27 Eylül 2020, 03:29:20

TFF 1. Lig 2. Hafta | Samsunspor'umuz 3-0 Ümraniyespor (Goller: Tomané, Gökhan, Enes)
Samsunspor'umuz. ligin 3. haftasında deplasmanda Bandırmaspor'a konuk olacak.

2020-2021 Transfer Söylentileri

Başlatan Stoper, 06 Temmuz 2020, 17:20:41

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: evolution55 - 09 Ağustos 2020, 20:37:01bomba diyince bizim çıta biraz yukarı çıkmış oluyor ister istemez :) beklentiler değişiyor :)

Havai fişek diyelim :))))

evolution55

Sadece Samsunspor

Kevin Boli ismiymis evet. Baskan soyledi. Clujda eksik evraklar varmis onlari tamamlayinca gelecekmis

Bafra55

Wolfswinkel'in transferinde isim sızdırıldığı için parasal problem çıkmış. Şu isim sızdırılmasından dolayı futbolcunun ücretinin artması olayını bir türlü anlayamıyorum. Eleman menajerleri aracılılığıyla da başka kulüplere haber yollayamaz mı? Veya tanıdık gazetecilerle haber yaptırıp yine aynı yola başvuramaz mı?

Dün kızıp yazdığım mesajı silmiştim ama benzerini yazayım. Yüksel Başkan bu transferde taraftarın beklentisini kendi yükseltti. Keşke Saviçeviç işi gibi her şey tamamlanıp imza atıldıktan sonra açıklasaydı.

Başkan, "5 ekime kadar süre var, bu acele niye?" diyor ama TFF 1.Lig takımları, 2.Lig'e benzemeyecek, daha zorlu rakipler var. 1 milyon euro civarı bonservislerle adam bulmak için rahmetli İlhan Cavcav gibi Afrika'nın altını üstüne getirmek gerek.

Sol Açık

Oyuncuyu tanımıyorum ama biraz videosunu izledim. Arada sakarlık da yapma potansiyeli olan, ama kuvvetli ve müdahaleden çekinmeyen bir görünümü var. Biraz hantal gibi ama yavaş da değil...

Aslında Kevin Boli'nin forvet versiyonundan da almak gerek. 😂

cembaba

Başkan iki siyahi oyuncu ile anlaştıklarını açıkladı. Problem çıkmazsa, haftaya kadar imza attıracakmış Aztopal.

Lusage

Ben şahsen ne alınacak adamları merak ediyorum. Ne de transferin ne zaman biteceğini. Elbette iyi oyuncular alınacak, transferde muhakkak erkenden bitecektir.

Başkanın bu kadar fazla maddi gücü varken, biz taraftarların merakının transferden çok, takımın sahada göstereceği veya gösterdiği performans olmalı bence.

evolution55

twitter'da ergen bir kitle var, bu kitlenin gazına gelip de bomba transfer açıklaması yapıp sonrasında 5 ekim'e kadar transfer süresi var dersen, olmuyor. sonra bakıyoruz her takım transfer yapmaya başladı artık. bu arada bu forvet oyuncusunun taraftar baskısından dolayı mı fiyat arttırdığını söylemiş (izlemedim programı ama öyle bir paylaşım vardı instagram sayfalarından birinde) yani top döndü dolaştı bizim kucağımızda patladı iyi mi? :) saviceviç transferinde iş bittikten sonra haberimiz oldu, forvet oyuncusu ise birden her yerde paylaşılmaya başlandı. burayı sorgulamak gerek. futbolcunun menajerinde var bir şeyler bence.

evolution55

noldu şimdi transfer ben anlamadım

_SoN_

Birşey olduğu yok, başkanın dediği "pazartesi bombası" elimizde patladı :)

evolution55

gece 12'ye kadar bekleyelim bakalım :)

Stoper

Pazartesi transferinin gerçekleşmemiş olması ya da sürecin uzamış olması başkana da ders olsun.

Gerek yok abi Twitter'dan transfer duyurmaya. İmza günü öğrenelim bitsin.

Twitter'dan yazacakca, Erkurt Tutu ve türevlerinin yaptığı kötü işleri yazıp bilgilendirsin. Zola gibi adama kaç para vermişler ya. Yazık günah.

jean

Aksilik cikmazssa pazartesi demisti zaten muhim degil saglam olsun az daha bekleriz

Lusage

Bizim çakma scoutlar ne alem de ya? Boli geliyor mu? Ricky ne alemdeymiş? Yeni önerdikleri isimleri alabiliyormuymuşuz??

Neyse 2 haber ben vereyim.

Sanırım Boli işi olmayacak. Cluj'un opsiyonu varmış ve kullanmışlar.

Ricky ise bugün Shakhtar karşısında yedeklerde. Yarın gelme işi yaş muhtemelen.