Devre arası kaç transfere ihtiyacımız var?

Başlatan samsunsporlu1994, 15 Kasım 2016, 20:06:43

« önceki - sonraki »

Karabudun

evolution55

instagramda göksu türkdoğan ile fotoğraf paylaşılmış, altında da Samsunsporumuza hayırlı olsun yazıyor

eprianu

yirmiuc

Hİç yoktan iyidir ama 31 yaşında ve ismini pek duymadığımız bir oyuncu Göksu. Forvetmiş.

samsun 55

GurbetciFanatik

Alpereni forvetde gördükten sonra bu tanimadigim 31 yasindaki adam bile bana Ibrahimovic gibi geliyor suan.

Shane_Falco

Goksu ayagi duzgun, akliyla oynayabilen bir oyuncu. Tek forvette oynayabilir forveti destekleyen 2. forvet oyuncusu rolunude alabilir. Son 2 sezonda 15 ve 10 ar gol atmis durumda.

Ayrica Kone'ninde kampa katildigi soyleniyor.

jean

En azindan kampa adam goturebimiyoz mac saatine kadar bir sekilde tahta acilir ins vallahi cok stres yaptim artik acilsada rahatlasak

fanatik samsunsporlu

Ankaraspordayken playoffta bize pislik yapan topçulardan biri.Galip Güzel gibi

tactician

bugünden sonra artık tahta kapalı demenin mantığı daha fazla para toplamak ya da anlaşılan isimlerin üzerine başka takımların da gitmesini engellemek olabilir. resmi imzaları attırana kadar tahta kapalı mavalını okumaya devam edecekler sanıyorum. ya da bu şekilde inanmak istiyorum  :-\  :-\

Raqua55

Tahta kapalı mı açıkmı Belli değil Sosyal medyada Transferler havada uçuyor İnşallah Yarın güzel bir haber alıp seviniriz.

samsunsporlu1994

Alıntı yapılan: GurbetciFanatik - 04 Ocak 2017, 19:33:50
Alpereni forvetde gördükten sonra bu tanimadigim 31 yasindaki adam bile bana Ibrahimovic gibi geliyor suan.

Hocam ligi yakından takip eden herkes tanır Göksuyu. Yanlış hatırlamıyorsam o dönemki adıyla Ankaraspor ve K.Erciyesspordayken hocanın öğrencisiydi. Hoca akıllı adam,tanıdığı,bildiği adamı aldırmış. Çok iyi transfer bence,hayırlı olsun Samsunspor'umuza.

cakir55

Hadi yerlileri kandırdın da Fransa'dan gelecek oyuncular tahta açılmadan gelmez. Devre arası açılacağı belli bunun planını son günlere bırakırsan böyle uğraşırsın işte.

samsunsporlu1994

Alıntı yapılan: cakir55 - 05 Ocak 2017, 00:38:07
Hadi yerlileri kandırdın da Fransa'dan gelecek oyuncular tahta açılmadan gelmez. Devre arası açılacağı belli bunun planını son günlere bırakırsan böyle uğraşırsın işte.

O tam fiyasko zaten,oralara girersek hiç çıkamayız.

Atakumlu

Transfer tahtası buyuk ihtimal acılmasına acılır da bunlar simdi kime yalakalık yapsakta sunun sayesinde tahtamız acıldı diye dusunuyorlardır ...Bakanı mı yalasak Cemal abimizi mi ? Yoksa Koktas mı desek aslında Galip te Samsun da onu diyelim ???