PassoLig

Başlatan samsunum, 04 Nisan 2014, 09:14:20

« önceki - sonraki »

cany

o değil de yeni statlar şehir merkezinin dışına yapılıyo, kapasite desen eskilerinin 2 katı, üstüne bi de e-bilet. ne olacak bu işler .:.:. kağıt biletle bile zor dolar oralar zaten

cakir55

Çarşı Beşiktaş derbisine İstanbul Kart(bizde SamKart) ile girmiş :D  Bizde Samkartı mı denesek :)=)

eprianu

AKBİL'ler işe yaramış desenize. Full akbil alan kombine niyetine kullanır artık  :D

Samet Torun

Recep ivedik full akbil istediğinde trip atmamalıydım. :(

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

ali ihsan

Bu saçmalık devam ettiği müddetçe maçlara gitmeyeceğim...Gerçi istenilende o zaten ama bu sefer istediklerini yapacağım...Lanet olsun...

samsunum

yönetim 2 maclık kombine cıkartıyormuş

Ollivanders

2 maclik kombine durumu yok

55.hakan

Tek maçlık kombine ilk defa bizde olacak herhalde.İyi olur orası ayrı..

KOMBİNE MÜJDESİ 
Tek maçlık kombine bilet uygulaması başlatmayı düşündüklerini  vurgulayan Başkan Kar, "Aslında iki maçlık kombine bilet çıkarmayı düşünüyorduk. Fakat seyircisiz oynama cezası alınca bu gerçekleşmedi. Şimdi Play-Off için kombine bilet uygulaması başlatmak istiyoruz. Yönetim Kurulu toplantısında bunu konuşacağız ve karar vereceğiz" dedi. Manisaspor'u yenerek Play-Off'a kalmayı garantilediklyerini de belirten Kar, "Bundan sonra tüm konsantrasyonumuzu Play-Off'a çevirdik" ifadelerini kullandı.

Haber Gazetesi - 29 Nisan 2014, Salı

cakir55

Olması gerekiyor kesinlikle. Güzel ama geç kalınmış hamle.

korayxyz

13 Mayısta Ankarada oynayacağımız playoff maçına giriş nasıl olacak? Pasolig almak zorunda mıyız yoksa bilet gişesinden alınan biletlerle girebilecek miyiz? Bu konu bir aydınlığa kavuşsa artık fethiyeden maça gelicem işten izin alıp, o kadar yolu gelip kapıda kalmak istemiyorum :( :(

tankut

Evet bende Antalya dan gelmeyi düşünüyorum...ve koray kardeşimle aynı kaygıları taşıyorum

Kais

ankarada pasolıg yokmus sanırım

Sadece Samsunspor

Tek maclik kombineler cikmis bilgi resmi sitede mevcut.

red_white

Daha önce passolig kartı alanlarda kombine almak zorunda mı? yoksa kartlarına yükleyebilecekler mi?

ismail

passolig varsa yükleme yapacaksın hocam  :ok