim süper oyuncularımızın ekstra performansı işte.

GurbetciFanatik

Mactan sonraki yorumu yazim simdiden Hocanin.

Beklenmedik bir maglubiyet aldik.
Bu macta sans bulamiyan oyunculara sans verdik.
Pandemi sürecinde takim olamadik.
( bu ara sanki tek bize bulasti covid ).
Uzun zamandir takim olarak calidamiyoruz.

BLA BLA BLA işte

_SoN_

Alıntı yapılan: Lusage - 05 Kasım 2020, 14:46:59Lütfen yapmayın. Biraz 2. gol dışında hangi gol şans? İlk gol savunmayla kova Furkan'ın hatası. İkinci gol Ercan'ın hatası. Üçüncü gol yine kova Furkan'ın hatası. Yediğimiz goller bizim süper oyuncularımızın ekstra performansı işte.

Hataların olması şansız golelr yediğimiz gerçeğini değiştirmez, en büyük hatamız rakibi küçümsemek oldu.

55__Gurbet__55

Alıntı yapılan: _SoN_ - 05 Kasım 2020, 14:36:39Çonk şansız goller yedik, buna rağmen rakinin yarısı kadar istesek yine maçı döndürme şansımız var, ama ne hikmetse rakip bizden çok ama çok istekli.

Şansızlık isteksizlik diye kendimizi kandırmaya gerek yok. Takım  yeteneksiz. Top tutamayan kalecin, gol atamayan forvetin varsa rakibin 3lig takımı olsada kazanamazsın. Bir daha oynayalım tekrar kaybederiz.

Bu sene kupadan ümitliydim. Süper Lig'deki fikstür yoğunluğu sebebiyle takımlar kupayı önemsemeyecek. Üstüne sezon öncesi pompalanan hayal sonrası final ümidi vardı açıkcası.
Sonuç ilk turdan 3 lig takımına elendik. Yazıklar olsun.

_SoN_

Alıntı yapılan: 55__Gurbet__55 - 05 Kasım 2020, 14:52:50Şansızlık isteksizlik diye kendimizi kandırmaya gerek yok. Takım  yeteneksiz. Top tutamayan kalecin, gol atamayan forvetin varsa rakibin 3lig takımı olsada kazanamazsın. Bir daha oynayalım tekrar kaybederiz.

Bu sene kupadan ümitliydim. Süper Lig'deki fikstür yoğunluğu sebebiyle takımlar kupayı önemsemeyecek. Üstüne sezon öncesi pompalanan hayal sonrası final ümidi vardı açıkcası.
Sonuç ilk turdan 3 lig takımına elendik. Yazıklar olsun.

Bu takımla 100 defa oynayalım , bizi bir kere daha yenemezler, kesinlikle buna katılmıyorum.

Rakibi küçümsememiz ve şanssız goller neticesinde çok kötü bir mağlubiyet aldık.

Takımımızdaki ofans yetersizliği zaten biliyoruz, yeni öğrenmiyoruz, ahmethan, gysee, plumani tam bir hayal kırıklığı.

binikalamadım

jean

Kupada iddialiyiz yok samsun ligin flas takimi falan diye sisirdiler bizi bak adamlar bizi darma duman etti cok rahat mac izlerim diye umuyordum resmen soktayim furkan kose futbolu birak bir zahmet

binikalamadım

As kadro ile bile oynasaydık bu maçı alamazdık...Ve acı bir gerçek çok ciddi yedek kaleci sorunumuz var...

mehmet yılmaz

Bu maçı seyretmeyen varsa çok şanslı bence. Resmen kanser olduk ekran başında. Bu kadar rezil oynamayı nasıl başardılar?

Acaba bu Gyasi ve Plumain'i kim aldı? Yani birisi istemiş olmalı. Neye istinaden alındılar? Çok merak ediyorum.

Bence Gyasi futbol hayatı boyunca hiç çalım atamamistir.

Bahattin'i göndermek bir tercihtir, saygı duyarım lakin yerine aldıklarıniz ondan iyi olmalı. Hele şu Ahmethan... Yetersiz, kötü... Ona top gelince zerre heyecanlanmıyorum.

Biz bugün en az 3-0 kazanırız ama önemli olan iyi işaretlerin gelmesi diye düşünüyordum maç öncesi. Şimdi o düşüncenin bile utancını yaşıyorum.

Tarihimizin en fiyasko kupa sonucudur şu maç. Emeği geçenlere yazıklar olsun.

muzaffer4

Alıntı yapılan: muzaffer4 - 05 Kasım 2020, 12:38:12Şu kadronun Muğla'ya 5 atması lazım ama bakalım
Konu Samsunspor olunca bakalım kısmı her zaman olumsuz oluyor işte

cembaba

Bu maç bazı gerçekleri gözümüzün önüne serdi. Yedek diye tabir ettiğimiz oyuncular aslında bu kadronun oyuncusu değil. Gerçekten Plumain ve Gyasi ikilisi ikisi de oyuncu almış olmak için alınmış gibiler. Hem Gudio hem de Burak Çalık bu ikisinden çok çok daha iyi oyuncular. Mesafe kat etme, çizgiye inme, orta kesebilmek, şut atabilme vs. oyuncu karşılaştırması yapacak olursak Enes bile daha iyi bu iki siyahi oyuncumuzdan. Gökhan Alsan hala toparlanmış değil. Bir an önce kendine gelse çok iyi olur. Çünkü ona çok ihtiyacımız var. Furkan mesela. Samsunluluktan kaleci ekmeği yiyor ama ben ötesini görmüyorum. Kaç senedir kalemizi korudu ama artık yeter diyesi geliyor insanın.

Sadede gelecek olursak bence bize en az 5-7 arası transfer gerek. Özellikle iki kanadımıza yerli-yabancı fark etmez. Orta kesip, çizgiye inebilecek ara ara çalım atabilecek bir Musa Sinan gibi oyuncu olsa yeter. İkinci olarak Tomane'ye alternatif bir forvet gerek. Ahmethan bir alt ligde bizim üçüncü forvetimizdi. Allah'tan Nadir'i almışız. Yoksa ilk yarı sonuna kadar ne yapacaktık? Bir 6 numara ihtiyacımız var. Muhsin'in bu bölge için yeterli bir 6 numara olduğunu düşünmüyorum. Bir de 8'e yani Oğuz'dan daha iyi bir orta sahaya ihtiyacımız var. Hedefimiz Süper Lig ise bu transferler yapılmadan Süper Lig'in geleceğini sanmıyorum.

Geçen seneden daha kötü bir kadromuz var.