12 Aralık 2019, 13:39:20

TFF 2. Lig 17. Hafta | Samsunspor'umuz - 1922 Konyaspor | 14 Aralık Cumartesi, 13.30

2019 - 2020 Transfer Söylentileri

Başlatan Stoper, 14 Mayıs 2019, 13:35:20

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

Erkan Zengin ile iletisime gecildigini dusunuyorum cunku Yuksel yildirim 2 gun once.(bu aralar cok az yazmaya basladi kendine ceki duzen verdi) Erkan ailesi ile tatilde suan transfer donemi degil. Dusunecegiz yazmis. Aile ile tatile gitti kismi onunla iletisime gecildigini dusunduruyor. Hayirlisi diyelim.

Sadece Samsunspor

16 Kasım 2019, 21:49:57 #376 Son düzenlenme: 16 Kasım 2019, 22:14:57 Sadece Samsunspor
Twitterda birisi yuksel yildirimi oven yazilar yazmis. Erkan zenginde begenmis. Galiba devre arasi gelecek. Zaten yuksel yildirim bu olaylardan ancak ertugril saglam ve erkan zengini alarak ustunu kapatmaya calisabilirdi.

Edit: antalyasporla anlastigi soyleniyor.

Mert

Ertuğrul Sağlam istememiş Erkanı

cembaba

Devrim Çetin, Erkan Zengin'in geçen sene Karagümrük'e 500.000 € ücretle oynadığını açıkladı. Bu deli bir rakam. Bu parayı vererek, Gökhan Alsan transferi ile bozulan dengeyi daha da bozacağını sanmıyorum Ertuğrul Hoca'nın. Ayrıca Erkan'ın takımları karıştırdığı konuşuluyor. Ama kanat oyuncusu alacaktır diye düşünüyorum.

maço

Erkan kaç isterse verip almak gerekiyor.
1 sene daha 30 milyon harcayacağımıza 5 milyon verilsin çıkarsın bizi işte.

eprianu