Teknik Direktör - Alpay Özalan

Başlatan Levent ÖCAL, 12 Haziran 2017, 16:46:25

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

Yok artik ya o nasil fesih bedeli. Vali oyle bi para duysa baskani haşlar

Shane_Falco

Bu adam öyle böyle hoca olsun oyuncu olsun 20 seneden fazladır Türk futbolunun içinde.
Bilmiyor musun bu adamın karakterini, huyunu suyunu.
İş yapılır mı böyle adamlarla arkadaş.

bayfa55

Samsunsporu deneme tahtasına çevirdiler. Deneyimli bu ligi bilen bir hocayla 1 yıllık sözleşme imzalansa ne kaybedilirdi. Dünyanın n: tazminatını verdin. Her seferinde aynı hataları yapan bir yönetim olabilir mi? Ayrıca Samaras ve Sifakis ne olacak? Bir takımda transferlerin çoğunu yönetim yapar. Teknik direktöre bırakırsan böyle olur.

eprianu

Geçenlerde Twitter'da gördüm. Samaras ve Sifakis'in bir yılda alacağı paranın 2 Milyon TL'ye yakın olduğunu yazmışlar. İnşallah yönetim bu ikisinin sözleşmesi hakkında net bilgi verir.

bayfa55

https://www.haberler.com/alpay-ozalan-in-istifasi-yilan-hikayesine-dondu-10074313-haberi/

Alpayın sözleşmesi hala feshedilmemiş.

Arkadaşlar bu yönetim kadar aciz ve beceriksiz bir Samsunspor yönetimi siz hiç gördünüz mü?? Samsunsporu mahalle takımına çevirdiler. Şu Giresunspor kadar olamadık.

ugrass

Sözleşmesi resmi olarak feshedilmiş.

Kulüp Adı                     Görevi                                                                 Sözleşme Başlangıç T.   Sözleşme Bitiş T.   Fesih Tarihi
SAMSUNSPOR      PROFESYONEL TAKIM TEKNİK SORUMLUSU                         11.08.2017             28.09.2017           28.09.2017

Sadece Samsunspor

Gule gule Alpay. Futbolculugunda begeniyordum ama td olarak zorlama bence. Yorumcu ol trt de beinsports da.

ali ihsan

Erkan Sözeri gönlümden geçen isim.Olmazsa Engin İpekoğlu alternatifi değerlendirilebilir.Yılmaz Vuraz Denizlispor'dan 600 bin euro istemiş yani olma ihtimali yok...

ata55

Olmayacağı çok belliydi. Politikaya girsin, spor salonu açsın ama teknik direktörlük belli bir zeka düzeyi gerektiriyor, zorlamasın bence

isa55

Ümit milli takımın başına geçeceği söyleniyor.
Vay be, sabredemedik, kaçırdık adamı  :D

mehmet yılmaz

Türk futbolunun torpil ve sırtını bir yerlere dayamak konusundaki özetidir bu.

Stoper

eprianu

Kariyer olmamasına rağmen Eskişehir ve Samsunspor gibi kulüpleri çalıştır, rezil ol sonra ödül olaral Milli Takımı versinler.

Torpilin sağlammış Alpay hoca!

sadece55

Hoca bu hızla yakında Spor bakanı olur...

Stoper

22 hafta geride kaldı, liderin 41 puanı var.
Üfürükçü Alpay, 41 puanı 17 maçta toplayacağını söylemişti. Ulen Alpay ne bombasın ya.