Samsunspor Basketbol Takımı

Başlatan mehmet yılmaz, 05 Ağustos 2019, 20:28:03

« önceki - sonraki »

evolution55

nazarımız değmesin, ligte iyi gidiyoruz. son bir kaç maçtır son periyodlarda maçı zora soksak da sonunu güzel bitiriyoruz. böyle devam etmesi dileğiyle.
ama şöyle bir şikayetim var. madem ki bu takımın adı Samsunspor Basketbol, o halde neden takımın web sitesinde herhangi bir bilgi yok. Ne oyuncular hakkında ne de istatistikleri hakkında hiç bir bilgiye sahip değiliz. bunun düzeltilmesi gerekiyor.

eprianu

Websitesi ile ilgili çok ilginç bir durum var. Konuyla ilgisi olmayanların gözünden kaçtı muhtemelen ancak İsmail Uyanık başkanlığı bırakırken Yüksel Yıldırım ile sözleşme imzalamıştı. İsmail Başkan bu sözleşme ile yola çıkarken konuştukları konuları resmiyete kazandırmıştı.

O sözleşmede ilginç bir madde vardı. Futbol takımı için bir websitesi kurulacak falan yazıyordu. İşte o websitesi kurulmuş. Şu anda Samsunsporumuzun iki tane websitesi var.

samsunspor.org.tr : Hem futbol hem de basketbol ile ilgili içeriklerin paylaşıldığı site
samsunspor.com.tr : Sadece futbol şubesi için kurulan websitesi. Sitede basketbol ile ilgili içerik yok.

evolution55

Alıntı yapılan: eprianu - 10 Ocak 2021, 14:57:19Websitesi ile ilgili çok ilginç bir durum var. Konuyla ilgisi olmayanların gözünden kaçtı muhtemelen ancak İsmail Uyanık başkanlığı bırakırken Yüksel Yıldırım ile sözleşme imzalamıştı. İsmail Başkan bu sözleşme ile yola çıkarken konuştukları konuları resmiyete kazandırmıştı.

O sözleşmede ilginç bir madde vardı. Futbol takımı için bir websitesi kurulacak falan yazıyordu. İşte o websitesi kurulmuş. Şu anda Samsunsporumuzun iki tane websitesi var.

samsunspor.org.tr : Hem futbol hem de basketbol ile ilgili içeriklerin paylaşıldığı site
samsunspor.com.tr : Sadece futbol şubesi için kurulan websitesi. Sitede basketbol ile ilgili içerik yok.

ben com.tr de görmediğim için yazmıştım bunu, hatta twitter'dan da yazdım. ama org.tr de yine eksik. sadece maç sonu bilgileri verilmiş. basketbol takımıyla ilgili ayrı bir sekme açılması gerekiyor bence.

com.tr ve org.tr ayrı ayrı olmasına anlam veremedim ama. tek bir çatı altında toplarsın, domain yönlendirme falan yaparsın, tam teknik bilgiye sahip değilim ama örneğin samsunspor.com.tr yazan birisi samsunspor.org.tr ye yönlendirirsin.