PTT 1. LİG 26. HAFTA | Gaziantep B.Ş. BLD.SPOR - Samsunspor'umuz

Başlatan berusa55, 15 Şubat 2014, 22:47:27

« önceki - sonraki »

özkan

ayrıca maçımız meydandaki dev ekranda yayınlanacakmış.

King1965

AlıntıMEDYA DÜNYASINA TEŞEKKÜRLER
Gaziantep Büyükşehir --SAMSUNSPOR maçı
Cumhuriyet meydanındaki dev ekranda Perşembe günü akşamı saat 19.00 da, bütün taraftarlarımızı meydana bekliyoruz.
Medya dünyası genel müdürü sayın muhammet DANIŞMAZ ile yaptığımız görüşme sonucu Gaziantep bb maçı ve bundan sonraki SAMSUNSPORUMUZUN deplasmanda yapacağı bütün maçları meydendaki dev ekranda vereceklerini söyledi. Teşekkürler

HoliganSamSunLu

Arkeomen

ses olayını nasıl halletcekler ki bildiğim kadarıyla ekranda ses sistemi yok ?

King1965

samuray

herşey lehimize mersin yenildi ordu galip berabere bitmesi iyi olurdu bizim açımızdan neyse biz g.bb maçını alalım çıkışımızı devam ettirelim inşallah maç sonu gülen taraf biz oluruz

Duško Milinković

İBB'yi kapatacağını açıkladı bir aday. Bu takımın ipini çekmiş oldu. Bence İBB bu sene ve sonrasında artık çıkamaz. Bizim takım bu maçı alırsa ilk 2'ye girme şansı çok artacak. Bence rakibimiz orduspor. Onları deplasmanda yenmemiz gerekecek.

lato

Alıntı yapılan: Arkeomen - 19 Şubat 2014, 19:03:20
ses olayını nasıl halletcekler ki bildiğim kadarıyla ekranda ses sistemi yok ?

Ses vermesinler tribünde gibi bağırın meydanda :holey:

fanatik samsunsporlu

aşağıdakiler 3 er puan aldı.antepe yaklaştılar.maç daha zora girdi

furkan5534

Alttakiler kazandi bende tirsmaya basladim.simdi antep macini saymazsak cogunun oynadigi mac 24.orduyla puan farki 7... mactaki beraberlik bile cok kotu olur.kazansak bile ordunun mac eksigi olcak.hem bu maci kayipsiz gecmeliyiz hemde orduya orduda basmamiz lazim

GençKozluklu

Sanki tam tersi avantajımıza olacak. Favori olmak bize yaramıyor. Adam şimdi kazanma stresini hissedecekler ve atak oynayacaklar biz de kontradan golleri atacağız inşallah. nedense şimdi daha rahatım.

Rüyamda Demirspor maçı gibi  1-0 kazanmıştık :) Bu sefer rüyam gerçek olur umarım.

cany

playoff'a kalırız gibi geliyo da ilk 2 için yarınki maç belirleyici olur, yarışta var mıyız yok mu

SSKLA

Bu skorlardan sonra artik 3-4 at samsun'um guldur yuzumuzu

MB860 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

mehmet yılmaz

Ben halen bu maçta ciddi bir kaleci handikapımız olduğunu düşünüyorum. İnşallah yanılırım.
Formda oyuncu sayımız hayli fazla, MİY'in kaybetmesiyle birlikte önemli bir fırsat elde ettik.
GBB ise tam anlamıyla ateş hattında çünkü alttakiler kazandı, puan aralığı iyice daraldı.
Mantığım beraberlik olacak diyor ama gönülden geçen tabii ki üç puan.

Furkan

İnsallah bi deplasman galibiyeti bulalım da önümüzü görelim artık

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free