2021 - 2022 Sezonu Transfer Söylentileri ve Beklentileri

Başlatan SSKLA, 25 Mayıs 2021, 09:42:07

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

30 yas ustu diye oyuncu almamak sacmalik. Iyi oyuncuysa yetenekliyse alirsin. Rodellega gibi bi oyuncuyu kim istemez her turlu her yerden gol atar. Veya o dediginiz stoper kimse topu oyuna sokabilen bi stoper ise yasi dolayisi ile almamak cok sacma. Tamam genc iyidir ama bu takima tecrubede lazim.

defansif orta saha

Alıntı yapılan: muzo_55 - 20 Haziran 2021, 08:06:39forvete ise tahmını mathıas tomane nadır bunlara alternatıf ıyı bır zencı forvet golcu alcagımız tahmın edıyorum.
burada rodellga da 30 yaş üstünü geçtiği için kesin düşünmüyorz kesınlıkle öyle bir şey yok.

Golcü olarak tomane, mathias ve nadir'e güvenip yola çıkarsa yine saç baş yolarız. Biri sakat, diğerleri bariz yeteneksiz. Olmuyor işte bunlardan, keşke talipleri çıksa da tez vakitte elden çıkarabilsek.

55.hakan

Yine saçma sapan bir transfer politikası ne olduğu kim olduğu belli olmayan transferler.

muzo_55

Adamın sözleşmesi ankaragücü ile 2023 te bitiyor sayın genel menajer mustafa aztopal ısrarla erdi dikmeni istiyor transferlerde scout ekıbı mustafa aztapol başkan yıldırım ile birlikte hareket ediyorlar sonra 5 hafta gectımı hoca geldığınde puan durumu terse gıttıgınde hocaya suc bulmasınlar :)

cembaba

Mehmet Altıparmak hayırlı olsun. Hoca konusunda ben de sizinle aynı fikirdeyim. Ama kadromuz genel hatlarıyla oturdu bana kalırsa. Özellikle orta sahamız belli. Stopere, sağ beke, orta alana ve forvete 1-2 takviye gelecektir muhakkak. Sinan Osmanoğlu listemizde yokmuş bu arada. Yeterliliğini tabii ki tartışırım ama ben transferlerimizi daha olumlu buluyorum. Ligin kaşarlarından ziyade oynamaya aç oyuncular 11 oyuncularını zorlayacaktır.

Hasan Kılıç-Dje Dje - Gökhan Karadeniz bu üçlü sezon boyunca üçlümüz olacaktır.