PTT 1. LİG 7. HAFTA | Samsunspor'umuz - Elazığspor

Başlatan berusa55, 18 Ekim 2014, 18:11:21

« önceki - sonraki »

Lusage

Taha'yı çıkardığın için mutlusundur galiba..
Top tutamıyoruz sayende..

cezayir55

ulan bu taha niye çıktı tek kale oynuyorduk yuh hoca sana takımı sabote mi ediyorsunnn

cezayir55

ulan serdar suç sende değil seni takıma koyanda

Lusage

Bakkal malı nasıl bir hata yaptı ise bu da aynı hatayı yaptı. Gitti orta saha. Yemezsek şanslıyız. Recep Niyaz'ı neden çıkardı onu dahi anlamadım. Ne yapmaya çalışıyorsa artık.

cezayir55

Ekrem

yirmiuc

cezayir55

ulan tahayı nasıl çıkartırsın tek kale oynuyorduk bu adam biran önce defolup gitsin yoksa kümeyi boyluycaz kimi yencez la biz allahım yyyyyyaaaa

55.hakan

Taha yı niye çıkardın tek kale maç yapıyorduk neeeedeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeen kafayı yedim artık.Taha çıkarılır mı verdin maçı elinle

berusa55

90+'da oyuncu değişikliği yapan Erhan Altın, taraftarla, camiayla resmen dalga geçmiştir; net!

cezayir55

seni bu takımın başına getireni Allaha havale ediyorum toplama takım ve sene başı kamp yapmamış elazığı bile yenemezsek biz kim yenecez

evolution55

celebi

Tansu elemanı da yorum yapıyor ampul yakalandı yayına bağlanırken

55.hakan

Zaten 3 forvet oynuyorsun bir de beceriksiz Serdar ı alıyorsun maça orta sahayı düşürüyorsun.Geçen seneler senin arkanda duranlar bile pişman oldu.Alacağımız maçı sen verdin Taha yı alarak

uykan

Alıntı yapılan: celebi - 26 Ekim 2014, 21:29:11
Tansu elemanı da yorum yapıyor ampul yakalandı yayına bağlanırken

İstifa et demesi kolaymış şerefsiziz önde geleni.