33 - Chikeluba Francis Ofoedu

Başlatan cembaba, 14 Ocak 2015, 10:44:49

« önceki - sonraki »

samsun 55

brigand

Verdiğimiz parayı aramayacağımızı bilsem direk A2 takımına gönderilsin isterdim. Madem böyle sezon sonuna kadar takıl arkadaş diyeceksin buna.Böyle davranmak gerekiyor, bundan anlıyorlar sadece.

cembaba

Bence tutmak bize zarar verir. Kovmak mantıklı. Hiç tutmaya gerek yok. Üçe beşe bakmadan satmak lazım.

brigand

İmkanın olsa tutup çürüteceksin böylesini. Daha fazla kazanacaksa da kazanamasın karaktersiz. Ama imkan yok. Hatta benim düşüncem rakiplerimizden birine gidip tek devrelikte olsa o takıma faydalı olacak tıpkı bizde olduğu gibi.

beşnumara

Rakiplerden birine hic göndermemek lazım. Öyle başıboş serbest bırakılmaz.

Karabudun

sersa

Tüm takımı yemeğe götürüp ozur dilediği söyleniyor twitterda

cembaba

Ofoedu, dün gece tüm takımı ve teknik heyeti Fevzi'nin Yeri'ne götürmüş. Tüm arkadaşlarından ve teknik heyetten özür dilemiş. Ayrıca Özat, dün akşam ki çift kale maçta Ofoedu'yu as takımda oynatmış.

https://twitter.com/smsnsprsk/status/677761459040964608

551

Hesabı ödemeden kaçmış yeni kriz kapıda.
Bilmemne habercilik.

erkutdem55

Yav arkadaş özür dilemiş,şu bu güzel,yemiş içmişler afiyet bal şeker olsun da bu adam top oynamıyor hiç.Biz bu adamın sahada olmasını tartışıyoruz da adam 65 dakika Denizlide topa değmedi,Balıkesir maçında da görüntü yaptı o kadar.Önceki maçları saymıyorum bile.Sıkıldım bu adamın keyfini beklemekten.

Ayberk

yolda izde biri kıstırsın şunu aklını alsın başka türlü olmayacak :-X şaka la şaka çık da adam gibi topunu oyna ondan sonra nereye gidiyorsan git

cakir55

Yine senin ayağına Bakıyoruz Ofo sende canın isteyince oynuyorsun. Devre arası konuşulmalı eğer gitmek istiyorsa tutmaya hiç Greek yok yoksa zarar vermeye devam edecek

Sent from my iPhone using Tapatalk

orucreis

seni yıldız yapan süper lig takımlarının listesine sokan SAMSUNSPOR'a borcunu ödemen lazım bu şekilde gaz verilip havaya sokmak lazım bunu yoksa başka türlü oynamicak

AhmetDenizci

Sadece Samsunspor

Bu Antalya elbet yaptıklarının karşılığını bulur. en fazla bu 2 sene sonra pttye gelir