26 - Mustafa Sevgi

Başlatan berusa55, 01 Eylül 2014, 20:52:17

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

Mustafa Sevgi'ye haksızlık edildiği kanısındayım. Her şeyden önce iyi niyetli ve sahada elinden geleni yapıyor. Kaçak güreşmiyor. Sorumluluk alıyor. Tecrübesini sahaya yansıtıyor. Ahmet Burak'ın yokluğunda ne yapacağız diye kara kara düşünürken sol bekte şahane bir çizgi tutturdu. Sadece şu soruyu soralım; bu ligdeki hangi takımda oynayamaz? Ya da kimden eksiği var? İyi ki takımda kalmış, kalması da lazımdı zaten.

özkan

İyi niyetle profosyonelce ve burhanı gençliğinden utandırırcasına performans sergiliyor.A.Burağın yokluğundan gayette verimli.Boyle devam eder inşallah.

mehmet yılmaz

Manisa maçının en iyisiydi bence. Daha önce de dedim, yürekten oynuyor.

samsunsporlu1994

Son maçlarda beğeniyorum. Göksu,Lumu gibi adamların oynadığı takımda Mustafa Sevgi banko oynar. Çok da iyi oynadı.

Musti

Son yediğimiz golde serbest vuruşu kullandıktan sonra takım ikinci topu alamayınca kontra atağa yakalandık. Ancak müthiş bir koşu yaparak bütün takımdan önce kale çizgisine kadar yetişti.

Maç kondisyonu diğer futbolcular gibi arttıkça daha özverili oynuyor ve tecrübesini ortaya koyuyor.

AhmetDenizci

Elazığspor maçında tam bir fiyaskoydu...

55.hakan

Takımın dinamitisin sen.

celebi

23 Nisan 2017, 18:02:29 #262 Son düzenlenme: 29 Nisan 2017, 06:14:30 salihcakir
Senin ayağını seveyim ben

Kaya

Yettin canımıza be  geldiğin güne lanet olsun... Yeter artık git de kurtulalım.

5trawberry

sövme sırası sen de, iyi oynadığın için değil bizle aynı duyguda olup ağladığın için

cakir55

Tüm kırgınlıklarım benim için bitmiştir Mustafa Sevgiye. Eğer bende yana bi hakkı varsa helali hoş olsun. Bazıları gibi kaçıp gitmedi her zaman sorumluluk aldı tabi bu sorumluluk alması yeri geldi onu kötü yaptı çok hakaret yedi ama hiç bir zaman Sevgi bugün mücadeleyi kötü etti demedik. O maç sonrası ağlaması beni de ağlattı ne yalan olsun.

ngonge

Onun sayesinde kazandık, o son duran topu da kullanmak isteseydi maç berabere bitmişti.

Raqua55

Hacı yalan yok çok sövdüm sana ama o ağlaman var ya canına kurban Hakkını Helal Et.Ama yinede sen o duran topları bırak  ;D

Sadece Samsunspor

Son pozisyonda topun basina mustafa sevgi gecmesin diye yalvardim. Allahtan gecmedi. Vedat harika orta yapti. Bizimle beraber agladin karakterin iyimis bunu anladim ama ortalarin malesef berbat. Yinede sagol.

GurbetciFanatik

Bugün heryerini yirtdin sahada.
Oyniyana överiz muhteşemdin bugün.