TFF 1. LİG 2020/2021 2. HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz 3-0 Ümraniyespor

Başlatan _SoN_, 15 Eylül 2020, 10:19:47

« önceki - sonraki »

evolution55

trt avaz nedir ya, maç yayını yapmayacaksanız trt spor 2'yi ne için açtınız o zaman

cembaba

Hocam dünkü antrenmanda böyle oynamış. Büyük ihtimalle 11'imiz bu şekilde olacak. Ümraniyespor da bizim gibi iyi savunma yapan bir takım. Bu takımı açmak kolay olmayacak. Çok zor bir maç bizi bekliyor.

LG-M700 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

_SoN_

Alıntı yapılan: cembaba - 19 Eylül 2020, 09:43:19Hocam dünkü antrenmanda böyle oynamış. Büyük ihtimalle 11'imiz bu şekilde olacak. Ümraniyespor da bizim gibi iyi savunma yapan bir takım. Bu takımı açmak kolay olmayacak. Çok zor bir maç bizi bekliyor.

LG-M700 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Burda resim görünmüyor ama twitlediğin kadroya göre Oğuz 6 hafta sakat deniliyordu? İyileşmiş mi?

evolution55

oğuz konusunda başkanın yanlış açıklaması var sanırım, ertuğrul sağlam dün ferhat ve oğuzun iyileştiğini söyledi. ama maça hazır mı ilk 11 çıkar mı göreceğiz

ask55

Defansımız sağlam da hücum hiç güven vermiyor.
Atan kazanır.

Stoper

1 oyuncuda covid-19 çıkmış.
Eğer 11 oyuncu ise yarın anlaşılır.
Geçmiş olsun.

kavak_55

Geçmiş olsun. İnşallah takım olarak sıkıntı yaşamayız.

s_uzunkaya

D smart ta trt avaz 284. Kanalda ama karanlık ekran var bende. D smartı olup ta aynı sorunu yaşayan var mı acaba?

muzaffer4

Alıntı yapılan: s_uzunkaya - 20 Eylül 2020, 16:12:57D smart ta trt avaz 284. Kanalda ama karanlık ekran var bende. D smartı olup ta aynı sorunu yaşayan var mı acaba?
Ben normal uydudan baktım benimki de siyah ekran ama digitürkteki yayında açılıyor sebebini ben de bilmiyorum

s_uzunkaya

1096-30000  frekans diyor. Manuel arattım listede çıkmadı. Avaz nedür yaaa 🤬😠🤬

evolution55

Ya diyorum ya trt spor 2'yi niye açtınız, bir senedir test yayını der durur orada. Verin trt spor 2'ye maçı

kavak_55

Alıntı yapılan: s_uzunkaya - 20 Eylül 2020, 16:32:391096-30000  frekans diyor. Manuel arattım listede çıkmadı. Avaz nedür yaaa 🤬😠🤬
Avazı bende bulamadım maçı nasıl izleyeceğiz bilmiyorum.

55.hakan

jean

Ruyamda umraniyespor la play off final macina cikacaktik insaallah o islere gerek kalmadan direk cikariz

mehmet yılmaz

Eğer covid-19'lu onlardan biri değilse, Ertuğrul Hoca'nın, geçen haftaki savunma 5'lisinde bir değişiklik yapacağını sanmıyorum. Ümraniye ligin başaltı takımlarından birisi ve zorlu bir rakip. Ancak galibiyet dışında bir sonuca tahammülümüz yok. Avantajlarımızın başında gelen şey, iyi savunma yapıyor olmamız, bir oyun şablonu ve takım bütünlüğümüz de var. Bireysel olarak rakipten daha iyiyiz. Kazanacağız inşallah.