Bakan ve Köktaş'a Tepki, Bu Şehir Bizim!

Başlatan Kaya, 06 Ağustos 2014, 21:31:29

« önceki - sonraki »

maraton

serkancengiz

Samsunspor artık batık adamları kalkındırma kulubü oldu. recep hunun nerden 1milyon oluyor  yönetimden biriyle konuşurken bunu sordum 300 bin verdi dedi.

lato

Merak ediyorum bazen, Amatörde oynamamak için tüm bunlara değer miydi :(

burakbas

Alıntı yapılan: Umut ÖZEN - 09 Ağustos 2014, 18:50:39
Yok emin abi bir konusmasindada X  Sahisdan bana 1 verirsen daha sonra bu parayi 3 olarak geri alirsin dedi demekki recep hun 300 vermis 1 milyon olmuş demekki baskiyi emin abiye recep hum yapmis alcagini kurtarmak icin ilk gunde dedim gene diyorum recep hun reco gida bunlar boş yere biyerlere ziplamazlar cikarlari olmadikca.

1'e3 diyorsun, "demek ki"li falan... Sana saygi duymuyorum. Kaynak belirtmeden insanlari karalamak yakisiyor mu?

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Aslankaya

emin karın adnan güngörün gitmesinden sonra özür dilemesini samimi buluyormusunuz.taraftarın gazını almak için söylenmiş bir laf.adnan gitti,iş bitti.. taraftara sempatik gözükme çabaları

erkutdem55

Niye şaşırıyosunuz ki herkes memleketlisini koruyor işte.uzun zaman önce ben olsam kulübe trabzonlu çaycı bile almam yazmıştım.o zaman teessüf eden arkadaşlar olmuştu.gelinen nokta şu.çok haklı bir şekilde nazikçe itirazını yapan bir samsunsporlu,karşısında onu neredeyse dövmeye kalkan bir trabzonlu ve ona teşekkür eden samsunspor başkanı olan bir trabzonlu.Yine söylüyorum.Samsunsporun stadında trabzonsporu alkışlatacaklar zamanı gelince.

altunay

fuat köktaşın oğlu erzurum kampında olmamasına rağmen neden bu klupten maas alıyor yönetim bunu acıklasın http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=30&kisiId=1225756

sadece55

Babası duymasın kızar..Ben bu kulübe neler verdimmm hişşşttt ben Samsunspor başkanlığı yaptım ulannn diye çıkışmasın dikkat edelim arkadaşlar. Adamlar hassas Allah razı olsun 2005 ten sonra bu kulübe çok büyük başarılar yaşattılar!!!

beşnumara

Profesyonel sözleşmeli olan her futbolcu maaş alır.Yasal hakkı diye biliyorum.
Bunlara takilirsak çerçeveyi göremeyiz.

beşnumara

Akşam bizdensin abi ;) anlaşırız :)

altunay

Alıntı yapılan: beşnumara - 10 Ağustos 2014, 12:24:31
Profesyonel sözleşmeli olan her futbolcu maaş alır.Yasal hakkı diye biliyorum.
Bunlara takilirsak çerçeveyi göremeyiz.
samsunsporun  çöpe atılacak parası yok yannısmıyım kardesim ozaman enes köktasın sözleşmesini fesh etceksin yalandan yere para alıyor bu klupten sözleşmesi 2015 bitecek 1 sene daha oynamadan etmeden para alacak yazık günah değilmi

kamuri

SametYılmaz55

Daha dün taraftara parmak sallayanlar bugün Cumhuriyet meydanına halkı davet ediyor.Samsunspor'un Samsun halkının umrunda olmadığını bir kez daha gördük...

beşnumara

Profesyonel yapılanların kaç tanesi Samsunspora bir sey veriyor da enes için konusuyoruz bunu?
Fuata bunu desen fuat da sana kazım Samsunspora 30 milyon takarken nerdeydin derse ne diyecen?
Bizim sorunumuz fuat, oğlu değil. Ha oğlunun yetenekleri ve Samsunspora verdiği tartışılır haklısın.

##kdc##

Dobi genel menejer oldu, oğlu profesyonel topçu oldu, babalı oğullu 1 senede nerden baksan takımdan 100 bin tl para aldılar..

Fuat Köktaş 3 senedir takıma öyle veya böyle para getiriyor bırakın da oğlunun gönlü olsun topçuyum diye gezsin.

WT19i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi