14 Ağustos 2020, 08:35:14

• Teknik Direktörümüz Ertuğrul Sağlam: "Bizi Süper Lig'e taşıyacak, hatta bizle Süper Lig'de de forma giyecek isimlerle anlaşacağız." dedi.
• Vukan Savicevic Samsunspor'umuzda.
---------------------
*Not: Gerçek bir mail adresi ile üyelik işlemi gerçekleştiriniz. Aksi takdirde üyeliğiniz onaylanmayacaktır.

Yüksel Yıldırım - Başkan

Başlatan _SoN_, 01 Mart 2020, 17:23:33

« önceki - sonraki »

Desiqner

Bazen Yüksel başkan kendine Cesur yürek diyor ya harbiden cesaret işi hiçbir marka değeri olmayan bir kulübe milyonlar yatırmak. Yarın birgün para kazanacak mı bu projesinden belli de değil... Yiğidi öldür hakkını yeme demişler.

jean

Kar etme sansi yok samsunspordan kendiside belirtti zaten gonul isi bizim gibi takimlari sahiplenmek cok zor bu tur kisileri bulmak kusturmeyelim ismail baskanin ayrilmasina tabiki uzuldum ama kendisi icin sevincliyim ekonomik olarak zarar etmesini istemem guzel bir seye vesile olup gitti sagolsun

_SoN_

Başkan medyayı çok sevdi, artık sık sık panedemi varken bile özellikle internet medyasında çok görür olduk, yaptığı keskin açıklamalar ile önceden de söylediğim gibi, birincilerin şampiyon ollacağı şekilde ligin tescil edilmesinde etkili olduğuna inanıyorum, Türk futbolunun böyle başkanlara bu dönemde çok ihtiyacı var, Samsunspor'u, futbolu ve ilk dediğim gibi medyayıda sevmesi her türlü bizim takımımızın lehine olacaktır, bu işi ne kadar severse o kadar sahiplenir, Başkanında sahiplendiğinde ortaya çıkardığı icraatlar iş hayatından çok net anlaşılıyor. Onun deyimiyle daha yeni başladık, inşallah güzel günler göreceğiz , güneşli günler !!!

maço

Oyuncu tarif ederken Box to Box falan diyor :)
Tüm konuşmalarını dinledim sanırım. İlk başlardaki öküz tavırları da gitmiş gözüküyor. :)

_SoN_

Alıntı yapılan: maço - 27 Temmuz 2020, 12:52:05Oyuncu tarif ederken Box to Box falan diyor :)
Tüm konuşmalarını dinledim sanırım. İlk başlardaki öküz tavırları da gitmiş gözüküyor. :)

Bunu İrfan hocadan kapmıştır :) o çok konuşurdu bu şekilde. Ayrıca size katılıyorum, olağan üstü değişim var, o ilk günki halleri yavaş yavaş kendini daha oturmuş bir yönetici havasına bırakıyor.

maço

Alıntı yapılan: _SoN_ - 27 Temmuz 2020, 12:54:35Bunu İrfan hocadan kapmıştır :) o çok konuşurdu bu şekilde. Ayrıca size katılıyorum, olağan üstü değişim var, o ilk günki halleri yavaş yavaş kendini daha oturmuş bir yönetici havasına bırakıyor.

Zaten bu şekilde değişim şart , süperlig medyası maymun yapmaya kalkar .
Hatta oldu da Ts ile kapıştık falan Fotomaç Takvim gibi gazeteler rezil etmeye çalışır.
Bugün Başakşehire ne yapmaya çalıştıklarını görüyoruz.

_SoN_

Alıntı yapılan: maço - 27 Temmuz 2020, 13:00:33Zaten bu şekilde değişim şart , süperlig medyası maymun yapmaya kalkar .
Hatta oldu da Ts ile kapıştık falan Fotomaç Takvim gibi gazeteler rezil etmeye çalışır.
Bugün Başakşehire ne yapmaya çalıştıklarını görüyoruz.

Aynen , benim en beğendiğim değişimi, Samsunspor'u ve taraftarını artık çok net anladı, bizi diğer takımlardan çok ama çok ayrı tutuyor, o ilk zamanda Trabzonspor la ilgili açıklamaları ve Galatasaray'ın ikinci takımı olduğunu rahatça söylemeleri artık yok, net ve olması gerektiği gibi artık SADECE SAMSUNSPOR için konuşuyor ve bunu bence artık çok net hissediyor.

BAŞKAN EN AZ BİZİM KADAR SAMSUNSPOR'lu diyebiliriz çok rahat.

jean

Galatasaray konusunda tam tersini disunuyorum adam acik acik soyluyor bence hic soylemeyip tutmasindan iyidir