Devre arası kaç transfere ihtiyacımız var?

Başlatan samsunsporlu1994, 15 Kasım 2016, 20:06:43

« önceki - sonraki »

samsun 55

Shane_Falco

Kenan ile Hasan yan yana güzel olacak gibi duruyor. Önlerine de düzgün bir adam almalıyız. Güzel transferler gelecek gibi.

samsunsporlu1994

07 Ocak 2017, 00:00:09 #332 Son düzenlenme: 07 Ocak 2017, 00:27:46 samsunsporlu1994
Arkadaşlar Kone kampta mı? Bu akşam resmi sitede idman görüntülerinden birinde arkada bir siyahi oyuncu gördüm ancak N'Diaye mi yoksa Kone mi olduğunu pek anlayamadım. Bu arada Doka ile anlaşılmış deniyor.

celebi

Sadece Samsunspor

Bu goztepeliler e niye nu kadar koydu tahta acilmasi anlamadim. Her yerde virvirvir ediyorlar. Diger takimlardan bu kadar yuksek ses cikmadi. Bu abartma nedir. Ilk defa mi bi bakan ya da milletvekili birine yardim etti

orucreis

bıraksınlar önce kendilerine baksınlar aliağaoğlusporlular

oguz_5528

Avusturya liginden bi adam gelecekmiş sanırım fiyatta anlaşma sağlamaya çalışıyorlarmış..İsim öğrenemedim

jean

Trabzondan serge akakpo deniliyor ismini duydum nasil oynadigini bilmiyorum

samsunsporlu1994

Alıntı yapılan: jean - 07 Ocak 2017, 11:30:52
Trabzondan serge akakpo deniliyor ismini duydum nasil oynadigini bilmiyorum

Afrika Kupasında o,bize direk oynayacak adam lazım. Ayrıca stopere yabancı transferi yapmak yerine TFF 1.lig düzeyinde yerli bir stoperle anlaşmak daha mantıklı olur. Zaten o bölgede yabancı olarak N'Diaye var gidipte bir başka yabancı stoper alıp 2 kişilik kontenjanı doldurmanın anlamı yok.

Shane_Falco

SON DAKİKA...

Samsunspor Yönetiminin Anlaşma Sağladığı Belçikalı Oyuncu Az önce İstanbul'a geldi.. Ayrıntılar Birazdan www.haber1965.com'da...

Bu haber1965 kimdir, kimindir, kaynaği bilen var mi ? Gecende de tutmis Onyekuru'nun haberini yapmis. Adam kimdir necidir diye bakmadan.

eprianu

Bi yabancı geldi diğeri de yolda diyorlar. TFF 1.Lig'de 3 yabancı hakkı yok mu?

GurbetciFanatik

5 yabanci hakkin var TFF 1.Ligde.
Ndiaye
Kone
birde Mamadou desek ( kesin bilgi mi belli degil )
eder 3
gönder Zolayi al 2 tane daha ondan sonra Maclarimiza bakarken yak pronu kardes uzat ayaklarini demle Cayini Takimi izle.

Raqua55

İlk onbirde 5 yabancı bulundurabiliyosun.Kural değişeli çok oldu ama ne zamandır transfer yapamadığımız için unuttuk kuralları  ;D :D

Karabudun

Bu kadar gök gürültüsünden sonra şimşekler çaksın, fırtınalar kopsun artık.

serkancengiz

bu fall ı ptt tutacak adam yok uçuyor adam