TFF 1.LİG 26.HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz - Balıkesirspor

Başlatan Kaya, 17 Mart 2017, 20:20:08

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

Evlendikten sonra ilk macimdi stadda. Esimle beraber gittik. Ve galip geldik. Cok mutluyum cok sukur. Ancak 2.yari ozellikle takim vasatti.

Ekrem

Balkes kötü takım değil mücadele iyiydi ama yine stresle bitirdik maçı . Çok top kaybeytik . Herşeye rağmen 3 puan çok iyi oldu  8)

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: mehmet yılmaz - 22 Mart 2017, 23:02:52
İyi futbol oynuyoruz. Gidere gider yapıyoruz, geri vitesimiz yok. Savunmamız iyice oturdu. Muyters'in de acayip bir kaleci şansı var. Skor biraz da Balıkesir'in oyun yapısına bağlı olur. Açık oynarlarsa biz kazanırız. Kapanırlarsa sıkıntı yaşayabiliriz. Ama ne olursa olsun ilk devredeki talihsiz skorun rövanşını almak lazım.

Tahminim doğru çıktı. :)
Böylece bu haftaki her skor bize yaramış oldu.

eprianu

03 Nisan 2017, 22:27:35 #93 Son düzenlenme: 03 Nisan 2017, 22:31:58 eprianu
Maç boyunca çok baskı yedik, gol çok iyi zamanda geldi. Son dakikalarda ikiyi üçü bulabilirdik ama Gökay ve Göksu gibi isimler ayakta duramadığı için harcadık pozisyonları.

Bu arada kapalı ve vipde hocaya Göksu konusunda çok ağır tepkiler oldu. Hoca tribüne dönüp sakin işareti yaptı. Tribün baskısıyla Adiloviçi çağırdı ama oyuna almayınca Adiloviçin baya morali bozuldu. Maalesef Göksu konusunda ısrar ederek hoca kendi kendini bitiriyor. Göksu da durumun farkında ve son dakikalarda maalesef motivasyonu baya düştü.

jean

Cok sukur kazandik cok top kaybettik neyseki gol yemedik galibiyet aliskinligimiz devam ediyor bravo oyuncularimiza

Musti

Takım üstünde rehavet hakimdi ancak top rakipteyken iyi mücadele etti oyuncular.

Özellikle Kone rehavetle beraber isteksiz oynadı.

samsunsporlu1994

Rakiplerin kaybettiği haftada çok önemli bir galibiyet aldık,Samsunspor'umuz kazanınca o hafta çok güzel geçiyor. Başka bir tutku,bir aşk bu.

deado

kazanmak guzel sey. onumuz acik artik bundan sonra guzel bir seri yakalamak umuduyla

tactician

Alıntı yapılan: eprianu - 03 Nisan 2017, 22:27:35
Maç boyunca çok baskı yedik, gol çok iyi zamanda geldi. Son dakikalarda ikiyi üçü bulabilirdik ama Gökay ve Göksu gibi isimler ayakta duramadığı için harcadık pozisyonları.

Bu arada kapalı ve vipde hocaya Göksu konusunda çok ağır tepkiler oldu. Hoca tribüne dönüp sakin işareti yaptı. Tribün baskısıyla Adiloviçi çağırdı ama oyuna almayınca Adiloviçin baya morali bozuldu. Maalesef Göksu konusunda ısrar ederek hoca kendi kendini bitiriyor. Göksu da durumun farkında ve son dakikalarda maalesef motivasyonu baya düştü.

Bu konuda taraftarımız hata yapıyor bence. Maraton tribününde olduğum için diğer tarafta neler oldu göremedim, duyamadım ama Göksu gereksiz eleştiri alıyor. Bir ara Mustafa Sevgi'ye taktığımız gibi taktık adama. Sevgi de Göksu da takım için her şeylerini veriyorlar.

Başarılı giderken dahi kendimizce sebepler ile bir şeylere müdahele etmeyi seviyoruz. Hafta arası yaşananlar bile takımın ahengini bozmuş çok belli. Bu noktada Osman Hoca' nın maç sonundaki açıklamaları iyi dinlenmeli. Takımın morali bozukmuş teknik heyet olarak gitmeme kararı almışlar. Bu çocuklar ne idmana çıkmam demiş ne maça çıkmam demiş. Hatta ne de biz trabzon'a gitmek istemiyoruz demiş. Kendimizce birilerine yüklenebilmek adına sebepler arayıp duruyoruz. Sonra da pireyi deve yapıyoruz.
Bu sürecin yine bu hale getirilmesinde en büyük paylar yönetimde ve basında. Bu tarz durumlarda ne hikmetse açıklamakma yapmaktan korkan yönetime ve işgüzar, yetersiz, hadsiz ve hatta art niyetli basın camiamızda.

Alıntı yapılan: Musti - 03 Nisan 2017, 23:10:57
Takım üstünde rehavet hakimdi ancak top rakipteyken iyi mücadele etti oyuncular.

Özellikle Kone rehavetle beraber isteksiz oynadı.

Bu isteksizlik değildi aslında ama takımdaki ahenk kaçmıştı. Bu noktada takımın dün en kötüsü Hasan'dı. Sanırım önümüzdeki sezon planlaması da adamın kafasında derin bir yer etmiş ve ilk kez kendi takım arkadaşları dahil alınmaya yer arayan bir hal içerisinde idi Hasan.  fizik kondisyon anlamında da mental çöküntü ile beraber gelen bir gerileme aşikardı.

eprianu

Hocam bir futbolcunun performansını eleştirmek pireyi deve yapmak mı? Adam ayakta duramıyor. Hiçbir artısı yok. Mustafa Sevgi yeteneksiz kabul ama adam 90 dakika basmadık yer bırakmadı. Göksu ayakta duramadığı gibi gelen bir iki topu da ıska geçti. Son dakikalarda Göksu ve Gökay bize yakın tarafta oynadı. Kaç topu harcadı ikisi sayamadım. Göksu'yu gören gözler neden Göksu yüzünden harcanan Kevin Brands ve Adiloviçi görmüyor. Hadi Adiloviçin maç eksiği var. Brandsın neyi var. Bu iki adama yarın ihtiyaç duyduğumuzda kimse tam verim almayı beklemesin. Hele Adiloviçin ben artık moral motivation olarak hiçbir maça hazır çıkacağını düşünmüyorum. İki maçta son beş dakika oyuna gitmek için büyük hevesle forma giydi adam ikisinde de oyuna alınmadı. Beş dakika oyun hakkı bile verilmedi adama. Olaylara bir de Brands ve Adiloviç gözüyle bakın.

tactician

Alıntı yapılan: eprianu - 04 Nisan 2017, 08:55:43
Hocam bir futbolcunun performansını eleştirmek pireyi deve yapmak mı? Adam ayakta duramıyor. Hiçbir artısı yok. Mustafa Sevgi yeteneksiz kabul ama adam 90 dakika basmadık yer bırakmadı. Göksu ayakta duramadığı gibi gelen bir iki topu da ıska geçti. Son dakikalarda Göksu ve Gökay bize yakın tarafta oynadı. Kaç topu harcadı ikisi sayamadım. Göksu'yu gören gözler neden Göksu yüzünden harcanan Kevin Brands ve Adiloviçi görmüyor. Hadi Adiloviçin maç eksiği var. Brandsın neyi var. Bu iki adama yarın ihtiyaç duyduğumuzda kimse tam verim almayı beklemesin. Hele Adiloviçin ben artık moral motivation olarak hiçbir maça hazır çıkacağını düşünmüyorum. İki maçta son beş dakika oyuna gitmek için büyük hevesle forma giydi adam ikisinde de oyuna alınmadı. Beş dakika oyun hakkı bile verilmedi adama. Olaylara bir de Brands ve Adiloviç gözüyle bakın.

Hocam pire-deve metaforunu Trabzon A gitmeme meselesi ile alakalı çıkartılan yaygara için zikretmistim.

Göksu konusunA gelirsek; tabi ki herkes eleştirilebilir buna net biçimde saygı duyuyorum. Maç içerisinde adamı demotive edecek kadar yuklebilmesini eleştiriyorum.  Ben bir oyuncunun, sahada mücadele etmez lakayıt davranır,  takımına arkadaşlarına taraftara ya da rakibe saygısızca davranışlar içerisinde olursa ancak maç esnasında tepki görmesi gerektiğini düşünüyorum

eprianu

Hocam dün takım atağa kalkarken yıllar sonra heyecanlandığımızı fark etti. Gerçekten çok toplu ve hızlı çıkıyoruz atağa ama Gökay ve Göksu gibi isimler takımın ritmini düşürüyor. Osman hoca bu konuda yanlış yapıyor. Adam bir hafta Lumu'yu onbirde başlattı. Baktık Lumu hazır değil. Eleştiriyi hemen kestik. Problem bu. Bi maçta oynat bakalım Adiloviçi hazır değilse biz de istemeyiz zaten. Ama bu şekilde forma şansı vermeyerek adamın hevesini kırıyor. Brands da aynı şekilde. Adiloviç çok iyi oynayacak diye savunmamız yok sadece bi görelim. Böyle olmayınca Osman hoca da Göksu da Brands da Adiloviç de yıpranıyor

Musti

Alıntı yapılan: töngel - 04 Nisan 2017, 06:29:19
Bu konuda taraftarımız hata yapıyor bence. Maraton tribününde olduğum için diğer tarafta neler oldu göremedim, duyamadım ama Göksu gereksiz eleştiri alıyor. Bir ara Mustafa Sevgi'ye taktığımız gibi taktık adama. Sevgi de Göksu da takım için her şeylerini veriyorlar.

Başarılı giderken dahi kendimizce sebepler ile bir şeylere müdahele etmeyi seviyoruz. Hafta arası yaşananlar bile takımın ahengini bozmuş çok belli. Bu noktada Osman Hoca' nın maç sonundaki açıklamaları iyi dinlenmeli. Takımın morali bozukmuş teknik heyet olarak gitmeme kararı almışlar. Bu çocuklar ne idmana çıkmam demiş ne maça çıkmam demiş. Hatta ne de biz trabzon'a gitmek istemiyoruz demiş. Kendimizce birilerine yüklenebilmek adına sebepler arayıp duruyoruz. Sonra da pireyi deve yapıyoruz.
Bu sürecin yine bu hale getirilmesinde en büyük paylar yönetimde ve basında. Bu tarz durumlarda ne hikmetse açıklamakma yapmaktan korkan yönetime ve işgüzar, yetersiz, hadsiz ve hatta art niyetli basın camiamızda.

Bu isteksizlik değildi aslında ama takımdaki ahenk kaçmıştı. Bu noktada takımın dün en kötüsü Hasan'dı. Sanırım önümüzdeki sezon planlaması da adamın kafasında derin bir yer etmiş ve ilk kez kendi takım arkadaşları dahil alınmaya yer arayan bir hal içerisinde idi Hasan.  fizik kondisyon anlamında da mental çöküntü ile beraber gelen bir gerileme aşikardı.

Ahengin kaçınca istekli mi oluyorsun anlamadım?

jean

Mactan sonra balikesirin hocasi ve futbolcusu taraftarlarimizi ovdu

tactician

Takim Ahenginden bahsetmistim orada. Kone de bireysel olarak bir isteksizlik emaresi görmedim açıkçası. Savunmaya dönüşleri, yatarak müdahaleleri, adam kovalamalari Vs bunu ispat eder nitelikte idi. Ama takım olarak farklı bir harmoni bozukluğu vardı sezilen. Bunu söylemeye çalıştım