27 Eylül 2020, 04:11:51

TFF 1. Lig 2. Hafta | Samsunspor'umuz 3-0 Ümraniyespor (Goller: Tomané, Gökhan, Enes)
Samsunspor'umuz. ligin 3. haftasında deplasmanda Bandırmaspor'a konuk olacak.

Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

KocumVolkan

Tv de 1.lig maçlarını ve takımları değerlendiren kaliteli bir program var mı? Samsun medyası hoşuma gitmedi. Youtubeda birkaç tarafsız sayfa var onlar da iyi yorumluyorlar ligi.

adige73

Alıntı yapılan: KocumVolkan - 23 Eylül 2020, 20:49:59Tv de 1.lig maçlarını ve takımları değerlendiren kaliteli bir program var mı? Samsun medyası hoşuma gitmedi. Youtubeda birkaç tarafsız sayfa var onlar da iyi yorumluyorlar ligi.
salı günleri trtspor da hedef superlig programı var

maço

Alıntı yapılan: KocumVolkan - 23 Eylül 2020, 20:49:59Tv de 1.lig maçlarını ve takımları değerlendiren kaliteli bir program var mı? Samsun medyası hoşuma gitmedi. Youtubeda birkaç tarafsız sayfa var onlar da iyi yorumluyorlar ligi.

Youtube'ta bu çocuklar da fena yapmıyor. Amatör de olsa dinliyorum denk geldikçe.

https://www.youtube.com/watch?v=z-nqLsjp2SU

Nuri Asan

Alıntı yapılan: ugurozkan - 23 Eylül 2020, 13:50:34Sol Açık, vukan savicevic başlığında tvden izlerken oyuncuları ayırt edemediğinden bahsetmiş. Ben de bu sorunu yaşıyorum. Stadın kamera açısından ve ekibin canlı yayın için kullandığı ekipmanlardan kaynaklı bir sorun sanırım. Forumdaki diğer arkadaşlar bu konuda ne düşünüyor acaba? Ayrıca teknik olarak çözülebilir mi?
Valla hocam, sadece tv'den yada ekipman ile ilgili sorun değil sanki. ben yeni stadyumda hiç bir pozisyonu göremiyorum, Anlamıyorum. eski stadımızda ta kale arkasından her pozisyonu görürdüm, özetleri izlerken ha bu pozisyonu hatırladım dediğim çok olmuştur. Hatta eski stadda tv'ye göre daha iyi görürdüm. Bu yeni Stadda gezmediğim tribün kalmadı (Batı alt-üst, Doğu Alt - Üst, Güney Üst) yine de hiç bir posizyonu göremiyorum, anlayamıyorum :)

Benim gibi bir kaç arkadaş daha var üstelik.
Aynı sorunu Sakarya'da da yaşadım. Ama 15 sene önceki Kocaeli maçının, yada Eski Ali Samiyen'de gs ile oynadığımız maçın hepsi aklımdadır. Ya biz yaşlanıyoruz, ya kafalarımız çok dolu, yada yeni stadlar böyle.

Nuri Asan

Alıntı yapılan: maço - 24 Eylül 2020, 15:37:25Youtube'ta bu çocuklar da fena yapmıyor. Amatör de olsa dinliyorum denk geldikçe.

https://www.youtube.com/watch?v=z-nqLsjp2SU

BU çocukları bende geçen seneden beri takip ediyorum, en çok vakti bize ayırıyorlar ve en fazla izlenmeyi de bizim videolar olduğu zaman alıyorlar. Sağdaki arkadaş her ne kadar bu sene transferlerimizi yerden yere vursa da severek izliyoruz. İnşallah daha iyi yerlere gelirler. Böyle kaliteli ve tarafsız yayın yapan yok.

Nuri Asan

Burak, Erkam ve Canerin virüs testi maalesef pozitif çıktı. Burak tam formunda iken bu iyi olmadı. Gerçi futbolcular bizlerden daha çabuk atlatıyor ama şimdi 2 hafta karantina, antreman eksikliği derken umarım kötü etkilenmezler.

_SoN_

Bu kovid pozitif çıkan oyuncu yada teknik heyet tekrar negatif çıktığında hemen sahada olabiliyormu acaba, normalde herhangi biri pozitif çıktıysa 21 gün evde tutuluyor diye biliyorum, Sergen Yalçın idamanlara başlamış, ilk pozitif haberlerinden sonra 21 gün geçtiğini pek sanmıyorum, futbolda ayrı bir süreç işliyor olabilir.

brigand

Alıntı yapılan: _SoN_ - 26 Eylül 2020, 11:29:50Bu kovid pozitif çıkan oyuncu yada teknik heyet tekrar negatif çıktığında hemen sahada olabiliyormu acaba, normalde herhangi biri pozitif çıktıysa 21 gün evde tutuluyor diye biliyorum, Sergen Yalçın idamanlara başlamış, ilk pozitif haberlerinden sonra 21 gün geçtiğini pek sanmıyorum, futbolda ayrı bir süreç işliyor olabilir.

yanlış bilmiyorsam belli sayıda test negatif çıktıktan sonra başlayabiliyor. ana talimatta göremedim. başka bir talimatın içinde yer alıyordur.

evolution55

4-5 günde bir test yapılıyor sanırım. Geçen hafta caner oynamadı, bu hafta da yok, yani 15 günü buluyor dönmesi.

evolution55

Şimdi trtr sporda söylediler 3 negatif test sonucuna ihtiyaç varmış

Nuri Asan

Alıntı yapılan: evolution55 - 26 Eylül 2020, 13:38:18Şimdi trtr sporda söylediler 3 negatif test sonucuna ihtiyaç varmış

Yani Nurullah gibi, Test sonucu negatif çıkınca antremanlara tekrar başlayabiliyor mu?
28 gün önemli değil galiba futbolcularda.

isyan

Alıntı yapılan: evolution55 - 26 Eylül 2020, 12:37:134-5 günde bir test yapılıyor sanırım. Geçen hafta caner oynamadı, bu hafta da yok, yani 15 günü buluyor dönmesi.
Bu sezon zor biter bu gidis ile