2015-2016 Transfer Söylentileri

Başlatan celebi, 08 Haziran 2015, 16:52:49

« önceki - sonraki »

amisos5506

Eskişehir den mirkan aydın da olabilir.ya da erciyes ten üstün bilgi.

Sercan

Tiryakiler55

Az önce Bundesliga'nin gelmis gecmis en ilginc öykülerini izledim. Bu sene cikan Ingolstadt takimi 2004 senesinde KURULMUS !!! Inanilmaz birsey. 11 sene icinde 6. Ligden 1. Lige yükselmis. Bu sporda paran varsa huzur var. Farkettigim baska bir durum Schalke 04'nin orta sahasi: Julian Draxler (21), Johannes Geis (21), Leon Goretzka (20), Max Meyer (19), Leroy Sane (19). FM oynayanlar bilir bu oyuncularin yeteneklerini. Inanilmaz yetenekli bir orta saha. Her sene genc yeteneklerimizi bedava kaybedecegimize keske elimizde tutmaya yönelsek. Basari gelecekse böyle gelsin bari

samuray

ümit özat.a yaptığı açıklamalrdan sonra daha çok ısınmaya başladım gelirken eleştirmiştik ama gençlere şans verecek olması oyunuokuyuşu taktiksel anlamda geçişleri gençlere önem vermesi bu kez olacak gibi inşallah

amisos5506

Azeri milli takımının 2 stoperinden biri alınabilir.biri ruslan abishov diğeri badavi guseynov.

altunay

O değilde Çağlar denen menajer zolayi bize iyi bastı zolanın  gönderilmesi lazım bos adam

bayfa55

En sorunsuz bölge ön libero gibi gözükürken Zola'nın kötü çıkması ve Tahanın sakatlığı acil transfer yapılması gereken bölge oldu.

jean

1 macta nasil karar verebiliriz iyi olup olmadigina allah askina o mantikla hareket edersek ndiaye gunundeydi kotu cikacakta diyebiliriz bekleyip gorelim yeni yeni adapte oluyor adam

GurbetciFanatik

Bekleyelim görelim bi Zolayi.
1 Hazilik macini gördük henüz.
Ben sahsen ilk defa Taha ve Mustafayi görünce bunlarin ne isi var dedim ama sonra degismez ilk 11 oyunculari oldular.

Zola vasat da cikabilir haklida olabilirsiniz ama adam bi kac mac oynasin hele.
Transfer yine yapilsin yerine ama hemen gönderilme olayi bence yanlis.

bayfa55

Zola hazırlık maçlarında da çok vasattı. Hatta idmanlarda bile çok durgun. Bizim Attamah gibi çabuk ve ayakları iyi bir ön liberoya ihtyacımız var.

Ayberk

Hasan ilk geldiğinde söylenenler hala duruyor ilgili başlıkta. Sezonun 2. Yarısından itibaren en çok verim aldığımız oyunculardan biri oldu hatta. Zola belki çok üstün özelliklere sahip değil ama bence abartıldığı kadar kötü de değil. Risk almadı sadece, kendine güveni gelip ortama alıştığında daha faydalı olacaktır.

nomak55

Bencede acele etmemek lazım hiç bişey için ben zenkeyide beğenmiyordum hala daha beğenmiyorum. Ama istatistik olarak adam çok iyi bi oynasın bakalım görecez ayrıca olmadı kemal var onu hoca oynatır

samuray

hayret bir maçla hemen de anlıyorsunuz kötü gönderelim diyenleri anlamıyorum uyum sorunu yabancı bi ülkeye gelmiş en fazla bir iki maç aynamış oyuncu hakkında hemende karar vermek kolaymı köyle bir kaç maç sonra kendini belli eder futbolcu zaten o zamanda teknikk heyet gerekeni yapar

Kaya

Ön libero adamdan 50 metre top sürmesini,5-6 adamı birden geçmesini felan bekliyoruz.. Beklemeyin yok öyle oyuncu ne bizim ligde ne süper ligde.. Yaya Toure değil ya bu adam.. Adı üstünde ön libero işte stoperden alacak yanına dikine verecek,yeri gelecek ikili stoperin arasına girecek üçüncü bir stoper olacak,düşen topları süpürecek felan... Bundan başka iddiası olmaz ön libero adamın...

Sol Açık

Alt tarafı hazırlık maçıydı! Bence de kötüydü Zola ama "yeteneksiz" falan da görünmedi. Kötüydü, çünkü yeterince koşmuyor, mücadele etmiyordu. Yani kullandığımız tarifle "hazırlık maçında gibiydi"!

Hazırlık maçında seyrettiğim Zola'dan iş çıkmaz demek için çok erken. Yeterince sert olmayan ve koşmayan bir görünümü vardı. Birkaç "gerçek" maçta görmek gerek; koşarsa, hırslanırsa çok farklı görüntü verecektir.