2014 - 15 1.transfer dönemi transfer haber, yorum ve dedikoduları

Başlatan Nuri Asan, 30 Mayıs 2014, 15:05:37

« önceki - sonraki »

Stoper

8 Temmuz da toplaniyor takim.14 Temmuz da ise 2.etap kampi için Erzurum'a gidecek.
En azindan 3. kamp dönemine kadar iskelet takimi kurmaliyiz.
Cemil
Musa Sinan
Erdem
Arif
Atilla
Ekigho

Bu listeye Umar'i da ekleriz birkaç gün içinde.
Emin Kar Pazartesiye kadar iç transfer bitecek diye aciklama yapmış ama sözleşmesi bitenlerden takima faydali olabilecek bir kişi var o da Musa Aydin..
Yönetim süper lig takimlarinin 2.etap kamp döneminin bitmesini bekleyip takımlarda düşünülmeyen isimleri takima kazandirabilir. PTT lig piyasasinin futbolcuları bir bir transfer yapiyor. 30 ağustos da sezon acilacak,sessizlik devam ediyor bu işin sonu nasil bitecek nasil olacak merak ediyorum.

samuray

transfer yok heyecan yaratacak gelişmeler yok hoca bana göre yetersiz 2012 2013 sezonu aklıma geliyor altınla başlıyoruz sonuç hüsran besm durmuşla devam edip zar zor kümede kalyoruz malesef gidişat onu gösteriyor bütün bu olanlardan hiçmi ders çıkarmıyorsuuz

nomak55

Ben srtik sikildim arkadas herkes alacagini aldi bizede kirintilari kalir bu satten sonra bakalim bu isin sonu nereye gidecek Emin baskan ne dusunuyor bulmuyorum ama artik somut biseyler gormek istiyoruz taraftar olarak

Raqua55

İnsanlarda ne umut bıraktınız nede keyif bir cemille bir erkan sözeriyle anlasmak bu kadar mı zor? haftalardır iç transferle uğrasıyoruz deniliyor ama ne bir imza ne bir ses geçen senenin maç kazandıran isimleri erdem,cemil,musa sinan ,ekigho,arif bunlar zaten gitti.umarla adilovicin durumu belirsiz eğer onlarda giderse kimle maç kazanıcaz?Musa Sinan gidiyor takasta kullanılacak isim bile belli değil.Erhan altın tercihindeki amaç zaten nedir çözemedim.Yine son anlarda elde kalan futbolcularla anlasılır.ligde kalmak için çırpınır dururuz  :(

Aslankaya

Alıntı yapılan: Raqua55 - 05 Temmuz 2014, 10:48:23
İnsanlarda ne umut bıraktınız nede keyif bir cemille bir erkan sözeriyle anlasmak bu kadar mı zor? haftalardır iç transferle uğrasıyoruz deniliyor ama ne bir imza ne bir ses geçen senenin maç kazandıran isimleri erdem,cemil,musa sinan ,ekigho,arif bunlar zaten gitti.umarla adilovicin durumu belirsiz eğer onlarda giderse kimle maç kazanıcaz?Musa Sinan gidiyor takasta kullanılacak isim bile belli değil.Erhan altın tercihindeki amaç zaten nedir çözemedim.Yine son anlarda elde kalan futbolcularla anlasılır.ligde kalmak için çırpınır dururuz  :(

erdemi sayma ikinci yari hiç yoktu, süper ligden teklif almis gitmeyi kafasına koymuş.
Arifin varligi yokluğu belli değildi.kalsa basarili olabilir miydi, olurdu ama ligin ekonomisi güçlü olan antalya istemiş, gider durmaz.
Ekigho kiralik geldi.kalmasin zaten,o adami sinir hastasi yapar.
Musa sinana super ligden teklif gelirse kolaylık yapacagiz demişler. Adam gidecek tabii, kim olsa gitmek ister.
Cemil iyi piyasa yapti,maaşi kasar bizi.geride ercan,fatih,tuna var.alt liglerden yeni bir kemal tokak bulursak stoper mevkisinde eksiğimiz olmaz. rakiplerin ne yaptigi önemli değil, transferde geç kalmadik.2 -3 haftaya oluşur takim. Sivasin göndereceği adami kamp sonunda karar verecek olmasida mantikli.izlemeden görmeden bize adam mi gönderecek.mecbur onlari bekleyeceğiz.

yavuzselim

başlığı giden transferler olarak değiştirirsek daha isabetli olacak !
gelen transferler ile ilgili ayrı başlık açalım tertemiz sayfa açmış olur ve tertemiz bomboş bir sayfayla yolumuza devam ederiz pardon gelen transfer Erhan Altın vardı dimi daha önce kovmuştuk ama neyse

Raqua55

Alıntı yapılan: Aslankaya - 05 Temmuz 2014, 11:30:59
erdemi sayma ikinci yari hiç yoktu, süper ligden teklif almis gitmeyi kafasına koymuş.
Arifin varligi yokluğu belli değildi.kalsa basarili olabilir miydi, olurdu ama ligin ekonomisi güçlü olan antalya istemiş, gider durmaz.
Ekigho kiralik geldi.kalmasin zaten,o adami sinir hastasi yapar.
Musa sinana super ligden teklif gelirse kolaylık yapacagiz demişler. Adam gidecek tabii, kim olsa gitmek ister.
Cemil iyi piyasa yapti,maaşi kasar bizi.geride ercan,fatih,tuna var.alt liglerden yeni bir kemal tokak bulursak stoper mevkisinde eksiğimiz olmaz. rakiplerin ne yaptigi önemli değil, transferde geç kalmadik.2 -3 haftaya oluşur takim. Sivasin göndereceği adami kamp sonunda karar verecek olmasida mantikli.izlemeden görmeden bize adam mi gönderecek.mecbur onlari bekleyeceğiz.

Abi İnşallah  transferlerde geç kalmamışızdır.Ama şuna katılmıyorum Sivassporu beklemeyi Adam kamp döneminde beğenmediği topçuyu yollayacaklar Öyle bir dava olmamalı en başta gönderilcek isim Netleşmeliydi yıllardır Kamp dönenimin ortasında sonunda Transferin yapılması bize zarar veriyor.Sonra Yok adam takıma Alışamadı şöyle oldu böyle oldu diye Söyleniyoruz :(

Aslankaya

güzel kardeşim soylemesi aci ama şuan sivasla aramizda siklet farkli olduğu için onların istemediği ,düşünmediği futbolcu bizim en değerli futbolcularimizdan biri olacak.geçen sene fethiyeye kiraladiklari ahmet aras 15 gol atti.yapacak birşey yok,90 larda süper ligin kalburüstü takimlarindan biriyken , sivas 3.lig de oynuyordu.bu devir döner elbet.

basstone

beyler transfermerkezinin haberine göre fenerbahçe altyapısından 1995 doğumlu Metincan Cici ile ilgileniyormuşuz...
biraz araştırdım birkaç videosunu buldum youtube da yetenekli belli sol ayağı fena değil ama alabilirmiyiz bilmiyorum...
SÜPERLİKTEE YOK BÖYLE BİR YOL
27 Ocak 2013 U-18 Ligi Fenerbahçe 3-1 Galatasaray 1.Gol Metincan Cici
Metincan Cici Eskisehirspor harika gol

samuray

bu kadar alacazahmet aras örneği veriliyor her zaman  acizlik olurmu sivasın kamp suresini bekleyip kadrolarınd düşünmediği isimlerimiahmet aras örneği veriliyor her zaman tutmaz bu örnek sivasa mahkumuz hayret bi şey

ngonge

FB'nin oyuncusunu yetiştireceğimize kendi altyapımızdan oyuncu kazanalım.

GurbetciFanatik

Birsey soracam size. Bu Transfer konulu baslikta sayfa 28 oldu.
Acaba Transferde olacakmi. Yani 28 sayfada burda ne konusuldu kim alindiki ?

:D :D :D :D :D

cembaba

Samsunspor'un transfer etmek istediği Metincan Cici'nin Trabzon'a attığı gol youtube.com/watch?v=HC5P7DQ-Q08

kavak_55

samsunspor metin canı almakla fb.ye futbolcu yetiştirecek anlamıyorum ki yetenekli olabiilir ama yeteneğiyle uğraşacağımıza 10 larca öz samsunslu çocukların başka takımlara gitmesini seyrediyoruz neden caba elin çoğunun meraklısıyız kendi çocuklarımıza önem vermiyoruz biz bu kafa yüzünden bu hallerdeyiz zaten.

Akyol

Rios,Seedorf,Barnetta... Hey gidi transfer başlıkları  :(