Teknik Direktör | Ümit Özat

Başlatan muzaffer4, 16 Ağustos 2015, 12:23:13

« önceki - sonraki »

samsunmania

Sen kariyerinin en parlak dönemini yaşayan bir teknik adamsın. takım ne olursa olsun şampiyonluk potasında. Futbolcular böyle bir takımda nerede oynayacaklar. Şehir on numara. Yönetim sorunsuz. Paranızı alıyorsunuz. Arkadaş daha ne istiyorsunuz? Bırakın şu egoları, tartışmaları da işinize odaklanın. Kaybeden sadece Samsunspor olmaz. Samsunspor sayesinde vitrin olacak sizler de kaybedersiniz. Bu seneki ligi bir daha yakalayamayız. Aradan sıyrılmak için şu 3 hafta çok önemli. Başkanın bu işe el atıp çözümleyeceğine inanıyorum.

s_uzunkaya

ne istifası yaaa.... ne verdin ki ne istiyosun demezmi hoca. şu kadroyla şampiyonluk potasında ol ve transfer dönemine 1 ay kalsın ve sen hocayı değiştir. ümit hoca olmasaydı şu an küme düşmeme hesapları yapıyorduk. yönetimin bir an önce hocaya güven ve arkalarında olduğunu bildiren bir mesaj yayınlaması gerek...

eprianu

Facebook'ta Samsunspor sayfalarına Ümit Özat istifa yazanları gördüm.
Erhan Altın'a nasıl sabrettiler acaba geçen sene çok merak ediyorum.

Sadece Samsunspor

Yönetim çıkıp hocanın sonuna kadar arkasındayız diyecek ve bu problem çözülecek başka yolu yok.

55(tuncay)55

ümit özatla erhan altını kıyaslama işini bırakın artık. ümit özat erhan altın dan kat kat iyi bunu tartışmıyoruz ama o zamanki inanmışlık şimdilerde yok takımda herkes isteksiz mesele bu o hava denilen şey kayboldu takımda  :(

orucreis

yönetimin el atması gerekiyor bu duruma çünkü bu durum futbolcular arasında gruplaşmaya takımı parça parça bölmeye yarar

altunay

ümit özat giderse gelecek hocayı takımdaki papazlar yönetir artık yönetimin ümit hocanın arkasında durması lazım takımda sıkıntı var bariz belli bu papaz futbolcular kimlerse bileti kesilmeli kimse samsunspordan büyük değil samsunsporda kimsenin babasının malı değildir

Raqua55

Biraz daha sakin olmaya ihtiyacı var.Özellikle İlk yarı hemen değişikliğe Gitmesi Konusunda Kendini frenlemesi gerekiyor.Bence genel sıkıntı Ümit öztattan değil Takımdaki papazlar yüzünden.

bayfa55

Ümit Hoca Kriz dönemlerini yönetemiyor. Biraz sakin olması lazım.

eprianu

Özellikle Haber Gazetes'nin basınını uzak tutmak lazım tesislerin çevresinden
İşleri güçleri ortalığı karıştırmak.

Alıntı
Ümit Özat'tan Şok Karar! Basına Yasak!

PTT 1. Liginin 15. haftasında Balıkesirspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarını sürdüren Samsunspor'da basın ve taraftara antrenman yasağı geldi.

Link : http://www.samsunsporluyuz.com/umit-ozattan-sok-karar-basina-yasak.html

5trawberry

Haddini aşmaya başladı kendileri.

kaptan 55

ben basına yasak koymasını destekliyorum.

beşnumara

Samsun basınına her şey müstahak. Bu konuda hakli ama hoca hatasız denmez. Önemli olan hatasından ders çıkarıp düzeltmesi. Şu süreçte düzeltmeyecek gibi görünüyor çünkü karakteri çok farklı.

Karabudun

Bu hafta Balıkesir'i yenersek hocanın maç sonu yorumlarını çok merak ediyorum. Kaybedersek büyük ihtimalle istifa eder. Beraberlik ne getirir onu kestiremiyorum.

Sadece Samsunspor

Samsun basını hakediyor gerektiğinde ayar vereceksin