PTT 1. LİG 2. HAFTA Albimo Alanyaspor - Samsunspor'umuz

Başlatan Umut ÖZEN, 31 Ağustos 2014, 09:29:51

« önceki - sonraki »

Umut ÖZEN

31 Ağustos 2014, 09:29:51 Son düzenlenme: 31 Ağustos 2014, 09:35:21 Umut ÖZEN

Deplasman'da işimiz zor keza Alanyaspor'un Manisayı yenmesi süprizdi.

Antalyaspor stat sorunu olunca lanyasporu araştırayım dedim 15 000 kişilik uefa standardı taşıyan tek stat alanyadaymış.

Taraftar grubu olarak ŞİMŞEKLER-BY GAYNAKCILAR ve ALTAD 2000 var.

Manisa maçının ilk 11;

1. HAYDAR YILMAZ
5. KORAY ÇÖLGECEN
6. KEREM GÜLBAHAR
7. EFECAN KARACA
8. EMRE AKBABA
9. JONATHAN SERGE FOLLY AYITE
10. TİMUÇİN AŞCIGİL
20. EREN ÖZEN
21. CEMİL VATANSEVER
22. SİNAN ÖZKAN
61. MUHAMMET SERCAN TÜRKERİ

Goller :
 EREN ÖZEN,52.dk (F)
 JONATHAN SERGE FOLLY AYITE,65.dk (F)
 MEHMET BURAK KAĞAN UÇA,89.dk (F)

Teknik Sorumlu
MEHMET ALTIPARMAK

##kdc##

9 numaraları Ekigho'nun bir model üstü. Gol attığına bakmayın, net 3, 4 pozisyonu saçma sapan yerlere vurarak harcadı dünkü maçta :)

WT19i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

muzaffer4

Ulan pasolig olmadığı icin deplasman da yok simdi  :kafa:

Duško Milinković

5trawberry

Kaya

Manisa çok kötü bir takım Alanya'nın ilk maç skoru yanıltmasın.

Verilen arayı iyi değerlendirip,olursa! yeni transferler ve sakat oyuncularımızın takıma katılmasıyla ilk galibiyetimizi kovalarız.

Ayberk

kuzey55

Erhan hoca kötü bir hoca bana göre ve asla güvenmiyoum.kadroya zaten güvenmiyorum.

cezayir55

Zaten en büyük sorun erhan hoca beğenmediğimiz hüseyin hoca olsa en azından yenilmeyiz bir puan alırız derdik erhan hoca gittiği takımlarda 3 aydan fazla kalamamış galiba kesinlikle bilgili hoca ama sahaya yansıtamıyor bunu 

Mert

kaptan 55

brigand

Ligin özellikle ilk 4-5 haftasında deplasmandan kim olursa olsun 1 puanı kötü saymam. Önemli olan yenilmemek ve ipleri rakibe çok fazla vermeden maçın son anına kadar oyunda kalabilmek. Ki deplasman galibiyetlerinin çoğu da böyle gelir. Dediğim gibi yenilmemek ve oyunu biraz olsun geliştirmek bizim için yeterli olacaktır.

kaptan 55

bu maçı dokuzdan önce oynatmak insanlık suçu olur,40 dereceye yakın sıcaklık ve nem ben pozisyon bile 2 yi geçmez diye düşünüyorum.

esedullah

zor maç olacak belli.Ama ben galip geleceğimizi düşünüyorum

isa55