PTT 1.LİG 34.HAFTA | Kayseri Erciyesspor - SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan Kaya, 07 Mayıs 2016, 22:58:30

« önceki - sonraki »

bayfa55

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: bayfa55 - 13 Mayıs 2016, 14:30:41
Bu hoca gençleri niye oynatmıyor.

Hoca kendi derdinde 3 puan alayimda oyle birakim diyor. Normalde de yonetici yedeklerle cikcaz dedi. Bildigin 11le cikmis. Hoca 3 puan alip ben su kadar puan topladim suraya getirdim diyecek

GurbetciFanatik

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 13 Mayıs 2016, 14:49:36
Hoca kendi derdinde 3 puan alayimda oyle birakim diyor. Normalde de yonetici yedeklerle cikcaz dedi. Bildigin 11le cikmis. Hoca 3 puan alip ben su kadar puan topladim suraya getirdim diyecek

Aynen benim aklimdan geceni yazmissin Sadece Samsunspor.
Kurnazlik pesinde ben geldigimde küme ile aramizda 2 puan vardi deyip duruyor, simdi ise play off la aramizda 4 puan diyecek aklinca.

55_OrHaN_55

Arkadaş hoca müsvettesi, futbolcular ve yönetimi eleştiriyoruz ama hakem de rezalet. Her kararı aleyhimize.

orhanbey5555

bahcivan 6 da 0 cekecek allah belanizi versin yönetim istifa

Sadece Samsunspor

As takimla bile kume dusen takima yeniliyor
Hala hocayim diye geziyor

55_OrHaN_55

Sadece Samsunspor

55_OrHaN_55

Tayyip Kanarya şut çekerken bizim Fatih toptan kaçıyor. Şutlara kafa uzatan Büyük Kaptan Ercan'a selam olsun.

orucreis

Hoca allah seni bildigi gibi yapsin gazozuna macta bile 3 yol yiyip 1 tane atamadin rezil karaktersiz herif

55ertan

eprianu

İyi ki play-off iddiamız geçen hafta bitti.
Yoksa kahrolurduk böyle bir maçı kaybettiğimiz için.

ngonge

Yönetime çok fena kapak oldu yalnız. Yine de hocayı tutmaya çalışabilirler gerçi.

Karabudun

Hoca büyük adam, istikrarı bozmadı. Şaka bir yana lig birkaç hafta daha sürse küme düşeriz.

GurbetciFanatik

son 3 macimiz
Balikesir 1-0 yenildik
Malatya 0-0 kaldik
Erciyes gibi bir Takima 3-0 yenildik

son 3 mac 0 gol ve 1 puan ama istifayi kabul etmeyen yönetim.
Herkes saka bu kulüpte. Ne kadar aptal ve futbol bilmeyen adam varsa burda bulusmus.
Samsunspor yönetimi demek : aciz pisirik korkak zavali parasiz mahkum
Yaziklar olsun hepinize