TFF 1.LİG 31.HAFTA | Eskişehirspor - SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan Kaya, 28 Nisan 2017, 20:58:24

« önceki - sonraki »

davidsavage

Yarın insallah Bandırma ve Gbb kaybeder yoksa işimiz yaş.

Ekrem

Alıntı yapılan: eprianu - 02 Mayıs 2017, 19:58:48
Amaç nedir peki hocam? Ben bu camiayı anlayamıyorum her şey olur.

Bilemiyorum hakaret ediyorlar diye ağladığı kişilere ders veriyor olabilir. Başka izahı olamaz bence bu kadar iyi giden bir takımın 2-3 haftadır yaptıklarının.  Ben art niyet ararım . Hak ettik mi biz bunları 4. golde baka baka gol yediler

cakir55

Zola nedir abi bu adamın böyle önemli maçta oynamasının mantıklı açıklamasını yapın bana. Ndiaye'yi orta saha da oynatmak nedir ? Brands neden olmaz bu maçta ?

cakir55

Muyters'in balon olduğunu bir kez daha anladık dimi bu maçta. Kollarını evde unutmuş.

orucreis

5trawberry

kasten mücadeleden kaçıyorlar. şerefiniz yok mu lan

eprianu

Ama helal olsun başkana. Takım yangın yerine dönmüş ancak gitsin stad tanıtsın.

ugrass

yirmiuc

Raqua55

55ertan

4-1 bitseydi sevincekdim.
rezil bi skorla ayrılmasaydık bari  :'(

elexir

jean

Hersey yarinki maclara bagli ins en azindan urfa yenemez sandigimizdanda cok bozguna ugradik

cakir55

4 haftadır diyoruz 1 galibiyet işi bitirir diye yazık günah.

tactician

Osman hocanın özellikle ilk yarıdaki tercihleri macı bu noktaya getirdi. Kanatlara maça özel bir önlem almak istedi bunda da nispeten başarılı oldu ama orta göbeği ndiaye gökay ikilisine emanet ederek adeta intihar etti.
Belki yine mağlup olacaktık ama bu kadar ezilerek olmayacaktı bu.

Mustafa Denizli nin bireysel samsunspor kininden midir bilemiyorum ama eskişehir köpek gibi saldırdı skora bakmaksızın. Bunu hiç etik bulmadığımi söylemeliyim.

Bundan sonra yapmamız gereken ilk iş giresun maçı için biletlerimizi almak olmalıdır arkadaşlar.  Bu takım bizim. Samsunspor bizim. Saldırma zamanı değil sahip çıkma zamanıdır.