TFF 1. Lig 8.Hafta Adana Demirspor - SAMSUNSPOR'umuz
01.11.2020 / Pazar - Saat:19.00
Adana 5 Ocak Stadyumu
Eksikler: Tomane, Boli ve Yalçın

FİFA 21

Başlatan Nuri Asan, 12 Ekim 2020, 14:03:20

« önceki - sonraki »

Nuri Asan

Aylardır beklenen oyun nihayet çıktı. Piyasa fiyatı 550 ile 600 TL arası değişiyor. Durmaplay Originde fiyatı kısa süreliğine 265 TL'ye düşmüş. Yarı prof. ;D  EA oyuncusu olduğumuzdan mecburen aldım. Ekim 21'de bizim takımın turnuvaları başlıyor. 

https://www.durmaplay.com/tr/store/fifa-21/buy/pc-origin-cd-key?gclid=CjwKCAjw_Y_8BRBiEiwA5MCBJmfZpLxwDjW-BSiUovedS7MPZa96GXJrZ2hokZub_wlUMHJ0FLzB0hoCnR4QAvD_BwE

FIFA 21 sistem gereksinimleri:
İşlemci: Intel Core i3-6100 3.7 GHz ya da AMD Phenom II X4 965 3.4 GHz.
İşletim sistemi: Windows 10 - 64 bit.
Bellek: 8 GB RAM.
Ekran kartı: NVIDIA GTX 660 2 GB ya da AMD Radeon HD 7850 2 GB.
Depolama: 75 GB kullanılabilir alan.

Bu akşam Originden indirip ancak yarın oyuna bakacağız artık.

Oyuncu arkadaşlara başarılar.

Lisanslı olduğu için ve Samsunsporumuz artık şirketleştiği için Samsunspor ismine izin verilmeyebiliyor. Alsak bile yarın sıkıntı çıkabilir. O yüzden bende EA'da SamsunsporSK takımını kuracağım. İlgilenen, takıma katılmak isteyen Samsunsporumuzu her platformda tanıtmak isteyen, takımımıza katkı yapmak isteyen iyi oynayan renktaşları takıma beklerim. Özel mesaj yolu ile iletişime geçebilirsiniz , takıma site dışından katılmak isteyen renktaşlarıma iletişim hesabım;

EA Sport Origin hesabım : OnurSamsunspor
mail : samsunsporonurbafra@gmail.com

NOT: LÜTFEN SAMSUNSPORLU OLMAYAN ARKADAŞLAR TAKIMA KATILMAYI TEKLİF ETMESİN.

KocumVolkan

Xbox One kullanıcısı olarak alıp almamakta kararsızım ben :D Babam çok oynuyor kariyer modunda. Ben arada iki maç yapıp çıkıyorum. Online updateler yenilikler çok oluyor ama hepsi online moda. Kariyer modundakileri unuttular komple, 1.lig gelir belki diye beklliyordum ama Rusya ligi bile yok :D

Nuri Asan

Babanda bendenmiş. Bunu duyduğuma çok sevindim Volkancığım. Belli yaşı başı almış, çoluk çocuk sahibi tek oyun oynayan kendim sanıyordum, şimdi çok mutlu oldum.

benim oğlan arkadaşları ile oyunda konuşurken, sırayı babama vereceğim derken çocuklar oyunda gülüyordu, kendimden utanıyordum :D

İki maç için alma, Yılbaşında daha da ucuzlar. Babana selamlar, bir ara kasayı alıp geleyim.

Not: EN iyi oyun zevki klavyeden alınıyor :D konsol sevmim

KocumVolkan

Alıntı yapılan: Nuri Asan - 12 Ekim 2020, 22:08:40Babanda bendenmiş. Bunu duyduğuma çok sevindim Volkancığım. Belli yaşı başı almış, çoluk çocuk sahibi tek oyun oynayan kendim sanıyordum, şimdi çok mutlu oldum.

benim oğlan arkadaşları ile oyunda konuşurken, sırayı babama vereceğim derken çocuklar oyunda gülüyordu, kendimden utanıyordum :D

İki maç için alma, Yılbaşında daha da ucuzlar. Babana selamlar, bir ara kasayı alıp geleyim.

Not: EN iyi oyun zevki klavyeden alınıyor :D konsol sevmim

Oyunun eğlenmenin yaşı olmaz abi bir psikolog olarak rahatlıkla söyleyebilirim :D
Babam 98 den beri konsolcu beni de öyle yaptı. Bilgisayar sadece strateji oyunları için kullanıyorum.

Ben bir ara online fifa denedim öyle değişik tuşlara basıp çalımlar atanlar felan gol yeyip duruyordum kızdım bıraktım :D

Sen klavye ben gamepad olursa seve seve maça hazırım :D

Nuri Asan

FİFA ve EASport diyor ki;

Ben eski savunmayı kaldıracağım, seve seve taktiksel savunmaya alışın. Aksi taktirde Ofline maçlarda bile her ara pası seni kaleci ile karşı karşıya bırakırım. Zaten uzun yıllardır Online modda eski savunma ile değil, taktiksel savunma ile oynanıyordu.

Tribünlerde Corona virüs vakası bitmiş, eskisi gibi herşey. Oyuna bir iki skill hareketleri gelmiş. hatta kol kırılması gelmiş. Dün hava topuna çıkan bir oyuncumun kolu kırıldı. Hava topları Fifa 20 ye göre biraz daha insaflı, en azından attığın her kafa farklı yerlere gitmiyor. Çalım atmak bir nebze daha kolaylaşmış. Neymar'ın sol ayağı fena değil. Ronaldo zıplaması harika.

FUT ise her zamanki gibi mücadeleci/rekabetçi oyundan çok parasal kısma hitap ediyor. Senin maximum kimyan ve takım genel derecen 87 lerde olurken, adam kart satın alıp karşına 99'luk ve %100 kimya ile çıkıyor. Buda can sıkıcı. para vermeden o seviyeye ancak 2 senede ulaşırsın.

FUT'da bir şeyler yapabilmek için üst liglere oynayabilmek için FİFA Point alacaksınız. Zaten Türkiye şartlarında 650 TL olan oyuna birde oyundan fazla para vermek :D

SamsunsporSK'yı soracak olursanız; liglerde yaşam mücadelemiz devam ediyor. :) Oyun çok yeni olduğu için şimdilik profosyonel oyuncularla ve paralı mücadele etmeye çalışıyoruz. İlerleyen günlerde oyuncu sayısı artınca daha da iyi yerlere geleceğiz inşallah. Hem Başkan, Hem TD, hemde oyuncu çevirmek zor iş. Altyapıdan destek gelmiyor :)

Daha da iyi olabilirdik ama işten dolayı oyuna sadece gece 1'den sonra girebiliyorum. O saatten sonra da az oyuncu olduğu için iyi takımlar karşımıza çıkıyor. Ve iyi oynayan binlerin hepsi biz Türkiye'den girdiğimiz için gece yarısı karşımıza çıkıyor. Bizde saat gece yarısı 3 iken, çoğu ülkede ki iyi oyuncular GMT-3 yada GMT-4 yani gece 11-12 gibi oyunda oluyorlar. Tam saati yani.

Yinede öyle böyle fifa driving 5.lig seviyesine geldik.

Sol bek ve merkez Orta saha eksiğimize rağmen Samsunsporumuz FİFA21'de yaşıyor, savaşıyor.